İçeriğe Yönlendir

Göstergeler Problemli Mi?

güven korkmaz
Çözüme git güven korkmaz tarafından,

Recommended Posts

güven korkmaz

merhaba arkadaşlar. Aracımı sabahları ilk çalıştırdığımda, 1 km yol gidene kadar vites değişimlerinde ayağımı gazdan çekince devir ve yakıt göstergelerinin dibe kadar inip yeniden çıktığını gördüm. böyle birkaç seferdir görüyorum, bide iki gün önce garajda sabah çalıştırdım gaz verip çekerek bir kaç kez yokladım yine aynı şey oldu ve ekran sönüp yanıyor. bu sadece 5 dakka kadar oldu sonra kesildi. problemmi var acaba.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İlk çalıştırmada araçta geç çalışma veya çalışırken göstergece farklı bişey oluyormu?

Bana gösterge arızası değ​ilde elektiriksel bir arıza gibi geldi. Genelde düzensiz elektirik gelince gösterge sapıtıyor cünkü araçlarda.

Yorum bağlantısı
Ersin Ulupınar

Buna benzer bir sorun dün yaşadım sorunun kaynağı aküydü yeni akü taktım şimdilik bir sorun yok.Aküyü kontrol ettinizmi.

Yorum bağlantısı
güven korkmaz

Akü kaç yaşında?

2011 yazıyor üzerinde araç 2012 orijinal aküsü herhalde.

Yorum bağlantısı
güven korkmaz

İlk çalıştırmada araçta geç çalışma veya çalışırken göstergece farklı bişey oluyormu?

Bana gösterge arızası değ​ilde elektiriksel bir arıza gibi geldi. Genelde düzensiz elektirik gelince gösterge sapıtıyor cünkü araçlarda.

geç çalışma falan yok herşey normal.

teşekkürler hepinize yeni akü alacağız o zaman.. :(

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

akü şarj ölçümü yaptırın şarj dinamosu şarj ediyormu etmiyormu diye kontrol ettirin.akü bitmiş

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Çözüm
güven korkmaz

akü öiçümü yapıldı ömrünü tamamlamış. yeni akü takıldı şimdi problem yok....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...