İçeriğe Yönlendir

340 Binde Mk3 Mondeo Almak

Barış Alıcı

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

bizde de var bir tane 2005 TDCI Mondeo yaklaşık 380.000 de

bizimkinin farkı ustaeller de sabri usta tarafından komple elden geçti.

isterseniz satalım...

Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

300.000 kmye kadar servis kayıtları varsa, kompresyon ölçümünü yaptırın değerler iyiyse şanzımanda da sorun yoksa direk alın.

Uzun zaman sorunsuz kullanırsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Piyasadaki Mondeo mk3 dizellerin çoğunun km düşürülmüş zaten.

En azından bilerek ve uygun fiyata alacaksınız

Şu anda piyasada 140-150 bin km mk3 ler 32-35-40 diyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bizde mql satarken yalan söyleyenler oldukça insamlarda km takıntısı olmaya devam edecektir. Bence de aşmak lazım bunları. Sanki ülkede hiç 200000 km üzerinde araç alınıp satılmayacak gibi korkuyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bizde mql satarken yalan söyleyenler oldukça insamlarda km takıntısı olmaya devam edecektir. Bence de aşmak lazım bunları. Sanki ülkede hiç 200000 km üzerinde araç alınıp satılmayacak gibi korkuyoruz.

Milleti yalana teşvik eden yine bizleriz. Km yüksek ise araç ölü muamelesi yapıyoruz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Milleti yalana teşvik eden yine bizleriz. Km yüksek ise araç ölü muamelesi yapıyoruz.

Nitekim konu da bu yonde ilerliyor:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hep bu galericilerin işi diyeceğim de, bazen onlar daha masum kalıyor. Talep ne olursa arz da ona göre şekilleniyor.

Evren bey haklı, her zamanki konuya döndük yine:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hep bu galericilerin işi diyeceğim de, bazen onlar daha masum kalıyor. Talep ne olursa arz da ona göre şekilleniyor.

Evren bey haklı, her zamanki konuya döndük yine:)

Oylama yapalım kaç kişi 250 bin km dizel araç alır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bu kilometrelere alışacağız.... 

Piyasadaki çoğu mondeo zaten bu kilometrede ve göstergeleri düşürülmüş hep... Hangimiz sorun yaşıyoruz.. ?

önce başkaları alışsın,neden biz alışıyoruz.200.000 lere yeni yeni,bir kısmımız ısındık.300 binler kaf dağı.araç sadece motor mu?şanzuman,ön takım,süspansiyon,aktarma,koltuklar herşey 340 bin km bu arabada.bir başlarsa harcamakla para yetişmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Oylama yapalım kaç kişi 250 bin km dizel araç alır.

Abi bu sorunun cevabı karmaşık. Şahsen bakımlı her arabayı alabilirim. Bakımsız 50 bin km bile motoru mahvedebilir zira...

Açalım mı bir başlık kamuoyu yoklaması olmuş olur ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

önce başkaları alışsın,neden biz alışıyoruz.200.000 lere yeni yeni,bir kısmımız ısındık.300 binler kaf dağı.araç sadece motor mu?şanzuman,ön takım,süspansiyon,aktarma,koltuklar herşey 340 bin km bu arabada.bir başlarsa harcamakla para yetişmez.

fiyatı da ona göre ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

fiyatı da ona göre ama

Aynen 350 bin km Mondeo da kalkıp30 bin vermem.
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

300K'ya kadar neler değişmiş bilseniz iyi olur.  Motor, şanzuman ve yürüyen aksamın iyi durumda olduğunu düşünürsek, sizi bekleyen tehlikeler, enjektör, turbo, mazot pompası ve triger zinciri.

Ekleme: Boya durumu da önemli.

tarihinde Turgay Seven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

fiyatı da ona göre ama

evet,bunu alıp acaba diyeceğimize,araştırıp-bekleyip belki forumdan daha düşük km olanı alıp 5 bin fazla versek?satarken de tırmalamasak :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

850 binde var

Abi inşallah alan bulursunuz. Türkiye de!
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

CLS 350 CDI 350.000 km de olsa fiyatıda ona göre olsa ben alırım.

Tabiki diğer kriterlerin normal olduğunu varsayarak sadece km bazında konuşuyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

CLS 350 CDI 350.000 km de olsa fiyatıda ona göre olsa ben alırım.

Tabiki diğer kriterlerin normal olduğunu varsayarak sadece km bazında konuşuyorum.

Km bir Mercedeste dikkate alınmıyor.
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

850 binde var

C max mı, 25 vereyim ;)

Benim Mk3 202.000deydi araç sıfır gibiydi. Piyasada daha düşük km lerde gördüğüm araçlar hep haşat.

Yorum bağlantısı
İbrahim ŞAHİN

Mk3 Mondeo'da hele de dizelde düşük km olan arabaya inanmayın. Türkiyede 200 bin km'nin altında ve orj. Km'de MK3 bulmak imkansıza yakın birşey. Bir ara kendi aracımı satılığa çıkarttım ihtiyaçtan, baktım elimden gitmesi an meselesi. Parayı başka yerden buldum aracimi satmadim.Geri dönüp bir daha bulamayacağım çünkü düşük km'de.

270bin de vardı bir tane 2006 model, arabanın kondüsyonuna inanmazsınız.Km'den korkmayın bakımsızlıktan korkun

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mk3 Mondeo'da hele de dizelde düşük km olan arabaya inanmayın. Türkiyede 200 bin km'nin altında ve orj. Km'de MK3 bulmak imkansıza yakın birşey. Bir ara kendi aracımı satılığa çıkarttım ihtiyaçtan, baktım elimden gitmesi an meselesi. Parayı başka yerden buldum aracimi satmadim.Geri dönüp bir daha bulamayacağım çünkü düşük km'de.

270bin de vardı bir tane 2006 model, arabanın kondüsyonuna inanmazsınız.Km'den korkmayın bakımsızlıktan korkun

Tahmini en az 285 bin km ama daha fazla olma ihtimali vardı.

Turbo

Enjektör

Motor

Ov şanzuman

Alt takımlar

Harikaydı.

Hayran kaldım.

Zerre sorun yoktu.

Yorum bağlantısı
İbrahim ŞAHİN

Tahmini en az 285 bin km ama daha fazla olma ihtimali vardı.

Turbo

Enjektör

Motor

Ov şanzuman

Alt takımlar

Harikaydı.

Hayran kaldım.

Zerre sorun yoktu.

Eski arabami 218 bin km'de sattım. Araba kusursuzdu.Herşeyiyle kusursuzdu.Galerici aldı izmire götürdü arabayı km.yi 135 bine çekti mis gibi de sattı 5 bin kar koyup.Alan vatandaş da düşük km'de fabrikadaki kadar temiz bir aracı almış oldu ya mutlu olmuştur. Aynı araba bendeyken para etmedi km.si düşürülünce para etti.Bizim milletimiz bu piyasayı kendi yarattı bence
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eski arabami 218 bin km'de sattım. Araba kusursuzdu.Herşeyiyle kusursuzdu.Galerici aldı izmire götürdü arabayı km.yi 135 bine çekti mis gibi de sattı 5 bin kar koyup.Alan vatandaş da düşük km'de fabrikadaki kadar temiz bir aracı almış oldu ya mutlu olmuştur. Aynı araba bendeyken para etmedi km.si düşürülünce para etti.Bizim milletimiz bu piyasayı kendi yarattı bence

Kesinlikle.
Yorum bağlantısı

Mercedes dışında benimde kesinlikle km takıntım var bunu aşamıyorum, max 50.000 kmde araç alır 100.000 e dayandımı satarım hep öyle oldu bugüne kadar, 100.000 km satmak için psikolojik sınırdır benim için  :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...