İçeriğe Yönlendir

1.6L 125Ps Powershift Otm. 4K Trend X

Sinan Yücel

Recommended Posts

Sinan Yücel

Merhaba arkadaşlar haftasonu aracı almayi düşünüyorum araçla ilgili genel bir problem var mı bilen var mı yakit şanzıman yokuş kalkiş vs.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Genel sorun powershift yoğun trafikte titreme yapabilir.

Eskişehir trafiğinde 10.5 litre ortalama yakıt tüketimi değeri var benim aracımın..

Kronik denebilecek parke yollarda direksiyon kutusundan ses gelebilir ayrıca yine bozuk yollarda iç trim sesleri oluşabilir..

Hayırlısı olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Ergül

Bende de style olanı var vites titremesi bende çok duydum fakat henüz bende birşey yok . 6500 km de araç henüz sadece bana tuhaf gelen cvt ler gibi yokuş inişlerde diklerde kompresor yapma eğiliminde değil vites büyütme eğiliminde kararsız kalıyor gibi fren kullanımı gerektiriyor. Yakıt tüketimi dersen lpg taktım çözdüm. 6500 km yol bilgisayarının şuanlık genel gösterdiği 8.0 litreye kadar düştü. Gerçi benim yol durumum az şehir içi çok uzun yol.

Genel anlamda memnunum hatta beklediğimden iyi bile diyebilirim. Rahat hızlanıyor 120-130 temposu sessiz ve rüzgar sesi almadan çok rahat yolculuk edilebiliyor. Ford bilmeden bana göre yapmış bu aracı umarım işine yarar bu bilgiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...