İçeriğe Yönlendir

Tablet Hakkında Herşeyi Sorabilirsiniz.

Misafir

Recommended Posts

estağfurullah:)

şimdi orjinal sarj aletini nerden alıyoruz:)

Oem olanınımı[emoji1] verdiğim internet sitesi aracılığıyla alabilirsiniz.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Celil Alpay

Oem olanınımı[emoji1] verdiğim internet sitesi aracılığıyla alabilirsiniz.

Saygılar...

Oem evet☺ teşekkür ederim☺
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsa Ülkümen

tablete root atmayı düşünüyorum faydası yada zararı var mı acaba

Yorum bağlantısı
Misafir

Sadece garanti dışı kalır ve güncelleme almaz bunun dışında bir sıkıntı olmaz saygılarımla

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

garanti bitti zaten abi de nasıl yapcaz Acer iconia a1 810 tablet

Yorum bağlantısı
Misafir

garanti bitti zaten abi de nasıl yapcaz Acer iconia a1 810 tablet

Onu anlatamam burdan interneti incele kolay gelsin.
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Murat Bey ve sevgili üstatlar, iPad Pro kullanan ya da inceleyen oldu mu? Görünüş olarak çok hoş ama, acaba normal İPad'e göre daha mı iyi, yoksa çok fark yok mu?

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Murat Bey elime bi yerden

d-pad3 marka bi tablet geçti. Format atmak gerekiyordu. İnternette bulup yüklediğim yazılımların biri dokunmatiğini çalıştırmıyor biri ise dokunmatiğini ters çalıştırıyor.

Mekanik olarak bi sıkıntısı yok ama yazılımı bir türlü bulamıyorum. Çocuklar henüz küçük olduğu için büyüyene kadar bu tableti hırpalasınlar istiyorum. Doğru yazılım bulabileceğim bir site var mı?

Ya da 3 ve 4 yaşındaki çocuklarımın hırpalayabileceği ucuz ama iş görecek bi tablet tavsiyeniz var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Murat Bey ve sevgili üstatlar, iPad Pro kullanan ya da inceleyen oldu mu? Görünüş olarak çok hoş ama, acaba normal İPad'e göre daha mı iyi, yoksa çok fark yok mu?

Ekranın büyük olması ve kalem kullanılması dışında büyük fark yok saygılarımla cenk bey
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ekranın büyük olması ve kalem kullanılması dışında büyük fark yok saygılarımla cenk bey

Teşekkürler, kalem belki ders anlatırken işe yarayabilir denemek lazım. Belki ileride alırız.
Yorum bağlantısı
Misafir

Murat Bey elime bi yerden

d-pad3 marka bi tablet geçti. Format atmak gerekiyordu. İnternette bulup yüklediğim yazılımların biri dokunmatiğini çalıştırmıyor biri ise dokunmatiğini ters çalıştırıyor.

Mekanik olarak bi sıkıntısı yok ama yazılımı bir türlü bulamıyorum. Çocuklar henüz küçük olduğu için büyüyene kadar bu tableti hırpalasınlar istiyorum. Doğru yazılım bulabileceğim bir site var mı?

Ya da 3 ve 4 yaşındaki çocuklarımın hırpalayabileceği ucuz ama iş görecek bi tablet tavsiyeniz var mı?

Xda forum sitesi var ingilizcenin iyiyse ordan yardım alabilecepinizi umuyorum tablet konusunda ise everpad tabletler var 120 tl den başlıyor sanırım öyle bişey işinizi görür saygılarımla ali bey
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Xda forum sitesi var ingilizcenin iyiyse ordan yardım alabilecepinizi umuyorum tablet konusunda ise everpad tabletler var 120 tl den başlıyor sanırım öyle bişey işinizi görür saygılarımla ali bey

Teşekkür ederim Murat Bey.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...