İçeriğe Yönlendir

Focus Mk2 H1 Led Ampul

Misafir
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

6000 Lümen abi bu Erenlerdeki kaç tam olarak bilmiyorum ama erenlerin aldığının 2 katı fiyatı Hoş bu 40 küsür dolarmış. bi tane var 78 dolardı :)

3600 Lm bizdeki. Senin attığın püsküllünün H1 i yok. Açıklamaya baktım H11 yazıyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

3600 Lm bizdeki. Senin attığın püsküllünün H1 i yok. Açıklamaya baktım H11 yazıyor.

2015 yeni 40w 5000lm h11 cree/philip led far kiti araba sürüş lambası ampulleri 6000K beyaz h1 h3 h7 h8 h11 9005 9006 yazıyor ama başlıkta 

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Başlıkta yazıyor ama ürün açıklamalarına da bakmak lazım. Çünkü adam hangi tip istiyorsan mesaj yolla diyor böyle çoklu seçeneği olan ürünlerde. Bunda belirtmemiş. Sadece h11 fotosunu göstermiş açıklamada

Yorum bağlantısı

Eren,bir sorsana satıcıya H1'mi bu ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Başlıkta yazıyor ama ürün açıklamalarına da bakmak lazım. Çünkü adam hangi tip istiyorsan mesaj yolla diyor böyle çoklu seçeneği olan ürünlerde. Bunda belirtmemiş. Sadece h11 fotosunu göstermiş açıklamada

ben baktım da diğer sayfalarda farklı satıcılarda aynı tipin h1 i mevcut. bildiğin işlemci fanı koymuş adamlar arkasına :D

http://tr.aliexpress.com/item/New-Invention-Car-H1-H3-Headlight-20w-2500LM-LED-Headlamp-H1-Led-Car-headlight-lamp-bulb/32378605858.html

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Armudun sapı üzümün çöpü[emoji23]

Hiç boşa uğraşma. Bunu arabana uydurmaya bak. Kesin çözüm bu :) Diğerleri hep kumar olacak çünkü.

Yorum bağlantısı

Hiç boşa uğraşma. Bunu arabana uydurmaya bak. Kesin çözüm bu :) Diğerleri hep kumar olacak çünkü.

Bana da öyle geliyor. :biggrin:

Tilki ve kürkçü hesabı :D

Yorum bağlantısı

Eren bu sana whatsapp dan attığım ilk link zaten :D

O kadar çok led linkine baktım ki artık hatlar karıştı :D

Yorum bağlantısı

Hah bu da iyimiş. :bravo:

Isınıp yanmasın  :biggrin:

Abi o arkadaki soğutucu sağa sola yatabilir gibi geldi bana kablosu kopmadıkça ısınma olmaz gibi ama Servet abi Oktay abi bilenlerden biri bi el atıverse şunları bi yorumlayıverse :D

Yorum bağlantısı

Abi bunlarda tetikleme yapmak için bi mekanizma yok. Düz halojen ampül mantığında yanıyor. 

O zaman liste dışı  :elveda:

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Geçen sanayide bi aksesuarcida gördüm space marka h7 led. Bayağı okkalı bir şeye benziyordu, garantili falan dedi adam fiyatı da 300 lira dedi. Benim de içim gidiklandi aslında ama 1 fiyat 2 soğutucu kısmı işi bozuyor. Farin arka kapağını kesmek gerekir.

Yorum bağlantısı

Geçen sanayide bi aksesuarcida gördüm space marka h7 led. Bayağı okkalı bir şeye benziyordu, garantili falan dedi adam fiyatı da 300 lira dedi. Benim de içim gidiklandi aslında ama 1 fiyat 2 soğutucu kısmı işi bozuyor. Farin arka kapağını kesmek gerekir.

h7 led işine bulaşmak iyi değil sebebi sürekli kısa farkı kullanıyorsunuz biz sadece uzunlar için istiyoruz kısalara mercekli ise farınız xenon takmanız daha uygun mercek yoksa h7 halojen en iyisi.

Yorum bağlantısı

Gözünü seveyim Samet kardeşim  durduk yere masraf çıkartma.Daha toparlanamadım. Biz bi-xenon hayali kurarken birde led çıkmasın. :)

Yorum bağlantısı

Gözünü seveyim Samet kardeşim durduk yere masraf çıkartma.Daha toparlanamadım. Biz bi-xenon hayali kurarken birde led çıkmasın. :)

Abicim led olduktan sonra bi xenon biraz daha bekleyebilir ki hem maliyet olarak çok daha uygun [emoji48]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...