İçeriğe Yönlendir

Ucuk

Ali Uymaz

Recommended Posts

Ali Uymaz

Soguk alginligi surecinde Burnumda sisme vardi cildiye uzmanina muayene oldum anjiyoodem dedi ilaclari kullanmaya başladım ucuk benzeri yara olustu ilerliyor bu konuda bilgisi olan Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Viral bir enfeksiyondur, Vectavir krem kullanabilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Soğuk algınlığı son evredeyim dün akşam benim de dudağımda uçuk çıktı. İşin kötüsü bugün akşam üzeri 3 yaşında oğlum aniden ateşlendi. :( Herkese geçmiş olsun.

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Viral bir enfeksiyondur, Vectavir krem kullanabilirsiniz.

Iki tane krem kullanıyorum iki tane hap kullanıyorum buna rağmen ilerleyince sorayım dedim Teşekkürler

Soğuk algınlığı son evredeyim dün akşam benim de dudağımda uçuk çıktı. İşin kötüsü bugün akşam üzeri 3 yaşında oğlum aniden ateşlendi. :( Herkese geçmiş olsun.

geçmiş olsun acil şifalar

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Daha kabarmadan önce sarmısağı ikiye bölüp kabaracak bölgeye suyunu sıkarak sürün. İnanmazdım, denedim, onaylıyorum. Kabarmadan, sönüyor, çıkmıyor bile.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Daha kabarmadan önce sarmısağı ikiye bölüp kabaracak bölgeye suyunu sıkarak sürün. İnanmazdım, denedim, onaylıyorum. Kabarmadan, sönüyor, çıkmıyor bile.

Aynı şeyi soğuk kompres ile de yapailirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Toktor bey banada ilaç tavsiye edermisiniz
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Toktor bey banada ilaç tavsiye edermisiniz

Neyin var canım ?

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Simdiki durum icin gec sanırım Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

bir dahaki surecte deneyecegim inşaallah Teşekkürler
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uçuklar virüstür. Vücut direnciniz düşmüş, bol vitamin almakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Uçuklar virüstür. Vücut direnciniz düşmüş, bol vitamin almakta fayda var.

Vitamin takviye si arti dogal vitaminlerle dengeyi kurmaya çalışıyorum inşaallah ise yarar Teşekkürler...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Simdiki durum icin gec sanırım Teşekkürler

Evet, geç. Oluşmadan önce o bölgede bir garip his olur. O anda sürmek lazım. Dedim ya aslında ben böyle şeylere çok da inanmam, ama bir keresinde (zaten hayatımda uçuk ya 2 ya 3 kere çıkmıştır) sürdüm ve çok şaşırdım çünkü kabaramadan söndü. :)

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

ilk ilacın etken maddesi nedir?

Hocam aldigim ilaclar aklovir fusidin valtrex alerinit bir de b vitamini su anda iz var kirmizu sekilde agri sizi yok aklovire devam ediyorum sıkıntı gorsel su anda Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...