İçeriğe Yönlendir

D2S Led.

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Ürün philips imali olan ledlerin replikası. Montaj alanı yeterli ise ancak kullanılır. Verimi en yüksek led şu an için. Dolar kuru yüksek olsa dahi xenon ampul ve balast ile aynı rakama denk geliyor. Muayenede sıkıntı yaşanmaz.

http://www.aliexpress.com/item/iLumimax-TM-D2-D2S-LED-10400LM-P6-LumiLEDs-LMZ-Car-Bulb-Auto-Lamp-Headlight-Fog-Light/32496782336.html?spm=2114.01020208.3.56.JqfwJT&ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_80%2Csearchweb201644_5%2Csearchweb201560_6

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Montaj ölçüleri :)

Alim çok fenasın haa sesiz sesiz duruyon hop güm  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bu da ürünmüş.

Guangzhou_Philips_Replacing_HID_Halogen_

Alim çok fenasın haa sesiz sesiz duruyon hop güm  :D  :D  :D

Karanlık, ışığın yokluğudur demiş ayınştayın :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu da ürünmüş.

Karanlık, ışığın yokluğudur demiş ayınştayın :)

:air_kiss:  :air_kiss:

bi dakka la, link yok :unsure2:

hemen bulayım

:D  :air_kiss:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

Bu ürünler normal far ampulünün yerine mi takılıyor, merceksiz araçlara oluyor mu, xenondan veya halogen ampulden avantajları neler?

Çok cahil kalmışım bu konuda  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu ürünler normal far ampulünün yerine mi takılıyor, merceksiz araçlara oluyor mu, xenondan veya halogen ampulden avantajları neler?

merak etme yalnız değilsin kardeşim  :D  :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mercekli araçlar için şimdilik. Mercek yoksa ciddi ışık sapmaları oluyor. Bir güzel yanıda mercek modifiyesi yapılan araçların tümü xenonlu ve muayenede sıkıntı oluyor. Led takılınca sorun ortadan kalkıyor. Başka iyiliği ise ısınmaması. Merceklerin ömrü çok uzuyor

Bi-xenon'un papucunu dama atar bu.

bi xenon merceğe tak bunu, uzunlara da normal led, üüüfff

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

benim kısa far ampulü patlamış, her şey için sanayiye mi gidecez diye kendim alıp değiştirdim 6-7 lira bir şeydi iç aydınlatmada led lehimi falan yaptım ve kendim bir şeyler yaptığım için beni mutlu etti, senin gibi şeyler yapsam Servet Abi demek ki ayaklarım yere değmeden yürüyebileceğim:=) 

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Ürün philips imali olan ledlerin replikası. Montaj alanı yeterli ise ancak kullanılır. Verimi en yüksek led şu an için. Dolar kuru yüksek olsa dahi xenon ampul ve balast ile aynı rakama denk geliyor. Muayenede sıkıntı yaşanmaz.

http://www.aliexpress.com/item/iLumimax-TM-D2-D2S-LED-10400LM-P6-LumiLEDs-LMZ-Car-Bulb-Auto-Lamp-Headlight-Fog-Light/32496782336.html?spm=2114.01020208.3.56.JqfwJT&ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_80%2Csearchweb201644_5%2Csearchweb201560_6

Abi benim 2011 ecoboost mondeo için bi-xenon düşünüyorum.İnternette bir ilan var ampül ve balastları yok.Orjinal ford.Linkini verdiğin bu ürünü sipariş etsem,o fara uyumlu olur mu ampul ve balastı. Sıkıntı çıkarır mı? Olur dersen direk sipariş geçeceğim. Tam da xenon kit araştırıyordum,bu konularda da çok bilgim yok,üstüne geldi bu konu :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arabamız olsa da alsak

bi yerden başla

Abi benim 2011 ecoboost mondeo için bi-xenon düşünüyorum.İnternette bir ilan var ampül ve balastları yok.Orjinal ford.Linkini verdiğin bu ürünü sipariş etsem,o fara uyumlu olur mu ampul ve balastı. Sıkıntı çıkarır mı? Olur dersen direk sipariş geçeceğim. Tam da xenon kit araştırıyordum,bu konularda da çok bilgim yok,üstüne geldi bu konu :)

Farlar mercekli mi?

Farın arkasında uygun yer varmı?

Bu ampül zaten olmaz. Bunun H7 olanı alınacak eğer yukarıda yazanlar hali hazırda var ise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

şaşırır da mk2 alalım dersen bizde daha ucuz.. :=)

Mk3 verelim  :tongue:

Peco alcam ben

Yorum bağlantısı
Murat Gök

bi yerden başla

Farlar mercekli mi?

Farın arkasında uygun yer varmı?

Bu ampül zaten olmaz. Bunun H7 olanı alınacak eğer yukarıda yazanlar hali hazırda var ise.

Evet bi-xenon mercekli orjinal. Fakat ampul ve balastları yok.Farın arkası hakkında bilgim yok işte abi onu sordum :) Farklı bir xenon kit alsam eğer netten falan h7 mi alacağım d2s mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...