İçeriğe Yönlendir

Sizce Hangisi?

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

3 üde motor, tüketim olarak aslında yakın sadece rapidin segmenti B fakat cam tavan gibi bir donanım farkı var, fiyat açısından toledo en avantajlısı, leon ise iç mekan ve motor olarak öne çıkıyor, siz olsanız hangisini seçerdiniz?

3 ününde dizel otomatik olmasından da anlayacağınız üzere şehir içi yüksek km yapılacağı göz önünde alınmıştır.

1- Leon 1.6 tdi CR Style dsg 110hp

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-arac-hatasiz-boyasiz-garanti-kapsaminda-seat-leon-1.6.cr-style.s-242196724/detay

2- Toledo Style paket 1.6 tdi dsg 90 hp 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2015-seat-toledo-sahibinden-hatasiz-boyasiz-14.750-km-236977999/detay

3- Skoda Rapid Spaceback Elegance 1.6 tdi dsg 90 hp

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2014-model-15.577-km-de-skoda-rapid-1.6-tdi-dsg-246974419/detay

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Evet Leon önde ama fiyat yüksek. Biliyorsun biz daha yeni aldık 2015 model 1200 km.de 61.500 e aldık.

Yorum bağlantısı

Evet Leon önde ama fiyat yüksek. Biliyorsun biz daha yeni aldık 2015 model 1200 km.de 61.500 e aldık.

61.500 çok iyi rakam abi nasıl aldınız o fiyata? Style donanım dsg mi? Malum sitede o fiyata yok  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Sedan araç sevdiğim için toledo'yu seçerdim, fiyatı da uygun...

hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı

Geçen sene Toledo manuel kullandım. İç dizayn ve malzeme kalitesine bir şey diyemem ama yakıt tüketimi, performans, konfor, yol tutuşu anlamında gayet güzel.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Leon = Golf

Toledo = Jetta

Rapid > Jetta 

Neredeyse bu sıralama diyebiliriz. Eğer ki HB araç niyetindeyseniz Leon, sedan istiyorsanız Rapid. (Hatta SW :biggrin: )

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Oyumu Leon'dan yana kullanıyorum. Hatchback arabalar nedense bana her zaman daha çekici geliyor.

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

leonile toledo arasında kaldım.. tercihim güç ve gösteriş olsaydı leon derdim ama az daha konfor ve genişlik eşya taşıma aile veya kalabalıksak tabiki toledo ..

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Hangi problemi? 

kavrama problemi oluyor diye çok sık konuşuluyordu forumlarda sanayilerde ,hatta bununla ilgili şikayetvar.com a baktığımda baya bir şikayet olduğunu görmüştüm.

Yorum bağlantısı

kavrama problemi oluyor diye çok sık konuşuluyordu forumlarda sanayilerde ,hatta bununla ilgili şikayetvar.com a baktığımda baya bir şikayet olduğunu görmüştüm.

Çift kavramalı şanzımanların hepsinde meydana gelebilecek sıkıntılar bunlar, balata, ısınma vs. gibi.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Uğur'un dediği sıkıntı sanırım 2010-2012 modellerde meydana gelen problemdi. O düzeltidi diye biliyorum sonradan.

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Çift kavramalı şanzımanların hepsinde meydana gelebilecek sıkıntılar bunlar, balata, ısınma vs. gibi.

gerçi bununla ilgili iyi niyet garantisi varmış,sıkıntı çıktığında iyi niyet garantisinden değişim yapılıyormuş.gerçi çok satan bir firma olduğu için arızalarında buna bağlı sanki çokmuş gibi hissediliyor olabilir  :good1: bence siz yinede seat forumlarında kapsamlı araştırma yapmayı ihmal etmeyin  :)  iyi alışverişler...

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Üçü arasından kesinlikle Leon'u tavsiye ederim.

Hayırlısı olsun ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...