İçeriğe Yönlendir

Passat Station Nasıldır?

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Bu alsak mı, almasak mı diye düşünülecek bir araba mı yahu.. Güç yetiyorsa alıp binicen..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı

Passat'ı şu kasada hiç sevmem ama variant olanı nefis.. Donanım vs de oldukça güzel, geri kalanı Hayrettin abi yazmış.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Sağlam motor,sağlam şanzıman kombinasyonu(6 ileri yağlı) çok güzel arabadır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bu tip kasa Türkiye'de pek tutulmuyor fakat araba muhteşem o ayrı... :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kasa da tutuluyor araç da güzel. 6 ileri ise binilir 7 ileri ise zaten o torkla 5 kere değişmiştir şanzımanı.

Common Rail 2.0'lar 170bg. X3'te de var aynı vasıflara sahip motor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar kuzenim bu araçtan alacak, fakat 170 liğine ilk defa denk geldik bu kasada, sahibine açtım orjinal diyor. Bilgisi olan varsa esirgemesin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2011-w.passat-variant-2.0-tdi-dsg-highline-170hp-242195421/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

On numara bir araç. Aracımı almadan DSG 1.4 TSI Variant denk gelmişti. DSG nedeniyle alamadım. Bagaj vs harika bir araç. İnsanlar artık SW araçlara yöneliyor...

Not : DSG kötülemek için demedim benim baktığım araç servis bakımlı değildi. ;)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Satılık olanlardan birini alıcaz  zaten ama 170 lik konusunda emin olamadık. Chiplemiş olsun istemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

rahat araç. bence kaçırmayın ancak şehir içi nisbeten büyük. sokağa parkediyorsanız daha zor oIacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Aile aracı görünümlü güçlü bir alet. Süper ötesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Passat ıyyyyy... Ama variantsa işler büyük ölçü de değişir, kesinlikle alıp, binilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Araç variant ise gerçekten süper, kaçırmayın, temiz görünüyor..

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

tam tersi.

yok bence laf tam düz sedanı varken sw passata binilmez , hayatımda tek bir sw araç severim oda tempra sw

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yok bence laf tam düz sedanı varken sw passata binilmez , hayatımda tek bir sw araç severim oda tempra sw

bende sedan var

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Millet kendini çok uyanık sanıyor arkadaşlar, kazası yok dediği aracın kazası var ve 170 lik dediği araç 140 lık çıktı. Üstüne üslük plakası değişmiş ve farklı şehir değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...