İçeriğe Yönlendir

Ford Focus Collection

samet ecrin aydın

Recommended Posts

samet ecrin aydın

selamünaleyküm arkadaşlar

yeni bir araç alma arayışımda karşıma 2009 model ford focus collection marka araç çıktı.

alıp almama konusunda biraz kararsızım.

aracın donanımsal yada kendi ile alakalı bir fikrim yok.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı

selamünaleyküm arkadaşlar

yeni bir araç alma arayışımda karşıma 2009 model ford focus collection marka araç çıktı.

alıp almama konusunda biraz kararsızım.

aracın donanımsal yada kendi ile alakalı bir fikrim yok.yardımcı olursanız sevinirim.

Samet Ecrin Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

eğer araba TEMİZSE, FİYATI DA ÇOK UÇUK DEĞİLSE pişman olmayacağınız bir araba, ben çok aradım ondan ama titanium nasip oldu collection jantları çok güzel hava katıyor araca ve hb ise çok hoş,tavsiye ederim

(fiyat aralığı temizliğine göre şu sıralar 39.000 ila 42.500 arası galiba) siz ne fiyat aldınız???

Yorum bağlantısı
Recep Güney
(düzenlendi)

1sene daha bekleyin benimkini vereyim;)

tarihinde Recep Güney tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

dizel manuel 2009 collection daha araçı bire bir görmüş değilim.

ama anlatılana göre büyük bir ihtimalle olacak olan bu.....

ya aracda ne özellik var ne yok hiç bir bilgim yok

ya tanıdık olmasında etkisiyle 31.000 tl fiyat dediler.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sis farı, hız sabitleme ve alaşım jant. Klima, mp3 çalmayan teyp vs. En belirgin özellikleri. 90 Beygir dpfsizdir muhtemelen.

Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın
(düzenlendi)

ya forumda bakıyorum da birinde var diyen birinde yok diyor örneğin hız sabitleyici yada esp yada sony ses sistemi digital klima kararsız kaldım aracıda bire bir görmüs olmadıgımda kendimce büyüttükçe büyüttüm kararsızlığımı.

tarihinde samet ecrin aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

Sis farı, hız sabitleme ve alaşım jant. Klima, mp3 çalmayan teyp vs. En belirgin özellikleri. 90 Beygir dpfsizdir muhtemelen. 

???????? bunu anlamadım.?

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Collection serisinde hız kontrol sistemi, 16" alaşım jant, sis farı, spor koltuklar, ayarlanabilir bel desteği, deri direksiyon, tek dokunuşla açılıp kapanan ön camlar (arkalar da elektrikli)gibi yeterli sayılabilecek donanım mevcut.90 ve 109 hp guce sahip iki tdci motor var. Km nedir ve temizlik durumunu bilmemekle beraber oldukca iyi bir fiyat gibi görünüyor. Hayırlısı olsun...

Klima titaniumlarda digital, collectionda manueldir. Esp titaniumlarda bile standart değildir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

90 bin küsürlerde araç resimlerinde oldukça diri görünüyor . ​

tabikide baktırılıp gösterilecek.

ayrıca ford un kendisine göstermeyi düşünüyorum.,

aracın 2 üç resmi var isterseniz atarım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

90 bin küsürlerde araç resimlerinde oldukça diri görünüyor . ​

tabikide baktırılıp gösterilecek.

ayrıca ford un kendisine göstermeyi düşünüyorum.,

aracın 2 üç resmi var isterseniz atarım.

Km orjinalse gayet iyi, motor/yürüyen problemsiz ise ufak tefek kaportada boya dahi olsa baktirilip bu fiyata kacirilmaz derim. Hayırlısıyla. ..
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Dedikleri gibiyse çok çok iyi fiyat. Bende aynı aracın 2008 i (109 beygir) var. O fiyatın yanından bile geçmem satmak istersem. 

Baktırın alın.

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

o arabaya iyi baktırın çünkü o paraya o arabayı vermeleri çok zor hatta o paraya kapıda çamurlukta falan boya çıksa da alın (kaput tavan motor dikkat)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

ya bu hasar kaydını pert kaydı sorgulamayı nasıl yapılıyor.plakadan sorgulama yapılabiliyormu.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
(düzenlendi)

ya bu hasar kaydını pert kaydı sorgulamayı nasıl yapılıyor.plakadan sorgulama yapılabiliyormu.

Plakadan da yapılıyor (belki plaka değişmiş olabilir) ama siz en iyisi şase no. yu isteyin, onunla sorgulama yapın. 5664 ile ayrıntılı bilgileri inceleyin, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca sigortacı arkadaşlardan da yardım alabilirsiniz.

tarihinde Hüseyin Maviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

Plakadan da yapılıyor (belki plaka değişmiş olabilir) ama siz en iyisi şase no. yu isteyin, onunla sorgulama yapın. 5664 ile ayrıntılı bilgileri inceleyin, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca sigortacı arkadaşlardan da yardım alabilirsiniz.

bakıcam teşekkürler.

Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

aracın bildiğiniz gördüğünüz bir videosu tanıtımı varmı.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tanıtım videosu değil de bizzat kullanan ve kullanmış olan arkadaşlar fikirlerini beyan ettiler. Focus Fordun en önemli aracıdır bence Türkiye şartlarında ve kullanıcısını üzdüğünü söyleyen yalan söyler. Tam parasının arabasıdır, göz kapalı alınabilir. Hb veya sedan, yol tutuşu iyidir, 90 veya 109 beygir de olsa çekişi aile aracı olarak kullanıldığında yeterlidir. Şimdi size sıfırdan aracı anlatmamız mümkün değil, aracı göreceksiniz, içine bineceksiniz, kullanacaksınız sizde fark edeceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
samet ecrin aydın

eyvallah düşüncelerin için ya almanın hevesi merağı var işde kusura bakmayın başınızı ağrıttığım için.

Tanıtım videosu değil de bizzat kullanan ve kullanmış olan arkadaşlar fikirlerini beyan ettiler. Focus Fordun en önemli aracıdır bence Türkiye şartlarında ve kullanıcısını üzdüğünü söyleyen yalan söyler. Tam parasının arabasıdır, göz kapalı alınabilir. Hb veya sedan, yol tutuşu iyidir, 90 veya 109 beygir de olsa çekişi aile aracı olarak kullanıldığında yeterlidir. Şimdi size sıfırdan aracı anlatmamız mümkün değil, aracı göreceksiniz, içine bineceksiniz, kullanacaksınız sizde fark edeceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

eyvallah düşüncelerin için ya almanın hevesi merağı var işde kusura bakmayın başınızı ağrıttığım için.

Baş ağrıtmak ne demek, rica ederim. Ancak aracın foroğraflarını görmeden, donanım seviyesinin collection olduğunu kesin olarak bilmeden bu kadar yorum gelir forumdan. Bu kulaklar oto pazarında trend donanım için fulün fulü tanımlaması yapan galerici duydu.. :D Araba uzaksa şasi numarası isteyin, her şeyi oradan bakılır fod etis sisteminden.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...