İçeriğe Yönlendir

245 / 40 / 18 Vossen 5 Kol Jant Lastik

Okan Kurtulan

Recommended Posts

Okan Kurtulan

Iyi aksamlar degerli abilerim kardeslerim.

245 / 40 / 18 Vossen 5 kol jant lastik. Kuzenimin arkadasinin arabasinda takili. 3.5 mm yay ile kullanabiliyor. Arabasi Focus 2010 model. Davlumbazlara islem yaptirmadi. Jantlar hosuma gitti. Makul fiyata anlastik gibi birsey. Sizce problem olur mu ? Surtme vs. yapar mi ? Focus 2010 a uyuyorsa benim 2015 Focus a da uyar diye tahmin ediyoruz. Ayrica ince yanagin kalin tabanin ve 18" jantin aracin on takimina veya performansina zarari oldugunu biliyorum. Dusuncem şudur; haftada 1 yada 2 gun aracimi kullaniyorum zevk icin. Diger gunler aracim yatiyor. Mahallemizin yollarida duzgun. Dikkatli de arac kullanan biriyim. Bu tarz sikintilarin farkindayim ve onceden se 18" jant kullanmistim St jant Focus 2.5 aracimda. Sizden ogrenmek istedigim sadece tekniksel ve fiziksel acidan sikintisiz uyup uymayacagi ?

Tesekkurler simdiden.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

takılı focus varmış onu şim,di anladım. f3 te Et değeri değişmemiştir bakmadım ancak diğerinde sürtme yoksa sizde de sürtmez. satan zaten arkadaş çevresinden ise. takılır denenir. zira bu tip satışlarda bu zaten yapılır genelde. ebat sınırlarda başka türlü de satamaz zaten.

vossen trend bir görünüm şu anda. yakışıklık da olur.

Yorum bağlantısı
Okan Kurtulan

245 taban biraz fazla geniş değil mi ?

GÖRÜNTÜ OLARAK EVET HOŞ GÖZÜKEBİLİR AMA UYUM KONUSUNDA SIKINTI OLUR MU BENDE ONU DÜŞÜNÜYORUM DEDİĞİNİZ GİBİ.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Okan Bey; Sanal ortamda büyük harf kullanımı bağırmak anlamı taşıdığından iletilerimizin tamamında büyük harf kullanmıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Okan Kurtulan

Okan Bey; Sanal ortamda büyük harf kullanımı bağırmak anlamı taşıdığından iletilerimizin tamamında büyük harf kullanmıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler 

Pardon hiç farkında değildim Caps Lock açıkmış :/

Bağırmaya ne gerek var ne güzel bir aile ortamımız var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...