İçeriğe Yönlendir

Dsmart In Yaptigi

Tuncay Küçük
Çözüme git Sedat Irgın tarafından,

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

ben turkcell tv+ kullanıyorum.kablosuz modem ? zaten modemler 4 eternetli + kablosuz.lcd televizyona hdmi kablp ile bağlı.

artı,yakın zamanda normal lcd tv ye,akıllı tv özelliği getirecekmiş turkcell tv+

yani kumandasında "ara" tuşu var,ona basınca (şuan film-içerik-yönetmen arıyor) internet tarayıcı açılacakmış,mesela youtube u izleyebileceksin(miş)

Yanlış yazmışım, tv+ cihazı ile modem kablosuz bağlanacak demişlerdi, onu bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Paralı kanallara gıcık oluyorum, zaten ülkede adam gibi yayın yapan program yapan kanal yok, hiçbirini izlemiyorum,ne izliyorsunuz bu kanallarda, film-maç-belgesel hariç (onlarda zaten internette var) arkadaşlar, benim için internet önemli, sadece buna ödeme yapıyorum herşey tamam oluyor, film mi istedim, 10 dakikada 1080p si hazır :) bluray takılıyorum valla  :D   bu arada tv izleyecek zamanı bulamıyorum ben,24 saat yetmiyor yahu, siz film dizi nasıl izliyorsunuz .... :tongue:

hanımlar iziliyor sanırım, bu durumda yapacak birşeyde yok, gidecek o paracıklar  :D

Yorum bağlantısı

Paralı kanallara gıcık oluyorum, zaten ülkede adam gibi yayın yapan program yapan kanal yok, hiçbirini izlemiyorum,ne izliyorsunuz bu kanallarda, film-maç-belgesel hariç (onlarda zaten internette var) arkadaşlar, benim için internet önemli, sadece buna ödeme yapıyorum herşey tamam oluyor, film mi istedim, 10 dakikada 1080p si hazır :) bluray takılıyorum valla  :D   bu arada tv izleyecek zamanı bulamıyorum ben,24 saat yetmiyor yahu, siz film dizi nasıl izliyorsunuz .... :tongue:

hanımlar iziliyor sanırım, bu durumda yapacak birşeyde yok, gidecek o paracıklar  :D

Haftasonu, akşam çok şükür vaktim oluyor. Ben HD için kullanıyorum platformları ve özellikle yayın akışı bilgilerini alabilmek kullanışlı geliyor. İnterneti tek alsam zaten 45-50TL. 15-20 TLek ödemiş oluyorum ki sineması, belgeseli için normal bence.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Yanlış yazmışım, tv+ cihazı ile modem kablosuz bağlanacak demişlerdi, onu bekliyorum.

mantıklı olur.pek çok evde modem televizdon uzaktadır eminim.benim öyle,Allahtan,önceden çektiğim bi eternet kablosu hazır boşta bekliyordu,onu kullandım :)

ben de sabırsızlıkla internet tarayıcı özelliğini bekliyorum.

yalnız şunu söyleyeyim.bugüne dek digiturk,tivibu,şimdi de turkcell tv+ kullanıuyorum.bu platformları kullandığım tüm zaman dilimleri içinde aynı anda türksatt uydu yayınlarını da izliyorudum.(istediğimde biri,istediğimde diğeri) görüntü kalitesi olarak hiç bir platform,türksatın görüntü kalitesine ulaşamadı.en kaliteli görüntü-renkler türksatta.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

mantıklı olur.pek çok evde modem televizdon uzaktadır eminim.benim öyle,Allahtan,önceden çektiğim bi eternet kablosu hazır boşta bekliyordu,onu kullandım :)

ben de sabırsızlıkla internet tarayıcı özelliğini bekliyorum.

yalnız şunu söyleyeyim.bugüne dek digiturk,tivibu,şimdi de turkcell tv+ kullanıuyorum.bu platformları kullandığım tüm zaman dilimleri içinde aynı anda türksatt uydu yayınlarını da izliyorudum.(istediğimde biri,istediğimde diğeri) görüntü kalitesi olarak hiç bir platform,türksatın görüntü kalitesine ulaşamadı.en kaliteli görüntü-renkler türksatta.

Bakır telefon kablosuyla bana HD görüntü taahhüt eden tivibu cihazı kurdular benim eve, bir hafta sonra iade ettim. D-smartın cihazı da kaliteli, yayınlar zaten uydu üzerinden on numara. Ben memnunum..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bakır telefon kablosuyla bana HD görüntü taahhüt eden tivibu cihazı kurdular benim eve, bir hafta sonra iade ettim. D-smartın cihazı da kaliteli, yayınlar zaten uydu üzerinden on numara. Ben memnunum..

türksatla kıyasla ;)

ayrıca,şuan kullandığım turkcell tv+ ,bulunduğum semte kendi imkanlarıyla(?) yolları kazarak,fiber kablo tesisatı döşeyerek,her apartmana fiber kutusu koydu.yetmedi apartmandaki kutudan her dairenin içine,modeme kadar fiber kablo çekti.cihazları da çok havalı,ama gel gör ki internetten gelen tv nin kalitesi çok vasat.turksatın yanına yaklaşamaz :(

aynı kanalı bir onda bir onda açıyorum,fark bariz.

digiturk de uydu,ama o da türksatı tutmuyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Haftasonu, akşam çok şükür vaktim oluyor. Ben HD için kullanıyorum platformları ve özellikle yayın akışı bilgilerini alabilmek kullanışlı geliyor. İnterneti tek alsam zaten 45-50TL. 15-20 TLek ödemiş oluyorum ki sineması, belgeseli için normal bence.

Saygılarımla.

ben haftanın 7 günü çalışıyorumda o yüzden zaman bulamıyorum, günlük en az 9 saat ve 7 gün, ekstralar hariç, hakediş zamanları 24 saat  :D senin zamanın var ne güzel....

Bu sebeble bana internet yetiyor, tabii hızlı olacak, herşeyi izliyorum desem yeter sanırım  :rolleyes: (futbol sevmem ve izlemem, o yüzden çok rahatım)

Şu telekom fiberi kutuya kadar değilde eve kadar soksa yada cat5 falan olsa yada tam olacak ama idare ediyoruz artık, superonline falan kullanmıyorum alayının tabanı Telekom, kaynak bir ne yazıkki...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Ben 4 yıldır d smart kullanıyorum ve hiç 20 TL nin üzerine çıkmadı. Paket olarak ilk 2 yıl hd kanallar için 15 TL idi. sonrasında full btün kanallar açık 17 TL ve son yıl 20 TL den devam ediyor hatta 1 ay kadar önce aradılar taahhüt bitiyor 1 yıl daha taahhüt verin 20 TL den full kanallar devam edin dediler ok dedim bende şimdilik sıkıntı yok benim açımdan.

İnterneti de ttnet den yalın internet kullanıyorum. Kapatma blöfüyle 8 mb 50 gb akn yi 60 tl den 50 tl ye düşürdüm ve 75 gb akn oldu. D-smart full kanallar ve internet için 75-80 TL gibi bir fiyat vermişti.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bende sınırsız TV kanallarını ücretsiz balkondaki çanaktan izliyorum.taahhüt,çek senet fatura falan yok..ağaya beleş... :-)

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bende sınırsız 8 GB internet , spor ve gece kuşağı hariç hd yayına 2 yıl tahattutlu 63 TL veriyorum.modem parasida içinde.gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Yaklaşık 3 yıl önce D-Smart'ı iptal ettirebilmek için 6 ay uğraştım.

İptal için talebi alıyorlar ve sizi arayacağız deniyor. Sonra da telefonu sadece 1 kez çaldırıp hemen kapatıyorlar. 

Nasıl oldu da duymadım diye tekrar arıyorum. Yeniden talep alıyorlar. Bu arada fatura geliyor ve onu ödemek zorunda kalıyorum.

Bu süreç 6 ay kadar devam etti ve telefon elimde nöbet tutmaya başladım. Son kez aynı numarayı yaptıkları anda arayıp ne dolaplar çevirdiklerini ve bu konuyu mahkemeye taşıyacağımı beyan ettikten sonra iptal işlemini yaptırabildim.

İsterseniz iptal ettirmeyi bir deneyin. Sabrınız ve sinirleriniz uygunsa tabii  :)

O günden beri de telefonla arıyorlar. tekrar abone olayım diye.

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Kararlıkla kapatacağınızı söyleyin. Sizi iptal birimine yönlendiriyorlar orada düşerler fiyatı.

Tahir bey iptal birimide aynı şekilde dijiturk ten sonra millet d smart a geliyor diye bence

16 liraya nasıl almıştınız... ?

Eskiden iptal edip, onların iknasıyla yeniden dönenlerden misiniz...

Superonline olanlara özel bi paketle aldım
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Ne kötü şeyler okudum böyle. :( 20 Kasımda ben de iptal ettirecegim Allah kolaylık versin bana.

Yorum bağlantısı

Faks isteyecekler bu sosyal aglarin yaygin oldugu donemde faksla talep abes ama isteyecekler.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

işin garip tarafı Dsmart da hiç sorun yaşamadım 4 sene oldu galiba hiç fiyat artırmadılar, digi ile sorun yaşadım, bugün itibari ile üyeliğimi sonlandırdım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Arkadaşlar D Smart'ın fiyatını dolara bakarak değerlendirin, içeriğe dolar bazında ödüyor. Aynı şekilde kutular da dolarla... D Smart'ı tercih eden dostlara BLU'yu da öneririm 2016'da büyük atılımlar bekliyoruz. Selamlar, iyi seyirler.

not: problemi olan arkadaşlara ÖM ile yardımcı olabilirim sorunu ve iletişim bilgilerini de yazın lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

işin garip tarafı Dsmart da hiç sorun yaşamadım 4 sene oldu galiba hiç fiyat artırmadılar, digi ile sorun yaşadım, bugün itibari ile üyeliğimi sonlandırdım.

darısı başımıza görüntü kalitesi çubuk anten gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar D Smart'ın fiyatını dolara bakarak değerlendirin, içeriğe dolar bazında ödüyor. Aynı şekilde kutular da dolarla... D Smart'ı tercih eden dostlara BLU'yu da öneririm 2016'da büyük atılımlar bekliyoruz. Selamlar, iyi seyirler.

not: problemi olan arkadaşlara ÖM ile yardımcı olabilirim sorunu ve iletişim bilgilerini de yazın lütfen.

Beni hala D-Smart diye arıyorlar.. :D

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Bacanak aradı adamlar ikna oldu 16.90 a devam. Sorun bende galiba

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ben Digiturk abonesiyim, 2003'ten bu yana. Malum kanllar ve Lig tv abaoneliğim yok sadeceç hizmet kalitesinden memnunum. Hatta bugün ücretsiz yeni kutu değişimi yapacaklar, Digiturk portala'a bağlanmada sıkıntı yaşıyorduk, onu düzeltecekler...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oktay Demirağ

Faks isteyecekler bu sosyal aglarin yaygin oldugu donemde faksla talep abes ama isteyecekler.

Saygilarimla.

Çok şükür dediğiniz gibi faks ı gönderdim, 3 iş gününde sorunsuz iptal ettiler. Ama tabiki iptal etmeden önce mega paket + spor paket dahil 15 tl tahahutsuz devam edelim teklifini de ettiler ama F1 yok sizde diye söyleyince uğraşmadan fazla iptal ettiler hemen.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...