İçeriğe Yönlendir

Evet Dağılabiliriz. Eren Tekin Mustang Gt Yi Test Etmiş

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Atmosferik 5 litre V8 420 Hp 530 NM tork..yorumsuz.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Adam arabaya zart diye oturmuş. Bando mızıka takımı olmadan mustang e binilir mi be yaa..

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Çekimler de İstanbul parkın karşısında ki boş alanda yapılmış. Daha sık gitmek oraya belki goruruz. Doğuş bizim mahallede bordo bir tane dolaşıyor, gordun mu hiç? Ben çok görüyorum

Yorum bağlantısı

Çekimler de İstanbul parkın karşısında ki boş alanda yapılmış. Daha sık gitmek oraya belki goruruz. Doğuş bizim mahallede bordo bir tane dolaşıyor, gordun mu hiç? Ben çok görüyorum

Kurtköy merkezde karşıma çıktı o aldım havasını aşağı  :D

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Kurtköy merkezde karşıma çıktı o aldım havasını aşağı  :D

☺ tabi görünce sen de bir hava oldu demi☺

Yorum bağlantısı

☺ tabi görünce sen de bir hava oldu demi☺

E tabi ister istemez sonuçta aynı marka logosu bende de var :D 

Yorum bağlantısı

Bu test olmamış ki, neyi test etmiş, araç ile ilgili doğru düzgün teknik detay vs hiç bişey yok

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Adam test etmemiş.sadece araçtan zevk alarak sürmüş.sadece sürüş karakterini göstermeye çalışmış.Kalkıp ortalama tüketimden bahsedecek hali yok 5.0 lık arabada :) bence gayet iyi bir test.zaten bu aracı sırf görüntü ve sürüş zevki için alacaklardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

aga çok yakar bu ya, parçası da pahalıdır, çıkma çakma parçada bulmaz, usta da sıkıntı, vergisi de yüksektir. alınmaz bu yahu...

Yorum bağlantısı
Burak İşci

Küçüklüğümden beri hayalini kurduğum araba :) Özellikle 67/69 ve son modellere ilgim büyük. Bana göre dünyanın en iyi otomobili, ne yazık ki bugatti, lamborgini, ferrari gibi markalar Mustang kadar ilgilimi çekemiyor, diğer yandan v8 motor sesi ise harika :) Mustang'in Avrupa pazarına açılışı ve ülkemizde de satışa başlaması ile yakında İstanbul içinde sık sık görebiliriz kendilerini :)

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

2.3 eco motor mustang ruhunu oldurmemis mi sizce? O paldır küldür çalışan motorun yerine hiç olmamış bence bu motor.

İnceleme de güzel değil bence mustang gibi bi araba yarısı fon müziği ile geçen 11 dakikalık videoyla anlatılamaz.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

2.3 eb vs 5.0 gt sesleri

Çok güzel olmuş bu karşılaştırma. Kesinlikle 5.0 diyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu test olmamış ki, neyi test etmiş, araç ile ilgili doğru düzgün teknik detay vs hiç bişey yok

Bütün test boyunca bekledim teknik detay, sürüş konforu, vs, sırf zevk alarak kullanırken küçük küçük detaylar sunulmuş. Hayal kırıklığı oldu benim için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak İşci
(düzenlendi)

2.3 eb vs 5.0 gt sesleri

Ortalama tüketim 30.3 l/100km  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Bizim araçlar ile orantılayınca gayet ekonomik  :bravo:  :bravo:  (tamam vurmayın :) )

tarihinde Burak İşci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ortalama tüketim 30.3 l/100km  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Bizim araçlar ile orantılayınca gayet ekonomik  :bravo:  :bravo:  (tamam vurmayın :) :)

40 tonluk tır o kadar yakmıyor.  :)

Yorum bağlantısı

Bütün test boyunca bekledim teknik detay, sürüş konforu, vs, sırf zevk alarak kullanırken küçük küçük detaylar sunulmuş. Hayal kırıklığı oldu benim için.

Bu adam hep böyle, her test aracı ile apaçilik yapıyor, öve öve bitiremiyor o yüzden de firmalar araba veriyor..

Otopark com test etse çok ayrı olurdu

Yorum bağlantısı
Burak İşci

40 tonluk tır o kadar yakmıyor.  :)

Ben kendi fiestamda 1.4 motor ve 70 beygir (sanırım) torkuda hatırlamıyorum ortalama 6 litrede (biliyorum araca göre fazla ama sert kullanıyorum biraz :) ) kullanırken 5.0 motor 526 beygir ve 430 torkluk bir araca orantı yapınca 30 litre normal gibi geliyor :) Nede olsa o performans aracı bizimkiler normal binek araç :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...