İçeriğe Yönlendir

340 Binde Mk3 Mondeo Almak

Barış Alıcı

Recommended Posts

İbrahim ŞAHİN

aracın linkine tesadüf ettim ama paylaşmıyorum belki yanlış olabilir diye. Ama resimlerine baktımda almıyorsanız ben niyeti bozacam az kaldı :) eğer bu aracın görüntüsü 340 binse 150 bin km deki bütün mondeolar 340 binde aslında :D

Ben de gördüm şimdi. Bu arabayı siz almazsanız kesin biri alır ve km'yi düşürüp iteler piyasaya.Araba çok çok diri duruyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İlana bakınca benim bile alasım geldi, içi çok diri duruyor. Bi ara bakmıştım bu kasalara çoğunun klima tuşlarının boyası silikti ve km ler 180-240 bin arası idi, demek ki km düşürülüp satılan bolca var piyasada. 22 bine bence alınır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

bu arada km si ni yinede kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin. 2 sene önce bir arkadaşım focus 1 aldı  2000 model 290 bin km de . daha sonra aracın km sinin 2009 yılında girdiği muayenede 280 binde olduğunu öğrendi. yüksek ihtimal oynama vardı onda bile. Yani düşürüldüğü hali 340 bin km olmasın ..

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Alıcı

bu arada km si ni yinede kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin. 2 sene önce bir arkadaşım focus 1 aldı  2000 model 290 bin km de . daha sonra aracın km sinin 2009 yılında girdiği muayenede 280 binde olduğunu öğrendi. yüksek ihtimal oynama vardı onda bile. Yani düşürüldüğü hali 340 bin km olmasın ..

Uyarınız için teşekkür ederim. Tramer sorgulamasında bir düşürme olduğunu gösteren rakamlar yoktu ama tekrar kontrol edeceğim. Resimler güncel bu arada.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...