İçeriğe Yönlendir

Tavuk Kümesim Ve Tavuklarım

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Hikmet Demirtaş

Maşallah, istanbulda yaşamaya çalışan biri olarak size özeniyorum. Allah bereketini arttırsın. Bu arada bir sorum olacak tavukmu yumurtadan yoksa yumurtami tavukdan çıkıyor

Tavuk  yumurtlar, yumurtadan da civciv çıkar. :nea:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Çok güzel valla, Büyükşehirlerde ne hale düştük...

Tebrikler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Muğla'dan organik yumurtaların tanesi 0,75TL'den gidiyor. 30 tane alalım dedik bulamadık, 10'ar 10'ar 3 yerden temin ettik. Günlük 26 x 0,75 tl 19,5 TL x 30 gün 600TL yumurta ticareti A.Ş. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
(düzenlendi)

Anadolu çoban köpeği.

Maşallah Allah nazardan saklasın :nazar: Elmadağ'da Mutlu Kebap var onlarda bu yakışıklı arkadaştan iki tane var sevmiştim sahibinin yanında kedi gibiydiler :)

tarihinde Sabri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Maşallah Allah nazardan saklasın :nazar: Elmadağ'da Mutlu Kebap var onlarda bu yakışıklı arkadaştan iki tane var sevmiştim sahibinin yanında kedi gibiydiler :)

teşekkürler:) sahibi yokken pek fazla yaklaşmamak lazım bazı köpeklere çünkü adamcı olabiliyorlar malum uzaktanda anlaşılmıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

teşekkürler:) sahibi yokken pek fazla yaklaşmamak lazım bazı köpeklere çünkü adamcı olabiliyorlar malum uzaktanda anlaşılmıyor :D

Sahibi olmayan hiç bir köpeğe yanaşmam :i-ih: Bende Kangal var yanımda dokunmaz ama ben yokken bahçeye girenin pek şansı olacağını tahmin etmiyorum ;) Yavrulasın Ümit Kardeşime bir yavru hediye edelim ben alıştırasıya kadar epey tavuk telef oldu ama yapacak bir şey yok :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...