İçeriğe Yönlendir

Turkcell Tv+ Kullanan Var Mı ?

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

merhaba,

bizim apartmana da sonunda fiber geldi. hangi tarifeye geçsem diye düşünürken tanıtıma gelen arkadaş turkcell tv+ paketini önerdi.

uydu alıcım da tortorlamaya başladı. ne dersiniz ?

kullanan var mı ?

paket şu :

İlk 3 ay ücretsiz! 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti = 69TL (24 Ay)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

askerde telefona indirip kullanmıştım. çok güzel bir uygulama idi :D canlı yayın kalitesi ileri geri sarma hızı felan :D

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

merhaba,

bizim apartmana da sonunda fiber geldi. hangi tarifeye geçsem diye düşünürken tanıtıma gelen arkadaş turkcell tv+ paketini önerdi.

kullanan var mı ?

paket şu :

İlk 3 ay ücretsiz! 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet+ Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti = 69TL (24 Ay)

Yılmaz merhaba,

Öğretmen arkadaşlar kullanıyor, memnunlar.

Hatta sana bir ipucu, fiber bağlatırsan 24 ay taahhüte bastır bedava al TV yi.

Olmaz falan diyorlar ama veriyorlar :)

49 TL ye hem fiber hem TV :)

Full paket.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yılmaz merhaba,

Öğretmen arkadaşlar kullanıyor, memnunlar.

Hatta sana bir ipucu, fiber bağlatırsan 24 ay taahhüte bastır bedava al TV yi.

Olmaz falan diyorlar ama veriyorlar :)

49 TL ye hem fiber hem TV :)

49TL'ye hangi tarife var ki ?

24 ay taahhüt vereceğim zaten, detaylı bilgi verir misiniz ltf.

teşekkürler.

İndirdim ama kullanmadım.

askerde telefona indirip kullanmıştım. çok güzel bir uygulama idi :D canlı yayın kalitesi ileri geri sarma hızı felan :D

Web değil, uydu alıcısı gibi bir cihaz ile TV'den izlemek için...

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Türkcell TV hariç paketi kullanıyorum. Çokta memnunum. (Kimse duymasın 75 gb dan sonra hız düşmesi olmuyor :D 3 yıldır böyle)

25 mbps 75 gb akk + 200 dk alo hizmeti 59.00 TL.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Biraderde vardı, görüntü kalitesi pek iyi değildi, belki ona özgü bir sorundur. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

merhaba,

kullanan var mı ?

paket şu :

20 aydır,aylık 49 mu 50 lira mı, süperonline fiber internet kullanıyorum,3 -4 ay  önce turkcell tv+ tan aradılar aylık 10 tlye taahhütsüz tv+ önerdiler hemen kabul ettim.daha önce tivibu kullanmıştım,canlı yayını durdurma, geri sarma çok işime yarıyordu.tv+ da 12 saat geri sarma(müzik parçası gibi,parça başına geri alıyor-programın başına) artı 50 gb kapasiteli kayıt var.isediğiniz programı önceden ayarlayın ya da izlerken kaydedin.

benim paketimde sinema tv ler de var.film seviyorsanız sinema tv ler çok iyi. nat geo da var.

ben tavsiye ederim.benim paketim 60 tl yalnız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Yılmaz ev paketi alo hizmeti hariç.

75 gb akk artı TV tüm kanallar açık.

49 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Quik netten beri kullanırım süperonlinı yanlış hatırlamıyorsam 2001 bütün sunduğu hizmetleri sorunsuz kuzenim kullanıyor çok memnun bende bügun biten sözleşmemi yeniledim telefon ücretsiz 50mb hızında 125gb akk'lı sınırsız internet artı samsung tab4 aldım 79tl binamızda türksat uydu sistemi yaptırmıştık o yuzden tvye bulaşmadım önceki paketimde mevcuttu bağlamadım bile

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

1 ay oldu bağlatalı, çok memnun kaldım. 

Ofiste otururken aradılar ayda 4 liraya verelim dediler, düşünmem lazım 2 gün sonra arayın dedim. 3 5 gün aradılar böyle sonunda kabul ettim. ilk 3 ayıda bedava, film paketlerinide 2 yıl boyunca bedava verdiler.

Ayda 4 lira farkla harika bir cihaz, 2 sene boyunca da sinema kanalları ile çok güzel, geri sarıp kayıt olayını çok kullanmaya başladık. Gayet güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bende internet ve tv'yi kullanıyorum, ailece gayet memnunuz tavsiye ederim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Türkcell tv nin salonları berbat. Nenemden kalma filmler var. Yayın netliği diji gibi değil. İmc tv iyi propaganda yapıyor ne işi varsa orada

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizde yıllardır superonline fiber kullanıyoruz. Şu an ki tarifemiz: turkcell tv ama cihazsız web üzerinden + 200 dk her yöne konuşma + limitsiz 25 mbit internet. 49 TL idi. Ev numarasını da taşıdık yanı baya karlı oldu. Sabit ücreti yok. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bizde yıllardır superonline fiber kullanıyoruz. Şu an ki tarifemiz: turkcell tv ama cihazsız web üzerinden + 200 dk her yöne konuşma + limitsiz 25 mbit internet. 49 TL idi. Ev numarasını da taşıdık yanı baya karlı oldu. Sabit ücreti yok.

Cihazsiz nasil ? Ekstra kumanda olmadan mi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi tv ile alakasız. Web üzerinden, akıllı cihazlar ve pc'ler için. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Abi tv ile alakasız. Web üzerinden, akıllı cihazlar ve pc'ler için.

Mert'e ek olarak

Kendi yazılımı ile çalışır, 5gb izleme paketi verir, yani kotalidir.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Onlar ne ki yahu ben evde hala çatı anteni kullanıyorum ne var sa onu izliyoruz . :D  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Türkcell tv nin salonları berbat. Nenemden kalma filmler var. Yayın netliği diji gibi değil. İmc tv iyi propaganda yapıyor ne işi varsa orada

2015'in Bağcılarında çekmiyor hala  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Servet Aydın,Allah adamı taş yapar.salonlar bence gayet iyi.5 tane sinema kanalı olduğu ve 24 saat film verdiği için eski filmlerin de oynaması normal.ama hemen hemen her akşam en az 1 film gerçekten seyredilebilecek kalitede oluyor.zaten fazlasını izleyemezsin.çok yeni filmler de oynuyor.geçen ay "taşıyıcı-son hız" vardı mesela.daha kaç ay önce oynadı ki sinemalarda.15-20 gündür nuh-büyük tufan oynuyor 2014 yapımı.yani direk aklıma gelenler bunlar.

eski de oynuyor yeni de. uyarayım dedim! :p

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

üstadlar bizim apartmanımıza yeni geldi sanırım yakında bize gelecek geçiş için bilgi verecekler bende geçmeyi düşünüyorum fakat anlamadığım bu ev telefonu numara mı taşınacak yani numaramız değişmeden mi olacak öyleyle komple paket düşünüyorum evde telefonu nasıl oluyor bilgisi  olan yazarsa sevinirim ???

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

üstadlar bizim apartmanımıza yeni geldi sanırım yakında bize gelecek geçiş için bilgi verecekler bende geçmeyi düşünüyorum fakat anlamadığım bu ev telefonu numara mı taşınacak yani numaramız değişmeden mi olacak öyleyle komple paket düşünüyorum evde telefonu nasıl oluyor bilgisi olan yazarsa sevinirim ???

Numara taşınıyor turktelekomdan. Hat kimin adina kayitliysa onun basvurmasi lazim ama.
Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

Numara taşınıyor turktelekomdan. Hat kimin adina kayitliysa onun basvurmasi lazim ama.

Tşkler o zaman komple başvurayım...
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet Aydın,Allah adamı taş yapar.salonlar bence gayet iyi.5 tane sinema kanalı olduğu ve 24 saat film verdiği için eski filmlerin de oynaması normal.ama hemen hemen her akşam en az 1 film gerçekten seyredilebilecek kalitede oluyor.zaten fazlasını izleyemezsin.çok yeni filmler de oynuyor.geçen ay "taşıyıcı-son hız" vardı mesela.daha kaç ay önce oynadı ki sinemalarda.15-20 gündür nuh-büyük tufan oynuyor 2014 yapımı.yani direk aklıma gelenler bunlar.

eski de oynuyor yeni de. uyarayım dedim! [emoji14]

Diji tepesinden atlar hem kalite hemde vizyon filmlerinde, Allah seni taş yapsın beni niye yapıyo ya
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...