İçeriğe Yönlendir

Mafra Araç Klima Dezenfektanı

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

Merhaba Arkadaşlar,

Aracımda klimayı açtığımda hasta oluyordum, sonra farkettimki soğutma özelliğini açmasamda hasta oluyorum (uzun yolda), o yüzden klimaya mikrop yerleşmiş olabileceğini düşünerek klima dezenfektanı arayışına girişmiştim, hepsiburada sitesindeki yorumlarla bakarak mafra marka dezentefan aldım, iyikide almışım, içerdeki mikropları öldürmüşmüdür bilmiyorum (uzun yola çıkarsam belli olacak) ama çok güzel bi kokusu var, arabanın içinde limoni bi koku kaldı, kesinlikle tavsiye ederim  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Motip'in köpüğünü kullanırım senelerdir, tavsiye ederim. Sıvı olanlar geçici olarak koku gideriyor, köpük biraz daha etkili. Bir de polen filtresini söküp uygulama sonrası yenilemeniz gerekiyordu, yaptınız mı?

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

polen filtresinin yenisini takıpta yaptım ama :)

Yorum bağlantısı
Kemal Bozdoğan

ürünün uygulaması nasıl yapılıyor kalorifer peteklerinden içeriye mı sıkılıyor?

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Kullanım Şekli ;

Klima sisteminin tüm hava kanalları açılır.

* Aracın içinde klimanın hava üflediği tüm kapaklar açık olmalıdır.

Klima son faza getirilir.

Araç içi devir daim aktif hale alınır. (Bu işlemin yapılması ürünün performansını arttırır)

Araçın tüm camları , sunroof ve kapılar kapatılır.

Klima soğuk yada ılık olarak ayarlanmalıdır.

Ürün çalkalandıktan sonra yolcu koltuğunun ön kısmına dik bir şekilde bırakılarak mandala basılır ve gaz çıkışı sağlanır.

Araç ve klima çalışır vaziyette 10 dk bekledikten sonra tüm kapılar açılarak 2 dakika havalandırma yapılır.

görsel kullanım anlatımı için aşağıdaki linkte video var.

http://www.hepsiburada.com/mafra-antibakteriyel-arac-klima-dezenfektani-odorbact-p-OTVR1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...