İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Trend Sis Farı Hakkında

Tuna İşgören

Recommended Posts

Tuna İşgören

Bu sabah işe gitmek icin sabah 6'da evden çıktım fakat çok sis vardı. Bende en azindan ön sis lambalarim olmadığı icin arka sis farimi yakayım arkadan gelen beni görür dedim. Karanlıkta bakmadan yanlışlıkla ön sis fari tuşuna bastım. Normal şartlarda o düğme aktif değil ve kullanılmıyor. Hatta trende sis fari taktiranlar tesisat çektirip extra bi düğme takiyor. İşin ilginci düğmeye bastığımda gösterge tablosunda ön sis fari lambam yandı. Daha önce çalışmıyordu. Aracim trend olmasina ragmen tesisat varmis bakimda baktik. Şimdi bu boş olan düğme nasil aktif oldu :) sis farli tampon aldigimda demekki soketlere bağlantı yapıldığında düğme falanda degistirmeye gerek kalmayacak.

Cruise control icin my fiesta yazilimi atmıştık bununla alakasi olabilirmi ?

05bee4e16fc93578aab9b19bd5a2ac89.jpg232185cb1e6d38f9346507badf62c742.jpg

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bu temizlikte bu kmde titanyum bulursam alirim ama malesef yokki :) kıyamıyorum arabama vallaha yoksa başka birsey değil. Alirsamda yeni kasa fiesta alirim zaten titanyum :)

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Tuna bey myfiesta yazilimini atinca dugme aktif oluyor tesisat hazir ben bagladim on sis dugmesi calisiyor suan aktif bi sekilde [emoji2]

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Tampon degistirdin mi yoksa gplast mi taktin ? Bnim tamponun alt taraflarinin boyaya ihtiyacı var biraz cok göze batmiyor ama olmuşken tamponla birlikte sis farlarini alayim diyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Peki sis fari tesisatinda herhangi bi tadilat yaptin mi ? Soketler uyuyormu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Peki sis fari tesisatinda herhangi bi tadilat yaptin mi ? Soketler uyuyormu?

Soketler uymuyor g plastta ancak soket alirsaniz ucunu siz yapabilirsiniz.Yada soketi kesmeden teli siyirip baglayabilirisiniz[emoji106]
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

ben biraz orjinalden yanayım. Şu sıralar orjinal çıkma tam dolu tampon arıyorum . bulabilirsem eğer aytozu griye boyatıp montajı yapıcam hatta montajı bende yapabilirim tamponu söktükten sonra :) sis farı içinde geriye sadece soketleri takmak kalıcak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

ben biraz orjinalden yanayım. Şu sıralar orjinal çıkma tam dolu tampon arıyorum . bulabilirsem eğer aytozu griye boyatıp montajı yapıcam hatta montajı bende yapabilirim tamponu söktükten sonra :) sis farı içinde geriye sadece soketleri takmak kalıcak

Muayeneye girdim.iki hafif kusurla gectim.camlar film ve yangin tupu araca isli degil.sisler farlar hepsi sorunsuz gecti[emoji2]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...