İçeriğe Yönlendir

Kia Ceed 1.6 Dizel Otomatik Tavsiye Eder Misiniz?

Misafir

Recommended Posts

yakıt abartmadığın sürece ortalama 9/100 benim kullanımıma göre bu değerler agresif kullnıyorum 

Şehir içi dizel otomatik ortalama 9 litre çok ama çok fazla bir değer, ceed den vazgeçmenin tek nedeni bu yakıt olayı zaten yoksa araba gerçekten çok güzel, kazasız belasız kullanın.

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Şehir içi dizel otomatik ortalama 9 litre çok ama çok fazla bir değer, ceed den vazgeçmenin tek nedeni bu yakıt olayı zaten yoksa araba gerçekten çok güzel, kazasız belasız kullanın.

Bir araç bulamadın kendine. Ne çektin be doğuş al diyoruz sana atmosferi hala araç bakıyorsun:)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tdci ve otomatik denince. e-hdi 6 eat li reçete iyi gelir. citoren/pejo/mitsubishi de ortak kullanımda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bir araç bulamadın kendine. Ne çektin be doğuş al diyoruz sana atmosferi hala araç bakıyorsun:)

Buldum buldum Alper kararımı verdim, turbosuz olmaz :)
Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Buldum buldum Alper kararımı verdim, turbosuz olmaz :)

Sonuç ? Merakla bekliyorum kararını doğrusu
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

evli olsam yuva yıkar o derece yakıyor :) bide dizel meret ama yeni kasa da 2015 lerde şanzımanda değişim yaptılar 7 iler vites %35 yakıt tasarrufu ama onda da şöyle bi sorun var gaz a bastığınızda anlık tepkide geç kalıyor 1 saniye falan onda da sorun bu ceed güzel araç yinede tavsiye ederim herkese

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...