İçeriğe Yönlendir

2010 Titanium Dizel Hb Focus Fiyatı

Tayfun Özcan

Recommended Posts

Tayfun Özcan

Öncelikli olarak tüm forumdaşlara merhabalar.

Bir yakınıma aşağıda linkini verdiğim aracı almayı planlıyoruz. Ancak 2010 model bir araç bu fiyat bana niye ise fazla geliyor. Fiyat normal mi, normal değilse olması gereken değer nedir yorumlarsanız çok sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-firsat...dusuk-km...kazasiz...hasarsiz...titanium-225881725/detay/

Fikir beyan eden herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sercan AKAN59

Öncelikli olarak tüm forumdaşlara merhabalar.

Bir yakınıma aşağıda linkini verdiğim aracı almayı planlıyoruz. Ancak 2010 model bir araç bu fiyat bana niye ise fazla geliyor. Fiyat normal mi, normal değilse olması gereken değer nedir yorumlarsanız çok sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-firsat...dusuk-km...kazasiz...hasarsiz...titanium-225881725/detay/

Fikir beyan eden herkese şimdiden teşekkürler.

Temiz duruyor. Km Düşük Bakımları Araştırılıp Alınabilir. 46.000 ya zorlanabilir iyi bir muhabbetten sonra  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Özcan

İnanın ki insan elindeki malı satmaya korkuyor. Benim boyasız kazasız 2014 model, daha 20 bine gelmemiş dizel astrayı satmaya kalksam 55 vermezler, almaya kalkınca düzgün araç bulunmadığı gibi bulunanların da fiyatı uçuk oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Valla bana da çok geldi fiyat, sırf km takıntımızdan dolayı gözü karartıp 3-5 bin fazla ödüyoruz. Açıklamalarda motor %100 ün üzerinde demiş, o nasıl oluyorsa artık :D

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Aracın üç ay önce el değiştirmiş olması, son sahibinin alış fiyatının üzerine kârını eklediğini, dolayısı ile bu aracın satış fiyatı yönünden "sahibinden" özelliğini yitirdiğini gösteriyor. Sahibinden sitesinin hasarlı araçlar bölümünde "çıtır hasarlı" tabir edilen bir çok araç görülüyor, aynen bu ilanda olduğu gibi bir kaç parçanın hasarlı bölgeleri macunlanıp boyandığında "lokal boyalı" denilecek hale geliyor. Nasıl oluyor bilemiyorum ama bu araçlarda da hiç hasar kaydı yok.  Böyle araçları mazisini anlatarak satana daha rastlamadım. Pert kaydı olduğunda 1/4 veya 1/3 oranında düşük fiyat yazılıyor. Ama kayıt olmayınca normal araç statüsünde satışa konuluyor. Görülen o ki; araç alım-satım sektörü çok kötü bir yöne doğru hızla yol almakta, böyle giderse sanıyorum çok ciddi cezai tedbirler gelecek.

Yorum bağlantısı

Bu fiyat bu arabaya abartı fazla . şuna vereceğim paraya 1 yaş küçük modeo alırım hiç olmaktan d segmenti arabaya biniyorum derim

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Cebimden 47 bin TL çıkacaksa,ne yapar eder biraz daha zorlar FOCUS 3 Trend x ya da STYLE alırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Herkes fazla demiş de; hangi birinizin böyle bir arabası olsa ( yazılanların hepsini doğru farzedelim) bu fiyatın altında verirdi acaba ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Herkes fazla demiş de; hangi birinizin böyle bir arabası olsa ( yazılanların hepsini doğru farzedelim) bu fiyatın altında verirdi acaba ?

Benzinli 2010 model 80.000 kmdekini boyasız ve kazasız olanını 35750 ye verdim.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Dogru. Cokca konustuk bu durumu forumda ama 2010 model eski kasa bir focusun ederi 35000den fazla degil. Bu piyasayi el birligiyle bu hale getirdik. 47000e alan oldukca, o fiyata satanda olacaktir. hatta seneye ayni araba 55000 olacaktir.

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Valla kusura bakmayın ama ben pert bile olsa titanium arabayı o fiyata vermem, saygı duyarım ama bişey diyemem... Benzinliler bi nebze daha ucuz ok de bu kadar da diil. 2 sene önceki fiyat nerdeyse

Dogru. Cokca konustuk bu durumu forumda ama 2010 model eski kasa bir focusun ederi 35000den fazla degil. Bu piyasayi el birligiyle bu hale getirdik. 47000e alan oldukca, o fiyata satanda olacaktir. hatta seneye ayni araba 55000 olacaktir.

Evet eski kasa ama temiz olduğu sürece hala en çok tutulan focus modeli bana göre. Bir golfe göre focuslar gayet uygun... Piyasa yüksek evet de satan kişi de yüksek fiyata satmış oluyor olan ilk deda araba alacak olana oluyor maalesef.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Valla kusura bakmayın ama ben pert bile olsa titanium arabayı o fiyata vermem, saygı duyarım ama bişey diyemem... Benzinliler bi nebze daha ucuz ok de bu kadar da diil. 2 sene önceki fiyat nerdeyse

Evet eski kasa ama temiz olduğu sürece hala en çok tutulan focus modeli bana göre. Bir golfe göre focuslar gayet uygun... Piyasa yüksek evet de satan kişi de yüksek fiyata satmış oluyor olan ilk deda araba alacak olana oluyor maalesef.

anahtar sözcük: TEMIZ. temiz diye diye oldu iste öyle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

anahtar sözcük: TEMIZ. temiz diye diye oldu iste öyle.

iyi de hangi arabanın temizi para etmiyor ki :) sahibinden com var olduğu sürece bu piyasa düşmez...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kamil Dede

2012 model yeni kasa dizel'ini 46.000 e aldım ve hala 46 000 - 50 000 arası onlarca focus varken ki focus 3 de epey bi kalite artmış ses yalıtımı konusunda özellikle bu para bu arabaya yazık olur en fazla ederi 41 000 oda en fazla bana göre focus 2 lerde kronık tuş soyulması vardır bu arabanınkıler sıfır gıbı duruyor sonradan yapıştırma olabilir aman dıkkat 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

iyi de hangi arabanın temizi para etmiyor ki :) sahibinden com var olduğu sürece bu piyasa düşmez...

Bende onu diyorum ögretmenim :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

3 ay önce alınmış olması bu aracın "pazarın kaymağını yeme" stratejisinin bir malın 7. yılında da yenebileceğinin dramatik bir kanıtı gibi. PAzarın kaymağını yeme terimi bir malın ilk piyasaya sürülmesinde en pahalı fiyattan satılan kısmıdır. Örneğin İphone model yenilediğinde yurtdışından ucuz alınp, 3.000TL'ye satılanlar gibi. Pazarın kaymağı piyasa mala alıştıktan sonra giderek kaybolur ve kaymak yeni üründe aranır. Şimdi bu konudaki satıcı bir şekilde (şu anki fiyattan 5.000TL ucuza aldığını düşündüğüm) bu aracın ilk sahibinin 0'ına göre daha pahalı satarak yediğini düşündüğü kaymaktan daha fazlasını almaya çalışmakta. Ancak 50.000TL'yi gözden çıkaranın bence en güçlü adayı Ford Focus değil, Volvo S40 1.6d olmalı. Onların fiyatına satılan bir focus olması gerekenden daha fazlasına satılmak isteniyordur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
(düzenlendi)

2012 model yeni kasa dizel'ini 46.000 e aldım ve hala 46 000 - 50 000 arası onlarca focus varken ki focus 3 de epey bi kalite artmış ses yalıtımı konusunda özellikle bu para bu arabaya yazık olur en fazla ederi 41 000 oda en fazla bana göre focus 2 lerde kronık tuş soyulması vardır bu arabanınkıler sıfır gıbı duruyor sonradan yapıştırma olabilir aman dıkkat

Kamil neredeki soyulmadan bahsediyorsun? Benim arabamın km si yaklasik 80bin. Bundan daha yeni duruyor klima tuşları... tarihinde Ertan Alptekin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arkadaşımda aynısının tit.x modeli var. Km de aynı hemen hemen. Lpg li. Mayıs ayında 44k ya almış. Demesine göre hatasız. Dün arabayı satıcam abi ne eder dedi. Malum sitede fiyatlar 35k ile 48k arası değişiyor. Arkasından Serkan Toker abime sordum ederi nedir diye 42 filan dedi. Arkadaş akşam iş çıkışı eve giderken arkadan mercedes çarpmış ışıklarda. Bugün servise gidecekti tampon değişecekmiş sanırım. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İki sene önce 102 binde, dizel sedan titanium 2009 model 33.750 ye almıştım. Bu araç gerçekten temiz duruyor ama 40-42 yukarısı bu kasa için fazla sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Benzinli ve dizel arasında km az olması kaydıyla rahat 3-6 bin fiyat oynar bunu da göz önünde bulundurun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

55-56 bin liraya F3 Trend X ler var..bu arabaya bu paralar verilmez..Titanium falan..göz boyamaya gerek yok..Dijital klima dışında F2.5 kasada aradığım hiç bişey yok..illa Focus olacaksa şartlar az zorlanarak F3 alınır binilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Alt komşum 48000'e 2013 model trend-x paket focus 3 aldı siz düşünün sizce normal mi ? 47000tl 2010 model bir araba [emoji848]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...