İçeriğe Yönlendir

Ka - Digital Devir Saati Ve Hararet Göstergesi

feritural

Recommended Posts

feritural
(düzenlendi)

Merhaba.

2yıldır ford ka kullanıcısıyım aracı iyi tanırım kendimde teknisyenim elim işe yatkın cok iddalı değilim ama ka dan az cok anlarım.sorum şu ne marka digital rolanti hararet göstergesi almalıyım ve bağlantıda bana yön gösterecek bu işi daha önce yapmış biri varmı.

Saygılarımla.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
(düzenlendi)

Mehmet bey artık bunlardan üretmediğini söyledi.Aslında tam aradığım ürün.Kare olanlardan ürettiğini söyledi artık

tarihinde Musa Değerli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Mehmet bey artık bunlardan üretmediğini söyledi.Aslında tam aradığım ürün.Kare olanlardan ürettiğini söyledi artık

Musa Bey sizin aradığınız twiputer benim aracımda var. bir ara konusunu açacağım ama zaman olmadı malesef. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Acar2

Arkadaslar araclar icin farkli bir Kac cihaz uretmwkteyim. Su anda ford ka ve twingolar icin devir ve motor isisi olcumu yapan ucuz bir cozum RPMmeter isimli cihazdir. Rpmmeter adiyla facebook aratip son ford ka montajlarinin gorsellerine ulasabilirsiniz . Fiyati 80 tl dir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaslar araclar icin farkli bir Kac cihaz uretmwkteyim. Su anda ford ka ve twingolar icin devir ve motor isisi olcumu yapan ucuz bir cozum RPMmeter isimli cihazdir. Rpmmeter adiyla facebook aratip son ford ka montajlarinin gorsellerine ulasabilirsiniz . Fiyati 80 tl dir.

Mehmet bey toplantılarımıza bekliyoruz sizi. Servet bey ile kafa kafa verirseniz inanılmaz şeyler çıkacaktır sizlerden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağlar Bayur

yuvarlak olan üretilme şansı mevcut mu?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Yuvarlak ve ince üretilme şansı olsa Ford Ka efsane göstergesine kavuşacak.Ama Facebook tan sorduğumda sadece kare olanları ürettiğini söyledi Mehmet bey

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bugün gösterge tamircisine gidip göstergeyi sökmesini istedim bozulur deyip sökmedi :) Tekrarlıyorum gösterge tamiri digital gösterge tamiri yapılır chip tuning yazıyordu tabelada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün gösterge tamircisine gidip göstergeyi sökmesini istedim bozulur deyip sökmedi :) Tekrarlıyorum gösterge tamiri digital gösterge tamiri yapılır chip tuning yazıyordu tabelada :)

Bozulacak bi şeyi yok ki :D

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bozulacak bi şeyi yok ki :D

İroninin merkez noktası adam gösterge tamircisi göstergeyi bozmaktan korkuyor :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar2

Yuvarlak olan modeli maalesef uzun zamandir uretmiyorum. Tekrar uretme sansida yok maalesrf. Uretimi zor bir modeldi. Ve Yeni guncellemeler ile yerini Yeni modellere birakti. Ortadaki ssatin oldugu yer icin dusunuyorsaniz o yuva oval zaten Oraya direkt olmuyordu. Bir yigin kesme bicme islemi vardi paylasilan videodaki aracta.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yuvarlak olan modeli maalesef uzun zamandir uretmiyorum. Tekrar uretme sansida yok maalesrf. Uretimi zor bir modeldi. Ve Yeni guncellemeler ile yerini Yeni modellere birakti. Ortadaki ssatin oldugu yer icin dusunuyorsaniz o yuva oval zaten Oraya direkt olmuyordu. Bir yigin kesme bicme islemi vardi paylasilan videodaki aracta.

İçindeki saat sökülüp onun içine yerleştirilemez mi Mehmet bey?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

7gA84r.jpg  Mehmet Bey sözün özü bu kadran için bütün altyapım hazır ortadaki yuvarlak ekranı yapma yolunu arıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar2

Su aralarda cinli lcd ureticileri "round OLED" denilen Yuvarlak displayler uretiyorlar genelde akilli saatlerde kullanilmak icin, ama fiyatlari henu Cok pahali. Umarim Ileride erisebilecegimiz fiyat araligina hizlica inerler.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Round Oled e görüntü verme konusunu çözebilirim diyorsanız,Ben alıp yerini hazırlayayım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar2

Daha önce renkli oled arge prototipi yapıp çalıştırdı. Fakat fiyatlar seri üretime uygulanabilecek düzeyde düşmediği için, urun aşamasına geçmedi maalesef. Bu kez round ekranlar daha ilgi çekici geliyor. Bir sure daha takip edip bir prototip denemesi deneyebilirim

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Daha önce renkli oled arge prototipi yapıp çalıştırdı. Fakat fiyatlar seri üretime uygulanabilecek düzeyde düşmediği için, urun aşamasına geçmedi maalesef. Bu kez round ekranlar daha ilgi çekici geliyor. Bir sure daha takip edip bir prototip denemesi deneyebilirim

Merakla bekliyorum bu devrimi :) 

Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz

Mehmet Bey hazır yakalamışken sorayım sizi,benim cihaz motor ısısını göstermez oldu,kablo mu çıktı ki?

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar2

Yesil kabloyu kontrol edin. Aractayken telefonla bana ulasin. Beraberce kontrol edelim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...