İçeriğe Yönlendir

Üzücü Bir Kaza..

Misafir

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Buna da çok şükür, çok geçmiş olsun Hakan Abim, yine de bir kan akıtmak iyi olur sanki.

Yorum bağlantısı

Abim büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakaları varmış. Allah acil şifalar versin, yapabileceğim bir şey olursa bir telefonun  yeterli...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kardeşim büyük geçmiş olsun yaralılara acil şifalar . olan mala olsun cana gelmemişya hiç birşeye değişilmez değeri ALLAH beterlerinden saklasın Kemerlerini takıyor olmaları harika bir davranış 

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun.

Çok büyük geçmiş olsun, ucuz atlatılmış gerçekten... Yanıma oturan kim olursa olsun mecbur ama bazen arkadakilere taktıramıyoruz, acayip geriliyorum böyle durumlarda. Tekrar geçmiş olsun....

Allah korumuş. Çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun Hakan abi, kışlık lastiğin önemi büyük.

Geçmiş olsun Hakan, kendilerine birşey olmamış çok şükür..

çok geçmiş olsun...

Allah beterinden korusun, mal gelir gider sıkıntı yok...

Buna da çok şükür, çok geçmiş olsun Hakan Abim, yine de bir kan akıtmak iyi olur sanki.

geçmiş olsun.

Geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

Kardeşim büyük geçmiş olsun yaralılara acil şifalar . olan mala olsun cana gelmemişya hiç birşeye değişilmez değeri ALLAH beterlerinden saklasın Kemerlerini takıyor olmaları harika bir davranış 

Çok saolun,teşekkürler..

Abim büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakaları varmış. Allah acil şifalar versin, yapabileceğim bir şey olursa bir telefonun  yeterli...

Eksik olma kardeşim benim.

Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun abi. Çok şükür bişeyleri yokmuş, Allah korumuş. Arabada da çok bi hasar görünmüyor gibi..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi cok gecmis olsun. Araba ne kadar iyi olursa olsun lastikler ve yol sartlarina uyarak gitmek cok onemli. Canlarına birsey olmamasi sevindirici.

Yorum bağlantısı
Murat Kansu

Abi çok geçmiş olsun ALLAH bidaha göstermesin tek teselli ters dönmüş araçtan sağ çıkabilmek bazen önemsemediğimiz kışlık lastik vesaire çok önemli olabiliyor daha dün bende arkadaşa nasihat ettim bir kulağından girdi dierinden çıktı 17 jant üzerinde v desenli kabak lastikle bişey olmaz dediya ben arabadan inene kadar tedirgin oldum.

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Abi çok çok geçmiş olsun gerçekten kaza çok zor heleki kaza sonraki pskoloji anlatılamaz.

Çok şükür cana gelmemiş. Bir şekilde çalışıp kazanıp yaptırılır.

Yorum bağlantısı

Allah korumuş çok büyük geçmiş olsun. Hava yastıklarının açılmaması aslında çokda şans değil ama araç kafesi gayet sağlam duruyor. yinede araç üstüne düşeni yapmış.

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Büyük geçmiş olsun. Cana gelmesin mala gelsin. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Lastik değişmeliydi. Sağlık olsun

Yorum bağlantısı

Abim çok geçmiş olsun,

Çok geçmiş olsun abi. Allah acil şifalar versin yakınlarınıza.

Geçmiş olsun, allahım daha büyük kazalardan korusun.

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun kardeş...............

Geçmiş olsun abi. Çok şükür bişeyleri yokmuş, Allah korumuş. Arabada da çok bi hasar görünmüyor gibi..

Abi cok gecmis olsun. Araba ne kadar iyi olursa olsun lastikler ve yol sartlarina uyarak gitmek cok onemli. Canlarına birsey olmamasi sevindirici.

Gecmıs olsun uzucu bır durum.

Allah korumuş Abi, gecmis olsun.

Abi çok geçmiş olsun ALLAH bidaha göstermesin tek teselli ters dönmüş araçtan sağ çıkabilmek bazen önemsemediğimiz kışlık lastik vesaire çok önemli olabiliyor daha dün bende arkadaşa nasihat ettim bir kulağından girdi dierinden çıktı 17 jant üzerinde v desenli kabak lastikle bişey olmaz dediya ben arabadan inene kadar tedirgin oldum.

Abi çok çok geçmiş olsun gerçekten kaza çok zor heleki kaza sonraki pskoloji anlatılamaz.

Çok şükür cana gelmemiş. Bir şekilde çalışıp kazanıp yaptırılır.

Çok geçmiş olsun Hakan. kemer takılmamış olmasına rağmen ucuz atlatılmış.

Geçmiş olsun Hakan. :(

Allah korumuş çok büyük geçmiş olsun. Hava yastıklarının açılmaması aslında çokda şans değil ama araç kafesi gayet sağlam duruyor. yinede araç üstüne düşeni yapmış.

Büyük geçmiş olsun. Cana gelmesin mala gelsin. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Lastik değişmeliydi. Sağlık olsun

Geçmiş olsun abi , focus görevini yapmış çok şükür  :nazar:

Herkese çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...