Borga Tansel

İphone Pil Şişmesi

Recommended Posts

Borga Tansel

Merhabalar;

Geçen gün İPhone 5 cihazın pil şişmesi sebebiyle ekranı ayrıştı, kapandı. Ses var görüntü yok konumuna gelince servise götürdüm. Servisle bugün görüştüm. 400 TL verin sıfır cihaz verelim dedi. Servis apple yetkili servisi İzmir'de "Egemek".

Aklıma takılan bu 400 TL'ye nasıl sıfır cihaz olduğu? 3 ay garanti verdiler bir de.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Garantisi yok ise 400 lira verip yeni cihaz alın. Orjinal harici sarj adaptörü kullanmayın.

Garanti yok cihazın zaten. Orjinal şarj cihazı kullanıyorum zaten. Bir kere bile olsun çakma adaptör takmadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Teklif güzel hacım. Bence de 400 ver telefon sıfırlansın. O hali ile satmaya kalksan 300 bile vermezler. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

Ekran ve pil değişecek. Zaten 400TL ediyor ikisi neredeyse.

Verilecek cihaz SWAP cihaz mı yoksa eleman kendisinden bi cihaz mı verecek? Bunu öğrenmek lazım.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Teklif güzel hacım. Bence de 400 ver telefon sıfırlansın. O hali ile satmaya kalksan 300 bile vermezler. 

Aklıma takılan 400 tl ye nasıl sıfır cihaz verdikleri? Swap mı yoksa arızası yapılmış cihaz mı veriyorlar?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Taşcı

aliexpressten batarya alın, 3-5dolar birşey olmazsa değişim yapın

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Ekran ve pil değişecek. Zaten 400TL ediyor ikisi neredeyse.

Verilecek cihaz SWAP cihaz mı yoksa eleman kendisinden bi cihaz mı verecek? Bunu öğrenmek lazım.

Ekran değişemiyor aslında. Ekranın tuttuğu plastik parça da gövdeden ayrıldı. Tam pert cihaz.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Hemen kabul et değiş, hazır bizde tamiride olmadığından mecburen yenisini veriyorlarken kaçırma bence...

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Tuna İşgören

Hemen kabul edin swap cihaz bile olsa tertemiz cihaz verecekler fiyat cok makul

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Haşmet Güngör

Aynı olay kızımın telefonuna oldu.Ekran saglamdı. Kadıköy de pil değişip ayrılan parcayı yapıştırdılar.100 Tl mal oldu.Ekran değişimi de 200-250 arasında .Yani teklif uygun gibi.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Yorumlar için teşekkür ederim. 1-2 gün içinde tekrar arayacaklar. Sonucu buraya yazarım :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Hiç düşünme Borga,hemen değiş gitsin.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir
(düzenlendi)

Garantisi yok ise 400 lira verip yeni cihaz alın. Orjinal harici sarj adaptörü kullanmayın.

+1 garantisi bittiğinde 400 tl gibi bir meblağa tamamen değiştiriyorlar telefonu ben 4 kez değiştirdim 5s telefonu suan 6 aylık telefonum ılk 3,5 yıl once aldım ama 6 aylık cıhazım var 

tarihinde Halil İçingir tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Garantisi bitmiş cihazla ilgili işlem yapıyorlarsa bu çok iyi haber. Bence 400 TL ödenip değişim sağlanabilir. Servis hangisiydi bu arada?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hami Erışık

bencede hemen degiştirin. :exc1:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Garantisi bitmiş cihazla ilgili işlem yapıyorlarsa bu çok iyi haber. Bence 400 TL ödenip değişim sağlanabilir. Servis hangisiydi bu arada?

İzmir "Egemek" servis.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

+1 garantisi bittiğinde 400 tl gibi bir meblağa tamamen değiştiriyorlar telefonu ben 4 kez değiştirdim 5s telefonu suan 6 aylık telefonum ılk 3,5 yıl once aldım ama 6 aylık cıhazım var 

Tam gayseri işi olmuş  :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Benim emektar mı o  :unsure2:

Kardeşim 400 TL iyi fiyat, Apple'ın farkı bu zaten, garantisi olsaydı direk yeni cihaz ile birebir değiştirirlerdi. Bence 400 ver sıfır cihazını al, sonra da o cihazını iyi fiyata sat 5S veya 6 al :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Erhan

Başka bir yetkili servisle gorustum. Degisim ucreti olarak 950 tl gibi bir rakam talep ettiler bilginiz olsun.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Tam gayseri işi olmuş  :D

Valla telefonda görüştüm abi müsteri hizmetlerındekı kız değişim talep edin dedi konusurken kendınden geçirdimdi kızı cazibeme dayanamadı yardımcı oldu bana  :biggrin:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Valla telefonda görüştüm abi müsteri hizmetlerındekı kız değişim talep edin dedi konusurken kendınden geçirdimdi kızı cazibeme dayanamadı yardımcı oldu bana  :biggrin:

Umarım yenge okumuyordur buraları  :D

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir
(düzenlendi)

Umarım yenge okumuyordur buraları  :D

Memlekete yolladım abi sıkıntı yok  :biggrin:  :biggrin:  :fiuw:  :biggrin:  :biggrin:

tarihinde Halil İçingir tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Memlekete yolladım abi sıkıntı yok  :biggrin:  :biggrin:  :fiuw:  :biggrin:  :biggrin:

Haa iyi iyi ben sayfayı edit yapıyorum o zaman,gelince yollarım kendisine  :seytan:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Borga Tansel

Benim emektar mı o  :unsure2:

Kardeşim 400 TL iyi fiyat, Apple'ın farkı bu zaten, garantisi olsaydı direk yeni cihaz ile birebir değiştirirlerdi. Bence 400 ver sıfır cihazını al, sonra da o cihazını iyi fiyata sat 5S veya 6 al :)

Aynen senin emektar Tolgahan :D Harbi emektar oldu :D

Bugün süreci başlattım. En erken haftaya cihazı verebiliriz dediler. Beklemedeyim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Aynen senin emektar Tolgahan :D Harbi emektar oldu :D

Bugün süreci başlattım. En erken haftaya cihazı verebiliriz dediler. Beklemedeyim.

Gecmiş olsun kardeşim. Batarya şişmesi artık klasiklesti diyebilirim. Araç şarjında fazla kullanmamani ve sabaha kadar şarj da tutmamanı tavsiye ediyorum.

Mesajı paylaş

Mesajın linki