İçeriğe Yönlendir

Jantlarımı Boyadım.

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Kışlık jantlarım gözüme çok kötü görünüyordu. Bugün hava çok güzel olunca sıvadım kolları. Havala tabancayı alıp başladım jantları sökmeye.Güzelce zımparaladıktan sonra lastikleri kamuflajlayıp sprey boya ile boyadım. Kuruduktan sonra üzerine taktım. Gelsin fotolar.

19d511f4bbf61cbedd2f6b72a63593d6.jpg

08f1f7d2f32c410dc53a7fcc220b1a73.jpg

cdff924e7f613bc12f84d2d239d7b11c.jpg

fce4b2800e9615ed0f228cc7ff58d63c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hafta sonu bende yapacam inşallah, güle güle kullan Fatih ellerine sağlık  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Elinize sağlık.

Ama ben olsam 4 tane jant kapağı alır takardım daha gösterişli durur tahminimce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Ellerine sağlık Fatih,gayet güzel olmuş.

:bravo:  :bravo:  :good1:  :nazar:

Hafta sonu bende yapacam inşallah, güle güle kullan Fatih ellerine sağlık  :)

Teşekkürler.

Elinize sağlık.

Ama ben olsam 4 tane jant kapağı alır takardım daha gösterişli durur tahminimce.

Jant kapağım var zaten. Tavsiye için teşekkürler.

34e838a11172ef3d704e5a8b670303ab.jpg

Yorum bağlantısı

Postallı'nın kartından fazlaca var mı? Mareanın cantlarını boyarken lazım olacak da. :blush:

Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. :bravo:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Postallı'nın kartından fazlaca var mı? Mareanın cantlarını boyarken lazım olacak da. :blush:

Sana hiç açılmamış iskambil destesi feda olsun abi :D:p

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

İstemediğin kadar var abim.Ama kargo parasına değmez.Yiba çarşısından alırım dersen oraya ücretsiz gönderebilirim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

güzel olmuş. vikingleri buzda kullandınzı mı hiç

Abi şimdi söylerim abartıyorsun dersin.Ben bunun üstüne kışlık tanımam.Kullandığım kışlık lastik markaları:petlas,continental,good year ve michelin.Aralarında en iyi yeri tutan bu.Kışlıkta vazgeçilmez markam benim.Yazlığınıda bu sene alacağım inşallah.Sölemesi ayıp yazlığın birini çukura feda ettik de.

tarihinde Fatih ALTINOLUK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Abi şimdi söylerim abartıyorsun dersin.Ben bunun üstüne kışlık tanımam.Kullandığım kışlık lastik markaları:petlas,continental,good year ve michelin.Aralarında en iyi yeri tutan bu.Kışlıkta vazgeçilmez markam benim.Yazlığınıda bu sene alacağım inşallah.Sölemesi ayıp yazlığın birini çukura feda ettik de.

Ne kadar süredir kullanıyorsun Vikingleri. Söylediğin gibiyse aklımızda bulunsun...

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Ne kadar süredir kullanıyorsun Vikingleri. Söylediğin gibiyse aklımızda bulunsun...

3 yıldır hocam.Diğer sattığım araçta da vardı.Yazlığının kalitesini bilmiyorum ama kışlıkları harika ötesi.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

ben farklı bir renk bekliyordum, ama böyle de gayet zolluymuş :)  

Şeytan kırmızı diye dürttü ama  :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

karda buzda... hepsinden iyi oalrak test sonucu çıkmış ta. bu kış deneyeceğim ben de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bir de Jinyu denemelisin Fatih. :yes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...