İçeriğe Yönlendir

Tablet Hakkında Herşeyi Sorabilirsiniz.

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Selam arkadaşlar Ankarada bir teknoloji mağazasında Samsung tablet ürün danışmanıyım sektördeki bilgi birikimlerimi elimden geldiğince buradan siz değerli forum üyelerimle paylaşacağım baştan hemen söyleyeyim herhangi bir ticari amaç gütmüyorum sadece bilgi paylaşımı yapacağım tablet almayı düşünenleri burdan bütçelerine en uygun ürünü bularak yönlendirme yapabilirim saygılar iyi forumlar.

tarihinde Murat Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Allah gönderdi abi seni uzun zamandır bir tablet almayı istiyorum ama samsung mu ıpad mi karar veremiyorum rica etsem hem hatlı hemde uzun süre kullanabileceğim tablet hangisi sizce kamera ve net ayrıyetten acad2000 programını acabileceğim kullanıslı bir makına sizce hangisidir tesekkur ederım

Yorum bağlantısı

Ben bu tariften bir model cikariyorum. Samsung T815 S2 tablet.

Saygilarimla.

Ama olmadı yetkilileri çağırın evren konumuza çöküyor işimizi yapamıyoruz[emoji1] ama allahtan model kodlarını iyi bilemiyor evren t817 demek istemiş ama t815 yazmış sorunsuz dediklerinizi yapabilecek simkartlı 32 dahili 128 arttırılabilir hafızaya sahip samsungun son cihazı fiyat hafta sonları 1600 civarı hafta içi 1700 tl bandında geziyor 1550 tl yide gördüğü oldu cihazın saygılarımla.
Yorum bağlantısı

tesekkur ederım abı peki ıpad le arasındakı farkalar neler

İlk aklıma gelen hafıza kartı girişi süper amoled ekran usb flash desteği 3gb ram .... diye uzar gider birde fiyat avantajı tabi[emoji1]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hocam note 10.1 tabletin sim kart yuvasının pinleri elimde kaldı :D Fiyat nedir, Nereye göndersek acaba? :D :D :D

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

3e95ed0c5e8c143dba36acdd520e24bd.jpg

Buda etiketi t817 nin üç renk seçeneği mevcut aiyah beyaz gold

Murat bey teknik destek var mı?

Malesef satış öncesindeyim ben ama yazılım probleminiz olursa çözerim.

tekrar tesekkur ederım abı

Rica ederim sorun değil alırsan izlenimlerini paylaşırsan sevinirim

Hocam note 10.1 tabletin sim kart yuvasının pinleri elimde kaldı :D Fiyat nedir, Nereye göndersek acaba? :D :D :D

Necati hocam satış sonrası konusunda servisler görevli bizim aldığımız eğitimler satış öncesi ürün teknik bilgileri konusunda ankarada 7 adet servis mevcut bırakırsan birine fiyat konusunda bilgi verip onayını aldıktan sonra yaparlar.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tab3 T210. wifi dan günceleme alamadı . kies e bağlandı çöktü. serviste kendine getirildi .. yine güncelleme alamadı çöktü.. özel servis diriltti. yazılım güncelendi.

şimdi wifi özürlü halde. wifi görüüyor bir süre bağlanıyor sonra unutuyor.

bunun dışında şasesi sağlam 3 tablet kırıldı bu kıroılmadı. yere attım hala sağlam?

Yorum bağlantısı

tab3 T210. wifi dan günceleme alamadı . kies e bağlandı çöktü. serviste kendine getirildi .. yine güncelleme alamadı çöktü.. özel servis diriltti. yazılım güncelendi.

şimdi wifi özürlü halde. wifi görüüyor bir süre bağlanıyor sonra unutuyor.

bunun dışında şasesi sağlam 3 tablet kırıldı bu kıroılmadı. yere attım hala sağlam?

Evet tab 3 ler için taş gibi desek yeridir çocuklara dayansın diye ekstra özen göstermişler birde onların kids olanları vardı içinde slikon etli kılıfla geliyorduki demek ondan alsaymışsınız torununun torunuda kullanırmış çağlar bey yazılımla ilgili yaşadığınız sıkıntı için üzüldüm ama sizinki biraz şanssızlık olmuş çok sattık bu tarz bir geri dönüş bana hiç olmadı doğrusu güle güle kullanın[emoji1]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

öncelikle böyle bir fayda sağlayıcı işi üstlenmeniz takdire şayan.  :bravo:

nisan ayında a101den 3 yaşındaki yiğenim için vestel tab7 eco 2 aldım 170 liraya.

iki defa ekranı düşürerek kırdı. yetkili servisten 35 ve 40 lira vererek değiştirdim. üçüncüde yerde duran tabletin üzerine basıp geçmesi ile (üzerinde zıplama değil, ayrıca kilolu da değil) üçüncü defa dokunmatik ekranı kırdı. bu sefer nette 15-20 liraya satılan vestelin uyumlu model dokunmatik ekranlarından aldım, kendim takmayı düşünüyorum. netten ekran değiştirme videolarını izledim, zor bi yanı yok. elim yatkındır bu konulara. siz tavsiye eder misiniz böyle bi işlemi yoksa, ne olur ne olmaz, serviste mi yaptırayım. bu gidişle astarı yüzünden pahalıya gelecek çünkü. 

ayrıca ekran değiştikten sonra ekran koruyucular fayda sağlar mı? plastik değil de cam gibi sağlam ekran koruyucular var mıdır? teşekürler. :)

Yorum bağlantısı

Bu tür işleri elim yatkın olduğjm için bende kendim yapıyorum en son tabletimin bataryasını kendim değiştirdim ve kendinizin yaptığı birşeyin verdiği hazda paha biçilemez tek dikkat etmeniz aradaki flexi leri hassas olduğu için dikkat etmek lazım kolay gelsin ekran içinse tamperli cam denilen ekranın kırılmasını önleyen ekran koruyucular mevcut onlardan uygulatabilirsin baya faydası olur birde kaliteli etli slikon kılıflarda düştüğünde koruma konusunda çok etkili oluyor kolay gelsin saygılar

Yorum bağlantısı

5bab028c9bd1701deb2186f5eb7e64b4.jpg

Evren beyin samsung t810 tableti hayırlı olsun güle güle kullansın şuan piyasadaki en iyi cihazı almış bulunuyor kendisi[emoji1] [emoji106]

Yorum bağlantısı
Hasan Mustafa Öz

Murat arkadaşı tanırım. kendisiyle Samsung Firmasında

beraber çalıştık. Forumda böyle bir konu açması iyi olmuş.

Tablet ve bilgisayar ürünlerinde kendisinden destek alabiliriz :)

Yorum bağlantısı

Murat arkadaşı tanırım. kendisiyle Samsung Firmasında

beraber çalıştık. Forumda böyle bir konu açması iyi olmuş.

Tablet ve bilgisayar ürünlerinde kendisinden destek alabiliriz :)

Teşekkür ederim Hasancım nasılsın nerelerdesin?
Yorum bağlantısı

Hem karar vermem hem de alim sureci senin gibi konusuna hakim bir dost olunca cok kolay oldu Murat.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Evren beyin samsung t810 tableti hayırlı olsun güle güle kullansın şuan piyasadaki en iyi cihazı almış bulunuyor kendisi[emoji1] [emoji106]

810 mu 817 mi? 810 iae farkı sim kart mı?

Yorum bağlantısı

810 mu 817 mi? 810 iae farkı sim kart mı?

Eski iPad simkartliydi. Çok efektif kullanılmıyor. Zaten telefonda 4gb internet olduğu için en kötü bağlantı noktası olarak note4'u kullanırım diyerek 810'u tercih ettim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Murat Bey öncelikle düşünceli davraşınız için teşekkürler,ben annem için uygun bir tablet arıyorum,sadece internet ve youtubedan dizi izlemelik :)  7inç ufak kalıyor 9 veya 10.1 inçler uygun ve genellikle piranha markası önüme çıkıyor,bu marka sıkıntı yaratır mı siz ne önerirsiniz? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...