İçeriğe Yönlendir

Focus 2,5 Esp Testi

Uğur Köker

Recommended Posts

Uğur Köker

tesadüfen denk geldiğim bir videoyu sizlerle paylaşmak istedim,öncelikle aracı kullanan arkadaşın yaptığı ölümcül sürüşü eleştirmemek elde değil,hem kendi hem başkalarının canını tehlikeye atmaya hakkı yok,gelelim focusa gerçekten bu kadar zorlamaya o hızda yolda tutunması güven verici.focus 3 ün youtube da euroncap esp testi bana hiç güven vermedi fakat focus 2,5 ın euroncap esp testi çok başarılı ki bu video da onu ispatlar nitelikte...

https://www.youtube.com/watch?v=GwQkonP2PXA

Yorum bağlantısı

Hadi kendi başına geber de, tek suçu seninle aynı oksijeni paylaşmak olan insanların hayatını neden tehlikeye atıyorsun be insan müsvettesi !  :angry:

Asıl konuya gelirsek, focus hiç kullanmadım fakat mk4 Mondeo'nun verdiği güveni hiç bir araçta görmedim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ondan sonra kasko niye yükselir, trafik sigortası niye yükselir.trafik kazasında ölen sayısı birinciyiz ahanda bunun gibi cinsi cibiliyeti belli olmayan varlıklar yüzünden yakalıyacan ağız burun girecen  :angry:  :ireful1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ondan sonra kasko niye yükselir, trafik sigortası niye yükselir.trafik kazasında ölen sayısı birinciyiz ahanda bunun gibi cinsi cibiliyeti belli olmayan varlıklar yüzünden yakalıyacan ağız burun girecen  :angry:  :ireful1:

Böyle birşey işine yarar mı abi bu arkadaş üzerinde çalışırken?

m73R38.jpg

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Esp öyle mi test ediliyormuş :) esp girecek hareket bile yapmıyor anlık direksiyon hamleleri lastik öttürüyor sıkıyorsa bi kaç hamle sağa sola yapsın o hızda :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Böyle birşey işine yarar mı abi bu arkadaş üzerinde çalışırken?

Yetmez bu kardeşim yahu daha yokmu bu o kütüğe az gelir . :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Focus 2.5 kasa da esp li araç çok az değil mi? Bulmak samanlıkta iğne aramak gibi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hızı en fazla 100. Kadrandan belli zaten. 

Çıtayı indirelim, 70-80 :)

150 ile o direksiyon hareketini yapsın, kendisi bir yana araç bir yana uçar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

tesadüfen denk geldiğim bir videoyu sizlerle paylaşmak istedim,öncelikle aracı kullanan arkadaşın yaptığı ölümcül sürüşü eleştirmemek elde değil,hem kendi hem başkalarının canını tehlikeye atmaya hakkı yok,gelelim focusa gerçekten bu kadar zorlamaya o hızda yolda tutunması güven verici.focus 3 ün youtube da euroncap esp testi bana hiç güven vermedi fakat focus 2,5 ın euroncap esp testi çok başarılı ki bu video da onu ispatlar nitelikte...

https://www.youtube.com/watch?v=GwQkonP2PXA

Eski aracım Focus 2.5 ESP li idi..şimdi Focus3 kullanıyorum..Focus 2.5 iyi yol tutardı ama 4 ileri şanzıman performansım p sini veremiyordu araba o kadar hantaldıki ESP ye hiç ihtiyaç duymadım :) Focus3 de yol tutuş konusunda beni tatmin etti..Standart ve hatta biraz üstünde kullanan kullanıcılar Focusu yoldan kolay kolay çıkaramazlar

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Videoyu dikkatli incelerseniz ibre hafif saga yatık yanı adam 140-150 ile gıdıyor tabı km gostergesı yanlıs degılse.

Yorum bağlantısı
Uğur Köker
(düzenlendi)

Eski aracım Focus 2.5 ESP li idi..şimdi Focus3 kullanıyorum..Focus 2.5 iyi yol tutardı ama 4 ileri şanzıman performansım p sini veremiyordu araba o kadar hantaldıki ESP ye hiç ihtiyaç duymadım :)

Focus3 de yol tutuş konusunda beni tatmin

etti..Standart ve hatta biraz üstünde kullanan kullanıcılar Focusu yoldan kolay kolay

çıkaramazlar

Suanki araciniz powersift benzinli mi?yakit durumunuz nedir?hazir kullanan birini bulmusken yorumlarinizida alayim:)bu ara arac arayisindayim kafalar karisik:) tarihinde Uğur Köker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Suanki araciniz powersift benzinli mi?yakit durumunuz nedir?hazir kullanan birini bulmusken yorumlarinizida alayim:)bu ara arac arayisindayim kafalar karisik:)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/272606-focus-3-powershift-ile-uzun-yol-deneyimlerim/

Evet PS Benzinli..

Eskişehir ş.içinde şu an ortalama 10.4..performans atmosferik motora göre tatminkar..PS vites geçişleri çok hızlı...Beni tatmin eden bir araç..Ama bütçenizi biraz daha zorlayabilirseniz Jetta DSG tavsiye ederim..Jetta kodlamaya çok açık bir araba..tam bir oyuncak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

O vitesi değiştirirken el neden kalkıyor ?  :D

Ben de o harekete hastayım. Hakkaten neden yapılır bu hareket. Ülen ne vites attım be tribi :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

65km/h dan sonra çoğu aracın ESP geyik testinden kalıyor haberiniz olsun. ESP işe yarar ama 150 ile önüne geyik çıkarsa kendiside geyik olur ;)

Alın mercedes batmış 64 km/h dan sonra izden çıkıyor 

Mazda 6 çok daha iyi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...