İçeriğe Yönlendir

Naylonu Naylonladım

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Sakınılan göze çöp batar derler :D bence siz üzerine bu kadar düşüyorsunuz diye özellikle kuşlar bunu yapıyorlar :D :D

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

haşmet abi şuraya da yazmışsın ama bi sonuç çıkmadı galiba

Kahvaltılarını orada yapıp,deful hacete bizim semte geliyorlar zahir. King bile başa çıkamadı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Benim de hayvanlardan sıkıntım var ama benimki kuş değil istisnasız 2 günde bir tekerime iseyen köpek ve 2 3 günde bir de kaputa çıkıp ön camda patinaj çekip tavanda gezeleyen kediler. Sanki takip ediyorlar ne zaman arabayı yikasam 2 gün içinde kedi izleri oluyor arabada

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Benim de hayvanlardan sıkıntım var ama benimki kuş değil istisnasız 2 günde bir tekerime iseyen köpek ve 2 3 günde bir de kaputa çıkıp ön camda patinaj çekip tavanda gezeleyen kediler. Sanki takip ediyorlar ne zaman arabayı yikasam 2 gün içinde kedi izleri oluyor arabada

Naftalin kokusu kedileri kaçırır. Köpek için farklı bir yere park edin veya köpek henüz işemeden korkutup kovalayın.
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

al benden de o kadar (koyu renk olaydı daha belirgin olurdu)

254YME.jpg

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kuşun bkundan konu bana geldi ya. Şapka çıkarıyorum dedeme

servet abi, biz senin "karga kovalayan adam" hikayelerinle büyüdük.   :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...