İçeriğe Yönlendir

2008 Fiesta Hile Var Mı?

Eray Çalışkan

Recommended Posts

Eray Çalışkan

2008 model 1.4 dizel fiesta bakıyorum bir tanıdığıma. Araçta 10.000 liralık hasar kaydı var. Sahibi yaklaşık sağ arka çamurluk ve kapı degişti sağ on kapıda da boya var dedi kaskodan tamir edilmiş. Bu tarz bir kazadan dolayı 10.000 lik hasar kaydı olur mu? Bu araç alınır mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hasar tamiri sadece kaporta sacı olarak değerlendirilmez. air bag ? mekanik? vb. gibi de harcama yapılır

Yorum bağlantısı

Mümkün deil o hasar için 10 bin tl hasar,muhakkak bişey vardır,alttan darbe olabilir bu gibi durumlarda onuda göz ardı etmeyin,ilan no varsa bizde bakıp fikir beyan edebiliriz

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Mümkün deil o hasar için 10 bin tl hasar,muhakkak bişey vardır,alttan darbe olabilir bu gibi durumlarda onuda göz ardı etmeyin,ilan no varsa bizde bakıp fikir beyan edebiliriz

Buyur hocam bi bak ilan no bu

242345731

Yorum bağlantısı

Bu şekildeki ilanlar benim hoşuma gitmiyor,içime sinmedi hocam,bence uzak durun,hasar kaydı yüksek alttan darbeli olma ihtimali arbaglarin patlama ihtimali yüksek

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Crv, arka sağ stop alanından hasar aldı. Toplasan 10 cm ezik yer var. Honda yetkili servis 17000 tl çıkardı hasar masrafını. Servis saat ücretlerini atlamayın. Özel servisler gibi 50 100 tl almıyorlar, yanlarında sıfırlar bol

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Crv, arka sağ stop alanından hasar aldı. Toplasan 10 cm ezik yer var. Honda yetkili servis 17000 tl çıkardı hasar masrafını. Servis saat ücretlerini atlamayın. Özel servisler gibi 50 100 tl almıyorlar, yanlarında sınırlar bol

Bi sıfır fazla olmuş abi

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Crv, arka sağ stop alanından hasar aldı. Toplasan 10 cm ezik yer var. Honda yetkili servis 17000 tl çıkardı hasar masrafını. Servis saat ücretlerini atlamayın. Özel servisler gibi 50 100 tl almıyorlar, yanlarında sınırlar bol

Araç kaskodan yaptırılmış, değişen parça isimleri ne işlemler yapılmış hangisine kaç para yazılmış gibi bir rapora ulaşmak mümkün mü acaba?

Yorum bağlantısı

Araç kaskodan yaptırılmış, değişen parça isimleri ne işlemler yapılmış hangisine kaç para yazılmış gibi bir rapora ulaşmak mümkün mü acaba?

Şase no alın,servisten sorgulatın hocam

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bi sıfır fazla olmuş abi

Hayır fazla değil, aracın sağı komple değişiyor ve pert edilecekti. Rakamda anlaşamadık ve sağolsun Çağların kaporta ustası 3800tl ye yapmıştı

2006 mondeo ghia. Önden bir yere çarp ve sadece far far yıkama ve tampon değişsin. Onarım rakamına araba alınır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

O paraya ne arabalar var..

Mesela ne var?

Hayır fazla değil, aracın sağı komple değişiyor ve pert edilecekti. Rakamda anlaşamadık ve sağolsun Çağların kaporta ustası 3800tl ye yapmıştı

2006 mondeo ghia. Önden bir yere çarp ve sadece far far yıkama ve tampon değişsin. Onarım rakamına araba alınır

Abi sen alınabilir mi diyorsun yani bu araç?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kimin yaptığını ne yaptığını bildiğim aracı gözü kapalı alırım, kimin yaptığını bilmediğim aracın aynasında saçımı bile taramam

Rakamlara takılmamak gerek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kimin yaptığını ne yaptığını bildiğim aracı gözü kapalı alırım, kimin yaptığını bilmediğim aracın aynasında saçımı bile taramam

Rakamlara takılmamak gerek

saç ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

2008 model 1.4 dizel fiesta bakıyorum bir tanıdığıma. Araçta 10.000 liralık hasar kaydı var. Sahibi yaklaşık sağ arka çamurluk ve kapı degişti sağ on kapıda da boya var dedi kaskodan tamir edilmiş. Bu tarz bir kazadan dolayı 10.000 lik hasar kaydı olur mu? Bu araç alınır mı?

Koşukavak bana -15-20 dk. yürüyerek.iş ciddiye binerse bakmaya gidebilirim.Benim golftede 10bin hasar kaydı var.Suçlu taraf ise karşı tarafında masraflarını kapsıyor diye biliyorum ben.

Ancak bu fiyata temizinide bulabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Koşukavak bana -15-20 dk. yürüyerek.iş ciddiye binerse bakmaya gidebilirim.Benim golftede 10bin hasar kaydı var.Suçlu taraf ise karşı tarafında masraflarını kapsıyor diye biliyorum ben.

Ancak bu fiyata temizinide bulabilirsiniz.

Kardeşim km çok iyi geldi ondan düşündüm bunu, muadili ve hasarsızı 30 32 bandında collection paket cunku. Biraz da pazarlık düşündüm açıkcası 26 ya falan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

hocam 2 ay önce sag tarafı cizik boyalı,tramer kaydı olmayan fiestayı 32.500 e aldım

2012 1.4tdci,135.000,elektrik kırmızı,titanium X

Hocam sen iyi denk getirmişsin piyasa böyle değil cunku sahibindene bakıyorum ben surekli. Mesela şu an bu dedigin tarzda var mı?

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Collectionlar orijinal çelik jant ile geliyor. O güzel jantlar çıkartılıp niye bu çirkinler takılmış acaba ?

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

zamanım kısıtlı olduğu için cok az bakabildim, ancak fiyatlar cok azda olsa artmış,

1 tane bulabildim,sizin baktıgınız 2008 fiesta gibi,tramer durumunu yazmamış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-ford-fiesta-titanium-x-paket-75-binde-247278753/detay

Bütçe bu kadar arttırlabilecekse gerçekten iyi araçmış bu

Collectionlar orijinal çelik jant ile geliyor. O güzel jantlar çıkartılıp niye bu çirkinler takılmış acaba ?

Çok güzel bir şey dedim hocam bende bunu düşündüm neden böyle bir şey yapmışlar merak ettim açıkçası

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

sahibi gözü ile bakıyorum .aynı araçtan bendede var ve 2009 yılında arka taraftan yapılan kaza sonucu. 2 çamurluk boyalı bağaj kapağı ön arka tampon ve sol çmurluk ve far değişimi ile 11 000 tl servis faturası ilehasar kaydım oldu.(40 gün kiralık araç tahsis edildi o da yansırmı bilmiyorum).(araç yürür vaziyette idi bag falan açmadı aracı çekiciye çalıştırarak yükledik) o zamanlar garanti bahanesi ile yetkili servis diye ısrar etmiştim . hala kullanıyorum .sıkıntım yok. takasta 20bin verdiler(hyundai kampanyası elentra ile) 20 binim olsa alırmıyım çok düşünürüm ama 130 bin km de bakımları aksatılmamış baskı balatası orjinal kapıları boyasız :) bi araç 20 bine zor bulurum gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

sahibi gözü ile bakıyorum .aynı araçtan bendede var ve 2009 yılında arka taraftan yapılan kaza sonucu. 2 çamurluk boyalı bağaj kapağı ön arka tampon ve sol çmurluk ve far değişimi ile 11 000 tl servis faturası ilehasar kaydım oldu.(40 gün kiralık araç tahsis edildi o da yansırmı bilmiyorum).(araç yürür vaziyette idi bag falan açmadı aracı çekiciye çalıştırarak yükledik) o zamanlar garanti bahanesi ile yetkili servis diye ısrar etmiştim . hala kullanıyorum .sıkıntım yok. takasta 20bin verdiler(hyundai kampanyası elentra ile) 20 binim olsa alırmıyım çok düşünürüm ama 130 bin km de bakımları aksatılmamış baskı balatası orjinal kapıları boyasız :) bi araç 20 bine zor bulurum gibime geliyor

Yani alınır mı diyorsun sen :)

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

yok ben alınır veya alınmaz diyemem, daha ziyade satılır yada satılmaz diyebilirim. 7 senedir trameri bozuk kendi sağlam bi aracım var bana faydası var zararı yok. en azından her yere park ediyorum . orasında çizikmi var burası gamzemi diye düşünmüyorum. titizlik gazını baya bi düşürdü. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...