İçeriğe Yönlendir

2015 Focus 1.6 Trentx Benzin / 2015 Jetta 1.4 Tsi Trentline

kadir dedecan

Recommended Posts

kadir dedecan

merhaba arkadaşlar.

Abime yılsonu indiriminden sıfır araç alacağız. Kendisinin aklında benzinli 1.6 tren x manuel vites focus var. Bende şu anda aynı fiyatta olan jetta 1.4 tsi trentline almasını istiyorum. Özellik olarak çok fark olmasada focus biraz daha özellikli. Ama ben yinede jettadan yanayım. Siz değerli arkadaşlarımında yorumlarını almak istedim. Sizce focus mu yoksa jetta mı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Sadece motorunda turbo olduğu için jetta diyorum, ancak trendline donanım boş olduğu için can sıkıcı olabilir. İki araç içinde test sürüşü yapılmalı içinize hangisi sinerse onu tercih edebilirsiniz.

Artık araba satmaktan çok almak zor zanaât.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İkiside turbo olsa kesinlikle Focus derim. Focus'un 1.0 Turbo 115 bg lik modeli alınabilirse her türlü Focus bence.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kesinlikle jetta düşünmem bile[emoji41]

Bagaj,motor,dizayn,yol tutuş vs.

Ancak size BOŞLİNE(trendline) almamanızı tavsiye ederim 7bin liralık fark ile Comfortline alabiliyorsunuz bu farka gerçekten değer park sadece sensörü 700küsür lira sis farı 1500 tl serviste vs vs

Yorum bağlantısı

Focusun görünümü daha çok güzel duruyor, ben focus derim lpg takılabiliyorsa daha güzel olur.

Jetta alınacaksa comfortline dan şaşmayın,

Volkswagen de hangi araç olursa olsun comfortline dan aşağısı alınmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kesinlikle jetta düşünmem bile[emoji41]

Bagaj,motor,dizayn,yol tutuş vs.

Ancak size BOŞLİNE(trendline) almamanızı tavsiye ederim 7bin liralık fark ile Comfortline alabiliyorsunuz bu farka gerçekten değer park sadece sensörü 700küsür lira sis farı 1500 tl serviste vs vs

Bu boşline sohbetlerini de hiç sevmiyorum.  "vaadı da almadık mı" olayı burda sözkonusu.  1-paramız az olabilir 2- araç yok bayide olabilir

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

LPG takilacak ise focus, takilmayacak ise jetta...

En doğru cevap bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan YAYVAN

kadir bey focus ve jetta için aldığınız fiyatlar nedir? donanım olarak focus trend x jetta trendline modeline göre daha dolu bir araç olması lazım.

Yorum bağlantısı

Sıfır alacaksanız Lpg garantiyi bozacaktır, yapacağınız km önemli, tsi motor ile focusun atmosferik motoruna göre daha ekonomik bir tüketim yakalabilirsiniz, tabi gerektiğinde de ayağınızın altında tsi motor olması bir avantaj olabilir, ama ben az km yapacağım benzin önemli değil derseniz ruhsuz jetta yerine focusu secin derim.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Astra lpg ile bayiden 53-55.000arası alınmakta... Lpg yoksa Tsi jetta ama boşline olmasın, ortaline ise 7.000tl iyi bir fark değmez gibi...lâkin tercih sizin.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu boşline sohbetlerini de hiç sevmiyorum. "vaadı da almadık mı" olayı burda sözkonusu. 1-paramız az olabilir 2- araç yok bayide olabilir

para az olabilir ona birşey demem araç istendikten sonra bulunur bir şekilde artı bence bir araca 60 küsür bin lira para verilebiliyorsa 7bin lira daha verilebilir diye düşünüyorum
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

kadir bey focus ve jetta için aldığınız fiyatlar nedir? donanım olarak focus trend x jetta trendline modeline göre daha dolu bir araç olması lazım.

10 gün kadar önce fiyat almıştım 2015 Focus trend x 1.6 manuel için , Ankaradaki bayiilerden en uygun turoto 57 bin TL fiyat verdi, dün yeni astra K kasa 1.4t 150 HP en baz versiyon için 63,500 fiyat verdiler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
kadir dedecan

Focus için 57bin jetta için ide 58bin olarak giyat aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...