İçeriğe Yönlendir

Acronis Geri Yükleme

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

iyi geceler arkadaşlar.laptopun ekran filmi koptuğundan yeni bir laptop aldım ve ilk kurulumda acronis 2016 ile yedek aldım.bugün sanırım virüs girdi ve internet sayfasını açtığımda reklamlar yapışıyor ve ekrana'' bu sayfa kendi denetiminde olmayan bilgilere erişmeye çalışıyor bu bir güvenlik riski taşıyor devam etmek istiyormusunuz ''geliyor.daha önce almış olduğum imageyi bir türlü yükleyemedim.sırası ile yükleme  yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim.

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.vermiş olduğun linklere bakmıştım.ancak onlar 2014 ve bendeki 2016 menüler tamamen farklı

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Sayın hocam versiyon farklı olabilir ama prensip aynı olması lazım imaj almak veya yüklemek için.Ayrıca ekran filmi dediğiniz büyük bir ihtimalle ekran data kablosu olması lazım ve bunu değiştirerek laptopunuzu kullanabilirdiniz.Neden bunun için yeni bir laptop aldığınızı da anlamadım doğrusu.....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Sayın hocam versiyon farklı olabilir ama prensip aynı olması lazım imaj almak veya yüklemek için.Ayrıca ekran filmi dediğiniz büyük bir ihtimalle ekran data kablosu olması lazım ve bunu değiştirerek laptopunuzu kullanabilirdiniz.Neden bunun için yeni bir laptop aldığınızı da anlamadım doğrusu.....

+1

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

hocam laptop dediysem  11 inç cd sürücüsü olmayan ve grundiğ marka ikinci el almıştım.ekranda dalgalanma yapıyordu.tamirciye söktürdüm.daata kablosu sağlam ekranın altında data kablosunu takıldığı fişim ekrana bağlı olan yerinde ince filmler var onlardan bir kopmuş sanırım.ekranın değişmesi gerekiyor dediler.fiyat olarakta 250 gibi çıktı.ama 3 aydır baya bir soğumuştıum.ikide  bir ekran gitmesinden.250 tl verene kadar 1050 tl ye 15.4 inç işimi görecek bir sıfır aldım.acronisle yedekleme yaptım.virüs girdi sanırım geri yükleme yi beceremedim.cep telefonlarını bağlamak için connectift hospoit yapmak istedimde sanırım virüs girdi. prensip olarak aynı belki ama 2016 çok farkılı seyler çıkıyor.artık yükleyen arkadaş tan uzaktan yardım isteyeceğim.

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Merhaba Alparslan bey bacup yükleme ekranın resmini atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.ekranda recovery tıklıyorsunun ve adımları devam ediyorsunuz benim bildiğim kadarıyla

d95d7f8c884a2531677f30149e40cd8f.jpg

bu video da 2014 anlatılıyor lakin 2016 da aynı sadece simgeler biraz daha göze hitap ediyor.

buda 2015 aynı mantık yine

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.yüklemeyi yapan arkadaş uzaktan bağlandı ve tekrar recevery yaptı. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

hocam laptop dediysem  11 inç cd sürücüsü olmayan ve grundiğ marka ikinci el almıştım.ekranda dalgalanma yapıyordu.tamirciye söktürdüm.daata kablosu sağlam ekranın altında data kablosunu takıldığı fişim ekrana bağlı olan yerinde ince filmler var onlardan bir kopmuş sanırım.ekranın değişmesi gerekiyor dediler.fiyat olarakta 250 gibi çıktı.ama 3 aydır baya bir soğumuştıum.ikide  bir ekran gitmesinden.250 tl verene kadar 1050 tl ye 15.4 inç işimi görecek bir sıfır aldım.acronisle yedekleme yaptım.virüs girdi sanırım geri yükleme yi beceremedim.cep telefonlarını bağlamak için connectift hospoit yapmak istedimde sanırım virüs girdi. prensip olarak aynı belki ama 2016 çok farkılı seyler çıkıyor.artık yükleyen arkadaş tan uzaktan yardım isteyeceğim.

Tamirciye açtırmak yerine Yetkili Servise verseydiniz keşke. Ürünü garantili şekilde yaparlardı. Bandırma'da Grundig yetkili servisinde çalışıyorum. Ürünü gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

Ahmet bey teşekkür ederim.ama garantisi dolalı birbuçuk yıl olmuştu ve ikinci el almıştım.ekranın alt tarafında bulunan siyah şeritler daha önceleri açılmıştı.tabi aldıktan sonra açıp bakmadım.ne zaman ekranda sorun çıkardı o zaman anladım.hayırlısı şimdi sıfır aldım bimeksten 90 tl ye üç yıl uzattım.5 seneye kadar Allah kerim.zaten aldığımda celeron bana yeter sadece haber ve tv izlemek için

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...