İçeriğe Yönlendir

Zeytin Toplama Makinası Almam Lazım Tavsiye

Halit Demir

Recommended Posts

Halit Demir

bi konuda yardıma ihtiyacım var. 150 civarı zeytın agacım var ve meyveleri toplamak oldukca zahmetli.  zeytin toplama makınası almak istiyorum fıyatı 2.5 bın lırayı gecmeyecek sekılde hangı tur ve hangı markayı tavsiye edersiniz. benim bildiğim bi taraklı modelı var bide ınce dala takılıp titreşimle doken tıp var 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hımm.. 

Örnekleri görelim nasıl bişey bunlar... 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bende tarımla uğraşıyorum biraz. zeytin toplama makinesini ilk defa gördüm. Hayırlı alışverişler dilerim bende araştırcağım sonuçlandığında durum paylaşırsanız seviniriz. benimde zeytin ağacım var az sayıda ama artırmayı planlıyorum. konuyu takipteyim

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Takipteyim, bizim bahçede de zeytin ağaçları var 10 küsür tane, bizde çok yoruluyoruz toplarken..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

ben bunun hastasıyım belgeselde izlemiştim,zahmetsiz tek seferde işi bitiriyor

Yorum bağlantısı
Halit Demir

taraklı tıp makına dallara zarar verir dedi sonraki mahsulun veriminin düşebileceğini söyledi ama elle toplamak şahsımca ağaca çok daha zarar veriyor çunku dalı çekiyoruz el tarağı ıle yaprakları kopara kopara topluyoruz. titreşimli daha mantıklı gibi Eray beyın videosunu izledim ama pıyasada birsürü marka var

ben bunun hastasıyım belgeselde izlemiştim,zahmetsiz tek seferde işi bitiriyor

malesef arazi eğimli bizim bu makına uymaz bana

Yorum bağlantısı
Halit Demir

araştırmalarımla bu alanda en ıyı makınalar ıtalyan yapımı olanlar ama fiyatları 4 - 5 bin civarı. 150 ağaç için almayacağım bi makina. ürüne az zarar veren gelecek seneki verimi en az azaltan ve kullanımı daha kolay olması çıkarımlarımla tıtreşımlı sırtta taşınan motorlu makınada karar kıldım fıyat olarak da 1800 lira kadıoğlu markalı ürün. piyasada 750 lıra cıvarı olanlarda var ama goruntulerı bi kalite hissettirmedi ama tahminimce 30 ağaca kadar bahçesi olanlar bu urunu alabilir 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ne kadar da çok zeytinci varmış, biz de gidip bimden alıyoruz zeytini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...