İçeriğe Yönlendir

St Koltuk Yardım

MÜMİN COŞKUN
Çözüme git Ali Cihangiroğlu tarafından,

Recommended Posts

MÜMİN COŞKUN

arkadaşlar st koltuk kaplama yapılabiliyor mu çıkma bulunur mu bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. . .

Yorum bağlantısı

arkadaşlar st koltuk kaplama yapılabiliyor mu çıkma bulunur mu bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. . .

Ali abimiz kendi aracına taktı,alıntı yapıyorum size yardımcı olur belki.

Yorum bağlantısı
MÜMİN COŞKUN

Ali abimiz kendi aracına taktı,alıntı yapıyorum size yardımcı olur belki.

ben göremiyorum :( link olarak konuyu paylaşırmısınız acaba :(

Yorum bağlantısı

ben göremiyorum :( link olarak konuyu paylaşırmısınız acaba :(

Ali abimizi alıntı yapmıştım,bu konuyu görmesi için.

Kendisine ÖM atınız olmadı.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yetttim :)

Kardeş kaplaması yok, yani böyle hazır birşeyler yok, özel olarak uğraşan birisini bulursan uğraşıp yapar belki, diğer yol benim yaptığım gibi çıkma bulmak, buda çok zor ve resmen şans işi, hadi buldun daha alana kadar satılmazsa şükret :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
MÜMİN COŞKUN

Kardeş kaplaması yok, yani böyle hazır birşeyler yok, özel olarak uğraşan birisini bulursan uğraşıp yapar belki, diğer yol benim yaptığım gibi çıkma bulmak, buda çok zor ve resmen şans işi, hadi buldun daha alana kadar satılmazsa şükret :)

:) abi benim araç van kasa ve koltuklar yatmıyor peki çıkma normal yatan koltuk bulabilirmiyim fiyatları nedir bilgin var mı ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Mavi arabalara olmuyor, takılsa bile biraz şey oluyor, üzerine koyun sütü dökesim geliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...