İçeriğe Yönlendir

Sport Trend - Lacetti Takası

Serhad İncedere

Recommended Posts

Serhad İncedere

2.0 2000 model Sport trend tek kapılı aracıma (220bin km) 2006 model 1.6 Lacetti Sedan Sx Takası geldi (150bin km) kafa kafaya. Lacetti nasıldır? 4 kapı araca ihtiyacım var bu yüzden kendi aracım satılıkta.

Yorum bağlantısı

eğer cruze ile aynı motor ise lpg de zamanla  sübapların değişmesi gerekiyor diye biliyorum. bu işlem yapılmışmı bilginiz varmı vs araştırmak gerekir düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Bir zaman sonra subapların değişmesi gerekiyor. Ufaktan gitmeye başlamış.

Yorum bağlantısı

Bir zaman sonra subapların değişmesi gerekiyor. Ufaktan gitmeye başlamış.

2000 lira gibi bir maliyeti göze alın öyle değişin :)

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

1.000-1.200 arası tutuyor daha önce yaptırmıştım.

2000 lira gibi bir maliyeti göze alın öyle değişin :)

Yorum bağlantısı

1.000-1.200 arası tutuyor daha önce yaptırmıştım.

ECOTEC motor içinmi bu fiyat kendi aracınız içinmi.? ben lacettiden bahsediyoruz sanmıştım. İş yerinden arkadaşım 1 ay kadar önce cruze için yaptırdı 3 bine yakın tuttu ama onda başka sorunlarda vardı . 

Yorum bağlantısı

Her aracın piyasası vardır. Lacetti kullandım 2 sene donanımlı olanı F/P olarak çok iyi bence. SX iyi donanıma sahip.LPG hiç sorun çıkartmamıştı bende.

Yorum bağlantısı
BurakCan Hirece

biz şuan 2005 hb kullanmaktayız 1.4 se lpg li 5 ay oldu yolda bırakmadı bayada konforlu araç sınıfına göre diz mesafesi falan iyidir. Ufak bir kazamız oldu tüm parçalarını normal sürede temin ettik. Bence alınır.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Chevrolet elden çıkarılması güç bir araba..paraya ihtiyacım olur ani satmam gerekir sık araba değiştiririm diyorsanız bulaşmayın..alır binerim diyorsanız olabilir..her arabanın piyasası var elbet ama kimisi hızlı kimisi çok yavaş..Cruze'u satarken çok uğraşmıştım...ama satarken kar ettiğim ender bir araçtı :D

zor bir karar..

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

ECOTEC motor içinmi bu fiyat kendi aracınız içinmi.? ben lacettiden bahsediyoruz sanmıştım. İş yerinden arkadaşım 1 ay kadar önce cruze için yaptırdı 3 bine yakın tuttu ama onda başka sorunlarda vardı . 

Kendi aracım için.  :biggrin:

Araç önden kazalı çıktı, kayıt yok ama şasi uçlarında düzeltme var. Bu devran burda biter eğer temiz olaydı takasladıydım.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

4 kapı araç lazımsa ban ada tek kapı araç lazım  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Temmuzda çocuk doğacak tek kapıda puset vs geçişler zor olacağı için değiştirme kararı aldık ve bagaj hacmi daha büyük olsun istiyorum. Satabiliriz.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

benim mondeo'yu satabilsem focus st ve 306 gti ilk sırada yer alıyor ardından e36 var :D başka araç düşünmüyorum zaten :) hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

dışardan soranlara kişisine göre 17000 civarı diyorum da forumdan kimse sormadı :D aynı fiyatı verecek halimiz yok tabiki :) :)

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

isterdim ancak şuan için bütçeyi çok aşıyor ayıptır söylemesi ev aldık tadilata soktuk daha taşınmadıkta baya bi yükün altındayız kıyıda köşede biriken ne var ne yok ailecek eve verince şimdi pedere de arabayı değiştircem desem alnımdan vurur  :unsure2:olurda aracı satarsanız yardımcı olurum veya şöyle bikaç geçsin ev tadilatı bitsin yaza yaklaşalım eğer sizin araçta durursa o zaman görüşebiliriz abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...