İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 Gizli/ Şifreli Özellikler

Yusuf Koç

Recommended Posts

Murat Birinci

İlk videodaki araç hareket edince kilitlenme ayarını yapıyorum.Bip sesini duymama rağmen araç hareket edince kapıları otomatik kapatmıyor. Nedeni ne olabilir? Sizin araçta işe yaradı mı bu özellik?

Yorum bağlantısı

İlk videodaki araç hareket edince kilitlenme ayarını yapıyorum.Bip sesini duymama rağmen araç hareket edince kapıları otomatik kapatmıyor. Nedeni ne olabilir? Sizin araçta işe yaradı mı bu özellik?

Zamaninda ben yapmistim. Buradaki yapilisi tam okumadim ama forumda daha once paylasilan yontemle otomatik kilitlemeyi yaptum, satarken de tersini yaparak iptal etmistim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Öncelikle konuyu paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

Forumdaki tarife göre bende yapmıştım ve sorunsuz kullanıyorum. Bana göre çok faydalı bir özellik.

Sonuca ulaşana kadar deneyin.

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Kapıları otomatik kapatma iyi güzelde, bende sadece ilk hareketten sonra kapama oluyor. Araç çalışır halde (ilk otomatik kapatma gerçekleşmiş olacak) iken kapıları açıp kapattıktan sonra bir daha otomatik kapanma gerçekleşmiyor. Bu sanırım genel bir şey. Sadece bir kez oluyor.  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kapıları otomatik kapatma iyi güzelde, bende sadece ilk hareketten sonra kapama oluyor. Araç çalışır halde (ilk otomatik kapatma gerçekleşmiş olacak) iken kapıları açıp kapattıktan sonra bir daha otomatik kapanma gerçekleşmiyor. Bu sanırım genel bir şey. Sadece bir kez oluyor.  :)

Doğru Özkan.. Böyle çalışıyor... 

Benim mondeo da, aldığımda otomatik kiltliyordu,,  Güvenli bulmadığım için iptal etmiştim.. Artık kilitlemiyor.. Gerekli görürsem ben kilitliyorum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

İlk videodaki kilitleme olayını yavaş şekilde yapınca artık ilk harekette kilitleme devreye girdi. Garip olan işlem esnasında çok acele etmeden yavaş yavaş sırası ile yapmak. Şimdi kilitleme çalışıyor. Güzel bir özellik. Tekrar teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ergun Mutlu
(düzenlendi)

Teşekkürler usta bilgiler icin bana zararli oldu otomatik kapi kilitleme yaptim daha hareket halindeyken kilitlemiyordu özelliği acinca ön saga kapi ve arka sol kapi hic kilitleme yapmiyor ancak elle acip kotrol ettim kablolarda sorun yok neden oldu anlamadim daha once sorunsuz calisiyordu.

Ilk basinca dugmeye kilitleme yapmiyor ama az ses geliyor iki kez basinca 4.lu yanip kilitliyor sadece 2 kapiyi ve bagajda ic ve bagajdan acmiyor o da devre dışı kaldi ancak anahtardan aciyor...

tarihinde ergun mutlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Feriz AY

Mondeo mk3 ün orjinal kumandasındaki açma veya kapama düğmesine 8 defa bastığımızda sonuç ne olur??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...