İçeriğe Yönlendir

Acil Mazda 3 Danışacağım

Mustafa Şahin2

Recommended Posts

Mustafa Şahin2
(düzenlendi)

Mazda 3 Refleks modeli otomatik şanzuman 80000tl.babam aracı sormuş saat 2 ye kadar alırsan 72000tlye bırakıcam demiş.Araç nasıldır nedir fikri verirmisiniz

aldıktan sonra satıp kar etme amacımızda var önerirmisiniz ?

tarihinde Mustafa Şahinn tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sıfır mı Mustafa? 80bin liste fiyatı mı? Eğer sıfır araç 80bin liste fiyatıysa 72bin iyi fiyat. Ama Ocak ayı boyunca çoğu yer bu indirimlere devam edecektir. Bu kadar aceleye getirilecek bir durum değil bence. Bakkaldan ekmek alınmıyor sonuçta.. Düşünüp taşınıp, araştırılıp karar vermek daha sağlıklı olacaktır. Mazda, satılıp kar edilebilecek bir araç değil şuan için. İlerisi kısmet işi.  ;)

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Mazda'yı öyle istediğini anda kar yaparak satamazsınız piyasası yavaştır. Ama bir ömür arkaya bakmadan kullanırsınız..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Sıfır mı Mustafa? 80bin liste fiyatı mı? Eğer sıfır araç 80bin liste fiyatıysa 72bin iyi fiyat. Ama Ocak ayı boyunca çoğu yer bu indirimlere devam edecektir. Bu kadar aceleye getirilecek bir durum değil bence. Bakkaldan ekmek alınmıyor sonuçta.. Düşünüp taşınıp, araştırılıp karar vermek daha sağlıklı olacaktır. Mazda, satılıp kar edilebilecek bir araç değil şuan için. İlerisi kısmet işi.  ;)

evet abi sıfır liste fiyatı

Yorum bağlantısı

evet abi sıfır liste fiyatı

Şöyle diyim, kasım ayınca liste fiyatı 50.000 olan Clio yu 40.000 e aldım. Elemanla muhabbeti ilerlettik. "Abi ocak ayı boyunca da devam eder bu kampanyalar" dedi.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Şöyle diyim, kasım ayınca liste fiyatı 50.000 olan Clio yu 40.000 e aldım. Elemanla muhabbeti ilerlettik. "Abi ocak ayı boyunca da devam eder bu kampanyalar" dedi.. 

sen ne diyorsun abi acele etmeye gerek yokmu

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

Mazda alınıp satılıp kar edilecek bir araç değil. Sorunsuzca zevk alınarak binilecek bir araç. Kar etmek istiyorsanız VW alacaksınız. Türkiye'de altın gibidir. Her kasası "efsane"dir. Her araç plaka takıldığı an kayba uğrar, VW plaka takıldığı an size 3-4 bin kazandırır. E tabi 6-7 aylık sırası olan bir araca saihp olmak ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığa hemen sahip olunmak isteniyorsa parası da ödenecek. Bu ülkede işler böyle.

Yorum bağlantısı

sen ne diyorsun abi acele etmeye gerek yokmu

Rus ruleti diyorum. Acele etme derim, seneye kulaklarımı çınlatırsın.  ;) Al derim, yine seneye kulaklar çın çın..  :D Valla bilemedim. Ama saat 2 ye kadar alırsan o fiyat demesi düşündürücü. 2015 hedefleri ne zaman kapanıyor onu öğrenmek lazım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Rus ruleti diyorum. Acele etme derim, seneye kulaklarımı çınlatırsın.  ;) Al derim, yine seneye kulaklar çın çın..  :D Valla bilemedim. Ama saat 2 ye kadar alırsan o fiyat demesi düşündürücü. 2015 hedefleri ne zaman kapanıyor onu öğrenmek lazım.

tamamdır babama dediklerini ilettim bende aynı düşüncedeyim dedim zaten kırmızı istiyordu araçta beyazdı sağlık olsun teşekkürler abi :)

Yorum bağlantısı

İyice düşünüp araştırmak ve ona göre değerlendirmek gerek Mustafa, satış elamanının baskısına kanmayın ocak ayında fiyatlar hemen değişmez az para değil verilen paralar.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

mazda en iyi japondur. müşterisi bellidir. parçası pahalıdır. ama kalitesine kimse laf söyleyemez.

Yorum bağlantısı

araçtan zarar etme ihtimalin % 80 dir. Mesela satmak istediğinde 1 yıl sonra cebinde 70 binlira para ile mazda almak isteyen bir müşteri bulman çok zor olur. He bu arada arabaya kötü asla demiyorum yanlış anlaşılmasın .  birde araç dizel flan mı hangi açıdan çok uygun geldi size 72 bin tl ye dizel otomatik elentra flan da alınabilir sıfır km .

Yorum bağlantısı

Mazda 3 Refleks modeli otomatik şanzuman 80000tl.babam aracı sormuş saat 2 ye kadar alırsan 72000tlye bırakıcam demiş.Araç nasıldır nedir fikri verirmisiniz

aldıktan sonra satıp kar etme amacımızda var önerirmisiniz ?

saat 2 ye kadar işinin hikaye olduğunu sıcak satış için bütün müşteri temsilcilerine eğitimlerde anlatılan bir yöntem olduğunu söyleyebilirim.lakin istisna ise bilemem

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Saat 2 muhtemelen faturalanıp ötv yatırılması vb. için zaman yeterli olabilecek son saattir.

Eğer araç hoşunuza gittiyse birkaç bayiyi telefonla arayıp hızlı bir piyasa araştırması yapın.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Japon araçlarının piyasası biraz kısırdır.

İyi düşünmek lazım.

Honda  :p

Yorum bağlantısı
İbrahim ŞAHİN

Aynı artistliği Nissan yaptı bana.bugün kapora verirsen 96 bin dedi.araştırdım tam karar veremedim. Ertesi gün aradım 98den bir kuruş aşağı inmediler.Passata kapora verdim, Passatı aldım 1 hafta geçti bu sefer kuzu kuzu satış temsilcisi beni aradı .gel istediğin paraya vereyim diye.Tok satıcı ayağına kanmayın bunların. Sanırım 2015 hedefleri tam olarak tutmadı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...