İçeriğe Yönlendir

Focus III - 3.5 Koltuk Kırışması

Aziz Akın
Çözüme git Hayrettin Gücin tarafından,

Recommended Posts

2013 ya da daha üstü araçlarda böyle bir hata olmamalı. Hayır anlamadığım model yükseldikçe focustaki kalite düşüyor. F2'lerde hiç böyle sorunlar yoktu. Sonra bana diyolar niye eski kasa seviyorsun diye, kalite yıllar geçtikçe malesef geçerliliğini yitiriyor. Kesinlikle bi hata var gidin servise derdinizi anlatın, olmadı 444 FORD şikayet kaydı açın o da olmazzsa iyi bir döşemeciye baktırın derim.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Hayrettin Gücin

Süngerun amacı kumaş altında dolgu yapmaktır sizin sünger zayıf dökülmüş ve tam işlev yapmıyor yanı süngerin dış yüzeyi daha sert (densitesi) yüksek olmalıydı ki katlanıp kumaş da iz yapmasını sıkıntı burada yanı sünger kusurlu buda süngerin çabuk dağılmasına hatta zamanla düzleşmesini bile sebebiyle olur

Bu arada pardon bu akıllı akılsız tel lerin kendince kelime düzeltmesi beni beni bayıyor

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benim araçdada var aynı problem 2.5 kasa.

Pek rahatsız etmese de benim 2,5'ta da var. Garantim olsa rahatsız ederdi :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Pek rahatsız etmese de benim 2,5'ta da var. Garantim olsa rahatsız ederdi :)

Hocam zamanla daha kötü olacak gibi . İllaki el atmak gerekecek :)
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hocam zamanla daha kötü olacak gibi . İllaki el atmak gerekecek :)

Benim kuzenim istanbulda döşemeci, bana bedavaya size biraz daha pahalıya yapar. Mesele istanbula giderken arabayı da yanımda götürmek :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aziz Akın
(düzenlendi)

Arkadaşlar Ford servisinden geliyorum kaporta bölümüne yönlendirdiler oradaki arkadaşlar aralıklarla arabayı ilk sizmi aldınız sıfırmı aldınız lafın arasında sormalar felan cocuk sınıyolarmış gibi sürekli aynı sorular en sonunda servis müdürünün gelmesiyle sonlandırdılar ve fotoğraf makinasıyla resimleri çekip iş emri açtılar sonucu bekliyorum.

tarihinde Aziz Akın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir İlk

Ilk mesajdaki resimde görülen kırışıklığın aynısı benim arabada da var.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aziz Akın

Ford malesef kabul etmedi arkadaşlar 2 defa garantiye onarım için resim atıldı servis müdürünün bile birebir konuşmasında kabul etmediler. İp atması degilmiş süngerde kırışmazmış onlara göre buna olan sebep nedir diye sorulduğunda cevap verilmedi. Araçtan soğuttular her binişimde sıfır araçta böyle bir hata görmek zorunda değilim. O yüzden aracı satıcam.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 paralık ve stokta yığınla vardır) kumaş parçası için çekilen çile....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

10 paralık ve stokta yığınla vardır) kumaş parçası için çekilen çile....

Seviste onu söküp ucuza kapatabilecek bir döşeme ustası olamayacağı ya da değerli zamanlarını ayıramayacakları için sanırım değişirse komple değişecek bu da pahalıya gelecek malesef sanıyorum ki bu nedenle de değiştirilmeye izin verilmeyecek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

1 aylık sıfır aracım da ki koltuk hatası.alırken çoğu yerine baktım ama görememişim demek ki...

Foto ekleyeceğim ama ekleyemedim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Aziz Akın

Onarım yapmıyorlar farklı servislerdende denedim şansımı.

Kullanımı engellemiyor o yüzden değiştiremeyiz.

Yine tekrar oturma pozisyonuna bagladılar.

İp atmamış o yüzden işlem yapamayacağız.

Ücret karşılığı yaptirim ne kadar dedim komple koltuk parasını istediler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...