İçeriğe Yönlendir

Turkcell Tv+ Kullanan Var Mı ?

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Biz kullanıyoruz öğrenci evinde oldukça memnunuz televizyon da bi sıkıntı yok fakat lisıfırı biraz dandik yavaş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Diji tepesinden atlar hem kalite hemde vizyon filmlerinde, Allah seni taş yapsın beni niye yapıyo ya

kapımdan sokmam digiyi

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Diji tepesinden atlar hem kalite hemde vizyon filmlerinde, Allah seni taş yapsın beni niye yapıyo ya

taş yapsın demedim ki,taş yapar dedim.beni yaptı bak,taş gibiyim çok şükür :keyifli:

artı digiyle kıyaslamıyos ki,bi artı daha,digiden kurtulmak istediğinde bi türlü kurtulamıyon.zamanında onu da kullandık :nea:

bugüne dek sırasıyla digi,tivibu ve turkcell tv+ kullandım,tv+ devam ediyor,hepsini de kullanırken ayrı bir çanakla türksatım vardı.hiç bir program türksat kalitesinde yayın yapamıyor.aslında sadece türksattan izlemek lazım ama çeşit az işte.türksattan "trt hd" kanalını aç da diğerlerine göre hd nasıl olurmuş gör (trt1 hd değil)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Servet abi diji deme bana bacanakla  kayın pederi kurtarana kadar hele hele kayın peder zamanı ömrümden 5 yıl gitti.beni çağrıyor oğlum sen anlarsın şunlardan beni kurtar açyoruyoz. altan gir üsten gir şikayet ederim falan filan ikna ediyorum.  kayın pederden onay isitiyorlar baba böle böle diyecen diyorum diyor okeyleniyor.sabah ben yokum tabi siz arayın şöyle böyle baba yine sesli onay büsefer abonelin devamı ve ek kanlar onayı. tabi bir ara kayın validem öldürecekdi adamı 110 TL fatura onu geçtim onay verdi kanal eyvah eyvah 6 ayda anca kapattırdım daha dijinin d sini önermem kimseye yakaladımmı afetmiyorlar.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

ev telefonum yok, hattım var mecburen ama 2 yıldır cihaz takılı bile değil.

bu yüzden alo paketi kullanmayacağım, lazım değil dedim.

bana başka tarife ve fiyat verin diye mail attım. cevap bekliyorum.

Yorum bağlantısı

Yeni alt yapılar Superonline çekiyordu yani tcell fiberi muadili firmalardan çok daha hızlı ve kaliteli, ha bunda abone sayısının bilinen diğer firmadan az olmasının da avantajı var. Benzer abonelik durumunda ne olur bilinmez.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

vaz geçtim.

gece kuşu tarifesini seçtim.

yarın gelip bağlayacaklar...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

50 mbit, 100gb AKL ile gece kuşu tarifesi OK.

şimdi geldik asıl problem olabilecek konuya : TTNET aboneliği İPTAL ettirme  :)

internet sitelerinde fax ile iptal edilir yazıyor. formu indirip, doldurdum.

birazdan faxlayacağım.

merak ettiğim : aynı anda sabit hattımı da iptal ettirmek istiyorum. tek form ile hallolur mu ?

gerçekten fax yeterli midir ?

nasıl takip etmem gerek ?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

şimdi geldik asıl problem olabilecek konuya : TTNET aboneliği İPTAL ettirme :)

birazdan faxlayacağım.

merak ettiğim : aynı anda sabit hattımı da iptal ettirmek istiyorum. tek form ile hallolur mu ?

teşekkürler.

Ben yaptirdigimda telefon tasindigi icin iptal ettirmedim cep hatlari gibi tasimislardi eger tasitmiyorsaniz iki icinde iptal yapilmasi gerekir diye biliyorum
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

ya evet öyleymiş. ikinci dilekçeyi yazıp faxladım...

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

şimdi geldik asıl problem olabilecek konuya : TTNET aboneliği İPTAL ettirme  :)

birazdan faxlayacağım.

teşekkürler.

Vodafondan aramışlardı,, cayma cezasını da (120 TL ye kadar) biz ödüyoruz, diye . Cazip geldi, ben de merak edip, TTNET müşteri hizmetlerini arayıp, borcumu ve iptalin nasıl yapılacağını  sordum. Telefondaki müraccatı baz alıp, işlemlere başlıyorlar. Ancak, ıslak imza olmadan iptalı yapmıyorlarmış bilginize.

Yorum bağlantısı
Ercan Yılmaz

kablonet kullanıcıyım bende iptal ettirip komple süperonline turkcell Tv artı telefon geçeceğim bakalım nasıl olacak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...