İçeriğe Yönlendir

Seat Ibiza Fr

Misafir

Recommended Posts

Sami Demirpaz

FR larda farklı bir egzoz sesi var bunlarda.

1.0 EcoTsi FR i inceleyip çalıştırmıştım showroomda. 

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Dogus buu almak icin kuryeyi satman pek mantikli gelmedi. Maddi imkan yetiyorsa leondan vazgecme kolay kolay.

Kuryeyi satmayacağım Mert, 1.önceliğim yine leon ama buda B planı olarak dursa mantıkli olurmu diye merak ediyorum

FR larda farklı bir egzoz sesi var bunlarda.

1.0 EcoTsi FR i inceleyip çalıştırmıştım showroomda.

1.0 eco Tsi da olabilir hepsi Fr donanım zaten haklısın Sami tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kansu

Şahsen ben bu rakamı verebiliyorsam gerekirse 10000 borçlanır güzel bi X paket focus,u tercih ederdim birde seat,ta bende leon harici ısınamadım Hakkı'nızda hayırlısı neyse o olsun.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

1.0 eco Tsi da olabilir hepsi Fr donanım zaten haklısın Sami

53.000 e kadar bırakırım demişti 1.0 EcoTsi için, Doğus Esenyurt

Yorum bağlantısı
Misafir

53.000 e kadar bırakırım demişti 1.0 EcoTsi için, Doğus Esenyurt

Inceledim ama yeni 1.0 ecotsi Fr lar artik opsiyonsuz halde cok boş, Fr kırmizı dikişler bile 800 lira opsiyon paketi halinde , aracı opsiyonlarla doldurunca 60 bin liraya kadar cikiyor
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi rakam çok geldi, sonuçta benzinli bi araç, iç plastikler pek sevimli değil, tek kapı.

Ha tek kapı sorun değil Spor dursun vs dersen, almışken cupra olsun, biraz daha fazlasına.. En azından cam tavanlı, bixenon lu falan alınabilir. Hem de uçana kaçana :f1:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi rakam çok geldi, sonuçta benzinli bi araç, iç plastikler pek sevimli değil, tek kapı.

Ha tek kapı sorun değil Spor dursun vs dersen, almışken cupra olsun, biraz daha fazlasına.. En azından cam tavanlı, bixenon lu falan alınabilir. Hem de uçana kaçana :f1:

Cupranın yakıtını ne yapacağiz Ozan :) sakin kullanimda sehir ici 7 yakar falan hikaye o araba sakin kullanilmaz arabaya ayip olur :)
Yorum bağlantısı
hasan fehmi güler

Seat olacaksa leon; leon olacaksa fr diyorum. Güncel ibiza artık ömrünü doldurdu. Artık kasa yenilenir diye düşünüyorum. Leonda da görünüm olarak  fr farklı duruyor... Ama ben olsam focus tercih ederdim. Arkada tam bağımsız süspansiyon ve çok daha iyi yol tutuş segiliyor...

Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

Kafamda hep 1.2tsi dsg leon olmasına rağmen Murat Ersel abimin ibizayıda düşun demesinden beri Ibizalarıda radarıma aldım ve böyle birsey sizce alinirmi kafamdaki soru isareti aracin 2.eldeki zayıflığı ancak donanim ve fkyst olarak cok cazip geldi bana.

Tesekkür ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ilk-sahibinden-12.900-km-otomatik-vites-cam-tavan-260261492/detay

1.0 ecotsi fr tercih edin bence hem sıfır alırsınız hemde yakıt tüketimi biraz daha az 1.2 tsılarla kıyasla. 56 bin tl titanium x dizel fiesta alınabilir ayrı bir tercih olarak.

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Cupranın yakıtını ne yapacağiz Ozan :) sakin kullanimda sehir ici 7 yakar falan hikaye o araba sakin kullanilmaz arabaya ayip olur :)

Bu konuyu bir ara Kozyatağında masaya yatıralım :D

Courier satılmayacaksa mantıklı olabilir :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu konuyu bir ara Kozyatağında masaya yatıralım :D

Courier satılmayacaksa mantıklı olabilir :)

Yarın gelsen mangal basında masaya yatırirdik ama Kozyatağida olur beyin firtınası yapalim bir ara :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Leon'u alırken bayide incelemiştim, çok ufak gelmişti içi ve plastik aksamını pek beğenmedim...

Yorum bağlantısı
Misafir

Yarın gelsen mangal basında masaya yatırirdik ama Kozyatağida olur beyin firtınası yapalim bir ara :)

Yarın erken dağılmazsanız 4 gibi orada olurum :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Yarın erken dağılmazsanız 4 gibi orada olurum :)

O saate kadar zor Ozan Hasmet abiyle gelecegim o ne derse o valla :)
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Leon daha mantıklı

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Abi bunun üstünde eski tsi var yakıtı yüksek olur 2015 kasalara bak bence düşünüyorsan.

fabrika verisi 7.5 litre sen bunun üstüne 1-2 litre daha ekle

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR
(düzenlendi)

Ayni motor ayni paket ibiza kullanicisiyim.İçi dar kokpit insanı daraltiyor,küçük seri bir otomobil yakıtı değişken s.içi buda tahrik ediyor cupra kadar yaktirmak mümkün. Şahsen bu paralara tercih edilmesi gereken son otomobil derim.Mk2 leon çok daha iyi olur,en azından malzeme kaliteli ve güven hissi veriyor.

tarihinde Alper DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

2. Araç olacaksa 1.4 tsi CTH kodlu FR veya Cupra çok keyiflidir. Evet içi dar, siyah döşemeleri sıkıcı malzeme kalitesiz aması var... :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Görüntü ve 1.2 T seçeneği ile çok güzel bi araç ama. Özellikle arka tarafa birileri oturacaksa hiç tavsiye etmem sınıfının en darı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sırf fiyat için bir alt sınıf, tek kapı araç düşünmezdim ben olsam Doğuş. Gerçi ihtiyaçlarını ne seviyede karşılıyor onu sen daha iyi bilirsin ama, Leon ile bu (tek kapı) alakasız bir karşılaştırma olacak bana göre.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...