İçeriğe Yönlendir

Seat Ibiza 1.4 Style 2015 Otomobil

Mithat Tuğrul

Recommended Posts

Çağlar Bayur

öyle olsa ben RANGE ROVER alırdım 15 yaşında.

liberty V6 3.7lt. hem ekonomik hem de fırın gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

liberty V6 3.7lt. hem ekonomik hem de fırın gibi

ben onun tipini sevmiyorum. cherokee Laredo olsa olur :)

liberti gidici galiba :)

yerine koyacak birşey yok. renegade olur.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

renegade üstte sis farlısı liberty nin şirokide. laredo yu artık yürütmesi zor olur

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

İbiza 1.2 tsi 44250 ye aldım.Çok fazla indirim yapmadılar 45900dü fiyatı.40000 tlye kadar çıkılıyorsa sıfır 1.2 style tavsiye ederim yakıtı şuan 7 litre şehir içinde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

renegade üstte sis farlısı liberty nin şirokide. laredo yu artık yürütmesi zor olur

evet malesef.  patriot da tutmadı güdük yaptılar.

biz de 1.2 den memnunuz. km 4500 oldu birbuçuk ayda. geçenlerde artık zamanı geldi diye biraz devir yaptım.. Hoş sesler çıktı..

ancak yeni 1.0 lar daha da iyi olacak derim...

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

1.4 atmosferik artık satılmıyor diye biliyorum, 40 güzel rakam alınabilir, lpg de sıkıntı olmaz. Ama yerinizde olsam az farkla 1.2 tsi tercih ederim, yakıt olarak üzmez.

Aradaki vergi avantajını da düşünmek gerek.

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Tüm yorumlar için ve yorum yapan herkese teşekkürler. Aklımdaki soruların hepsi cevaplandı.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Seat Ibiza 1.4 Style 2015 benzinli otomobil almayı düşünüyoruz babama. Bugün gidip baktılar. 500 km'de bir araç var 40 bine bırakacak. Yorumlarınız nedir. Artıları eksileri yada bilmemiz gereken şeyler nelerdir.

Ankara doguş oto 1.2 tsı style paket 42 bine kadar pazarlıkla zorlarsanız bırakıyorlar mithat bey.

Yorum bağlantısı

Eski motor ile yeni motor kıyaslanamaz, atmosferik idare etsin lpg'de sorun çıkartmasın derseniz alın  hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı

1.4 atmosferik seçmezdim. 1.2 tsi daha ekonomik olacaktır benzinde. Ayrıca en azından ihtiyaç anında ayak altında yeterli güç olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

1.2 tsi almak daha mantıklı hem makyaslandı içi falan baya iyi oldu 1.4 bi önceki kasada vardı lpg takılmayacaksa kesinlikle tsi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...