İçeriğe Yönlendir

Wifi Ağı

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

arkadaşlar bilgesayarım Ethernet ile internete bağlı.bilgisayarımdan diğer telefonlara wifi ağı kurmak istiyorum ve bilgisayara connevtify hostpot kurdum.normal olarak çalışıyor ancak her 30 dk da bir kesiliyor.manuel olarak tekrar kuruyorum.bu ve buna benzer hangi program olursa olsun bilgisayar kapanana kadar veya ben kapatana kadar kendiliğinden kapanmayan proğram tavsiye edersiniz

.

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

Alparslan bey , 

Birde bu linkteki uygulamayı deneyin isterseniz. 

https://virtualrouter.codeplex.com/

Bu arada birde aygıt yöneticisinden ethernet ve wifi kartı özelliklerine girip özellikler güç yönetimi altında "Güç kazancı sağlamak için , Bilgisayar bu aygıtı kapatsın" seçeneğini deaktif edip öylede deneyebilirsiniz.

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

arkadaşlar bilgesayarım Ethernet ile internete bağlı.bilgisayarımdan diğer telefonlara wifi ağı kurmak istiyorum ve bilgisayara connevtify hostpot kurdum.normal olarak çalışıyor ancak her 30 dk da bir kesiliyor.manuel olarak tekrar kuruyorum.bu ve buna benzer hangi program olursa olsun bilgisayar kapanana kadar veya ben kapatana kadar kendiliğinden kapanmayan proğram tavsiye edersiniz

.

Bigisayarınız masaüstü mü  dizürtü mü? Aynı şeyi bende yapmak istiyorum da o yüzden sordum. Eski samsung dizüstü bilgisayarımda bunun için bir samsung uygulaması mevcuttu çok kolay oluyordu. Şimdi masaüstüne geçtik malesef bir türlü ayarlayamadım. Geçen hafta router aldım ancak o da modem olmayıp eternet kullandığımız için olmuyormuş. 

Takipteyim anlayacağınız...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

niye böyle birşey düşündünüz? bir tane 80 liralık router kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

niye böyle birşey düşündünüz? bir tane 80 liralık router kullanın.

bilgisayara olduktan sonra işyerine neden alayım değilmi.ki router alsam işyerinde kullanabilirm sadece

O tür programlarla uğraşmaya gerek yok. Eğer bilgisayarınızın ağ kartı destekliyorsa komut isteminden bunu yapabilirsiniz.

http://8.enpedi.com/2014/04/windows-8-ve-81-kablosuz-gecici.html burdaki adımları uygularsanız kablosuz bir ağ paylaşımı yapabilirsiniz.

laptop normalde sestekliyor.ama bunu kurduğumuzda cep telefonunu da bağlayabilirmiyim.birde ikinci madde var connectify hostpot zaten onu kurdum.lisanlı olmadığındanmıdır nedir 30 dk bir kapatıyor tekrar kurmak zorunda kalıyorum.

Yorum bağlantısı
Samet Düzgün

bilgisayara olduktan sonra işyerine neden alayım değilmi.ki router alsam işyerinde kullanabilirm sadece

laptop normalde sestekliyor.ama bunu kurduğumuzda cep telefonunu da bağlayabilirmiyim.birde ikinci madde var connectify hostpot zaten onu kurdum.lisanlı olmadığındanmıdır nedir 30 dk bir kapatıyor tekrar kurmak zorunda kalıyorum.

Bunu yaptığınızda zaten normal bir wifi ağı oluşturuyorsunuz. İstediğiniz her cihazı bağlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

..

değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...