İçeriğe Yönlendir

Bajaj 15.000Tl'lik Araç

Misafir

Recommended Posts

Erhan Doruk

Vitesi de otomatik olursa çok satar. Satış rakamları yüksek olursa devletimiz bu küçük cc li araca ekstra vergiyi de koymayı ihmal etmez.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Pizza kuryelerine verilsin. Donuyor cocuklar

Bu ülkede ambulanstan hızlı geliyorlar. Donmaları mı önemli yoksa pizzanın hızlı gelmesi mi?

Yorum bağlantısı

Güvenlik sıfır camlar naylon o yüzden satacağına inanmıyorum. 15/16 bine ne cliolar var arkadaş.

Yorum bağlantısı

Güvenlik sıfır camlar naylon o yüzden satacağına inanmıyorum. 15/16 bine ne cliolar var arkadaş.

Ön camda silecek var gibiydi. İçi ısınır mı bu makinelerin bilmiyorum. Battaniye sererler herhalde kucaklarına.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

400 kg 217 cc 13 bg, içine 4 kişi binip beylikdüzü rampasını çıkmak isterdim. :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

şimdi resimlere baktım da, gövdesine göre yüksek duruyor. devrilme ihtimali yüksek.  :tirs:

Yorum bağlantısı

Bu araç kadar amaçsız bir şey görmedim. O hızla e5 de biçerler tepesinden atlarlar. Rampada hele 40a falan düşer herhalde 4 kişi bininCe.

Paket servis için de zor, aralardan geçemez, restaurantlar da buna bu kadar para vermez 2-3 bin tl ye hurda motorsikletler varken.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu ülkede ambulanstan hızlı geliyorlar. Donmaları mı önemli yoksa pizzanın hızlı gelmesi mi?

Ambulans'lara yol olsa gideceklerde :)

Şakası bir yana pizzacılara verilecek, hız limitli olacak mis gibi olur ;)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Ben buna binemem. Tam binerken bir gülme gelir. [emoji1][emoji23]

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...