İçeriğe Yönlendir

Fomoco, Bosh, Mann Vs Hangi Filtre Grubunu Secilmeli

Koray dal

Recommended Posts

Koray dal
(düzenlendi)

Mrb arkadaslar dizel araclar icin hangi filtre grubunu kullanılmasını tavsiye edersiniz.

tarihinde Koray dal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

ben dizel focus için bosch kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Koray dal

Ufaktan bir araştırdım mann filtrede en kaliteliler arasinda mann grubu kullanan varmi acaba...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci
(düzenlendi)

Fordun orjinal hava filtresini mahle üretiyor bildiğim kadarıyla. 

tarihinde Hasan Ekci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Mercedes mi, BMW mi, Audi mi ? 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Ufaktan bir araştırdım mann filtrede en kaliteliler arasinda mann grubu kullanan varmi acaba...

var ben mercedeste kullanıyorum, ustam 1-2 ay önce mann fabrikasının düzenlediği eğitime katıldı, kağıt aynı biri mann diye çıkıyor biri yıldız damgalı.. yıldız örn;80 lira diğeri 40 lira.. vessalam mann candır..

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Vw aracımda Mann filtre kullanıyorum ve de fiyatlar euro bazında değişken biraz yani ;)
Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

Aracımda şu an polen filtesi ve yağ filtresi olarak Bosch filtre kullanıyorum. Motor hava filtresi olarak ta yerli bir ürün almıştım sanırım. Motorcraft ve Fomoco Ford'un markaları. MANN FILTER en kaliteliler arasındadır. Ben şahsen Bosch ürünlerini severim, tercih ederim. Hem fiyat açısından çok yüksek değildir, hem de iyi bir kaliteye sahiptir.

Saygılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
erdal eren türk

Koray Dal bey bence bilinen urunden sasmamali. Fordun orjinal fomoco filtrelerini kullan. Mann,bosch,fil dusunmeyin.

Yorum bağlantısı
Koray dal

Erdal bey fomoco orjinalidir dogrudur.ama daha kalitelesi daha iyisi varsa neden kullanmayalim...

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Mann, Hengst, Fiamm, Sofima, Ufi, Bosch, Mahle, Fil - Fomoco filtreler modele gore bu firmalar tarafindan uretiiyor.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Fzt Mehmet Çakır

Malesef yetkili serviste kullanılan yağ filtresi orjinal fomoco değil. Otosan'ın iç piyasada başkasına ürettirdiği filtreler kullanılıyor. Yakıt filtresi olarak serviste de UFİ kullanılıyor. Garantim bittikten sonra parçaları kendim temin edip, BOSCH Car Servis te işçilik vererek bakımını yaptırıyorum. Yakıt filtresi olarak orjinal UFİ filtre, hava yağ polen filtresi olarak Bosch filtre kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...