İçeriğe Yönlendir

Ahalinin Keyfini Kaçıran Poşet

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Dün sabah balkondan çektim.

Bu arkadaş, nasıl becerdiyse kafasına bir poşet geçirmiş kurtulamıyor. Sağa sola koştukça poşet de onu takip ediyordu.

Kümesin diğer sakinleri ise bu arkadaşı bir şeye benzetemediler galiba, bizimki koştukça bunlar da ondan kaçıyorlardı. Bu şekilde önüne 15 kadar tavuğu katıp görünen kümesin etrafındaki patikada 3 tur kadar attılar. Bizimki arada sırada kümesin içine girip içerideki tavukların aklını aldı...

Gülmekten aklıma gelmediği için videoya çok geç başladım. Ben başladığımda poşet bayağı sıyrılmış bacağa kadar inmişti ve zaten yorulmuştu hayvanlar :) O anıdan geriye bu kısa video kaldı, sizlerle paylaşmak istedim, umarım biraz olsun güldürebilir sizleri.

http://www.youtube.com/attribution_link?a=J1mS3COPsUM&u=/watch%3Fv%3DSCLxx_dg1QE%26feature%3Dem-upload_owner

Sosyal mesaj: çöplerimizi çöp kutusuna atalım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Dün sabah balkondan çektim.

Bu arkadaş, nasıl becerdiyse kafasına bir poşet geçirmiş kurtulamıyor. Sağa sola koştukça poşet de onu takip ediyordu.

Kümesin diğer sakinleri ise bu arkadaşı bir şeye benzetemediler galiba, bizimki koştukça bunlar da ondan kaçıyorlardı. Bu şekilde önüne 15 kadar tavuğu katıp görünen kümesin etrafındaki patikada 3 tur kadar attılar. Bizimki arada sırada kümesin içine girip içerideki tavukların aklını aldı...

Gülmekten aklıma gelmediği için videoya çok geç başladım. Ben başladığımda poşet bayağı sıyrılmış bacağa kadar inmişti ve zaten yorulmuştu hayvanlar :) O anıdan geriye bu kısa video kaldı, sizlerle paylaşmak istedim, umarım biraz olsun güldürebilir sizleri.

http://www.youtube.com/attribution_link?a=J1mS3COPsUM&u=/watch%3Fv%3DSCLxx_dg1QE%26feature%3Dem-upload_owner

Sosyal mesaj: çöplerimizi çöp kutusuna atalım.

Organik yerde yaşıyorsun ne mutlu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

çalmadan yaparız, isteriz, para teklif ederiz.. :=) 

O zaman tadı olmaz ki :)

Neyse komşumuz ne de olsa alıştıra alıştıra söyleriz :D

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

O zaman tadı olmaz ki :)

Neyse komşumuz ne de olsa alıştıra alıştıra söyleriz :D

ya senin tavuğun gözü yere bakıyordu, ya arada kan akıtmak iyidir vs ... :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Poşetten tamamen kurtuldu mu daha sonra ?

Muhakkak kurtulmuştur abi. Zaten sahipleri kümesle çok ilgilidir. Fark etmeleri 5 dakika sürmez ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yazık. :( Bu arada Servet Abi konuyu mangala bağlamak üzere...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Doğal tavuk yahnisi nefis olur

videonun 15. saniyesne mönü geldi gözümün önüne

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Teneke de tavuga ne dersin..... :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

hele çorbası, unlu sarımsaklı birazda ciğeri ezilerek içine katılıp pişiricen üzerine karabiber, bir de sobanın üzerinde ısıtılmış köy ekmeği.. vay bee çocukluğum aklıma geldi, küçükken iyiydik, büyüyünce her şey daha iyi olacak diye düşünüyorduk ama sadece büyüyen bedenimiz ve yaşımız olmuyormuş meğer, sorumluluklar ve getirdikleri de büyüyormuş.. 
bi tavuk nelere sebep oldu, o keyfi kaçan ahaliye bende dahil oldum şimdi:=)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Gebzedeki tavuk neydi öyle [emoji14]

Bu poşet mevzusu kedilerin de başına çok geliyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...