İçeriğe Yönlendir

Saçsızlığa Kesin Çözüm Mü?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar, malum sosyal paylaşım sitesinde dolaşırken kenarda çıkan reklamlarda gördüğüm bir ürün. Sitesini incelediğimde çok iddalı olduğunu okudum ama tabi ki öyle olacak diye de düşünmedim değil.
"%100 kesin sonuç olmazsa paranızı iade ediyoruz" diyorlar, sizce denemeye değer mi?
Bu arada yanlış anlaşılmasın benim böyle bir sorunum yok, saçlarım bukle bukle ama bir arkadaşım sordu ondan dediydim  :blush:

http://sac-sagligi.net/?q=41159

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Misafir

Malesef dünyada böyle birşey yok ki diğelimki çıktı bütün haberler gazeteler sürekli söyler okadar insan ektiriyor gerçek olsa binlerce igneyi kafasına batırtırmı :) kanmayalım bu yalanlara :D

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Bende bir arkadaş için bakıyorum arada ama olanları da dökülür diye korkuyor o arkadaşım. Ekim yaptıran bir tanıdık var. Memnun kalmış. Eskisi ile yenisi arasında fark var tabi ki. İncelemek, değerlendirmek gerek tüm seçenekleri.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar, malum sosyal paylaşım sitesinde dolaşırken kenarda çıkan reklamlarda gördüğüm bir ürün. Sitesini incelediğimde çok iddalı olduğunu okudum ama tabi ki öyle olacak diye de düşünmedim değil.

"%100 kesin sonuç olmazsa paranızı iade ediyoruz" diyorlar, sizce denemeye değer mi?

Bu arada yanlış anlaşılmasın benim böyle bir sorunum yok, saçlarım bukle bukle ama bir arkadaşım sordu ondan dediydim :blush:

http://sac-sagligi.net/?q=41159

Turuncu gömleğin güzelmiş[emoji8]
Yorum bağlantısı
Misafir

Haha

Aynen olsa önce berberlerin haberi olur.

İnsanların duyguları ile oynuyorlar hep reklam politikası bunlar :) döküldüyse gelmez ama geriye kalan telleri belki korunabilir :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Değil mi kardeşim.

Tohumu ekmeden çıkar mı tarladan?

Kardeşim ben gömmeyim diyorum ama sen kazdıkça kazıyosun :D aynen öyle :D
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

sen ki bir sağlıkçı olarak, o arkadaşın için  :spiteful: acaba diye tereddüte düşüyorsan, bizim halimiz nicedir  :cray:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Birisi viral yapmış :p 

q=41159 iyi prim yapacak Hayrettin abinin konudan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben hic mudahale etmiyorum. Sadece dokulmeler ilk basladigi zaman hayashi'nin guzel bir tonigi vardi onu kullanmistim.

Gecen gun benim berbere gitme firsati olmadiginicin evin yanindakine gittim. Abi sacin ekme mi dedi? Ben de ekilenin ilk, dokulenin son hali gibi oldugundan oyle sandin herhalde dedim:) Onlerimde seyrek olsa da sac kalmis olmasi guzel tarafi, tepe acik ama gormedigim icin kendimi sacli hissediyorum:)Yüce Allah'in bana hediyesi sanirim mutlu olmam icin:)

Konuya donersek, dokulen saci yerine getiren son zamanlarin en buyuk kesfini ypacagindan kesif bize gelmeden haberi gelir, kesfi yapan ulke ulke dilenmez zaten oturdugu yerden para kazanir. Bu sekilde bir kesif olmadigi muddetce 1 kurus bile vermem.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben hic mudahale etmiyorum. Sadece dokulmeler ilk basladigi zaman hayashi'nin guzel bir tonigi vardi onu kullanmistim.

Gecen gun benim berbere gitme firsati olmadiginicin evin yanindakine gittim. Abi sacin ekme mi dedi? Ben de ekilenin ilk, dokulenin son hali gibi oldugundan oyle sandin herhalde dedim:) Onlerimde seyrek olsa da sac kalmis olmasi guzel tarafi, tepe acik ama gormedigim icin kendimi sacli hissediyorum:)Yüce Allah'in bana hediyesi sanirim mutlu olmam icin:)

Konuya donersek, dokulen saci yerine getiren son zamanlarin en buyuk kesfini ypacagindan kesif bize gelmeden haberi gelir, kesfi yapan ulke ulke dilenmez zaten oturdugu yerden para kazanir. Bu sekilde bir kesif olmadigi muddetce 1 kurus bile vermem.

Saygilarimla.

Cok guzel yazmissin evren abi biz ona ulasmadan o bize ulasir zaten hayasi guzel bir urundur sampuani dahada guzeldir herkese tavsiye ederim sac cikarttan yok ama kalanlari korumak icin urun kullanmak daha dogru olur diyelim
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ben en iyisi o arkadaşıma söyliyeyim de fazla umutlanmasın. Üzülecek garibim ;(

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kuzenim 20 yaşında dökmüş, ektirdi şimdi Burak Özçivit gibi saçları var.

Dayım dün ektirdi.

2 arkadaşım Şubata randevu aldı. Herkeste tutmuyor ama sanırım en etkili çözüm ektirmek...

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Kuzenim 20 yaşında dökmüş, ektirdi şimdi Burak Özçivit gibi saçları var.

Dayım dün ektirdi.

2 arkadaşım Şubata randevu aldı. Herkeste tutmuyor ama sanırım en etkili çözüm ektirmek...

Nerede ektirdiler acaba.bende düşünüyorum 2 senedir.kaliteli durmaz diye cesaret edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Satana baksanız Allah bilir keldir. Doğaya müdahale etmeyin hiç bir çaresi yok.  :D  Adı üstünde erkeklerdeki dökülme genetik ve genlerle ilgili bir değişiklik oladığı sürece kel kalınacaktır. Hem yakışana da yakışıyor yani. Murat Hocama bakın bana bakın. :flowers:  :fiuw:  :biggrin:

Bir de erken saç ektirince bir kaç sene sonra dökülme devam ettiğinden çok komik görünüyor. Bir arkadaş ektirmişti, dökülme devam ettiği için ekilen yerler diş fırçası gibi ortada duruyor. 

İşi doğal akışına bırakmak en güzeli. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

O arkadaş ben değilim, söylüyüm dedim. :crazy:

Yahu sen kel misin ? 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Nerede ektirdiler acaba.bende düşünüyorum 2 senedir.kaliteli durmaz diye cesaret edemiyorum.

Kuzenle arkadaşlar Konyada İstanbul Transplus diye bir yerde, dayım ise Ankarada bilmediğim bir yerde ektiriyor.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Satana baksanız Allah bilir keldir. Doğaya müdahale etmeyin hiç bir çaresi yok.  :D  Adı üstünde erkeklerdeki dökülme genetik ve genlerle ilgili bir değişiklik oladığı sürece kel kalınacaktır. Hem yakışana da yakışıyor yani. Murat Hocama bakın bana bakın. :flowers:  :fiuw:  :biggrin:

Bir de erken saç ektirince bir kaç sene sonra dökülme devam ettiğinden çok komik görünüyor. Bir arkadaş ektirmişti, dökülme devam ettiği için ekilen yerler diş fırçası gibi ortada duruyor. 

İşi doğal akışına bırakmak en güzeli. :good1:

HElal be abi. ;)

Yahu sen kel misin ? 

Ben kel değilim de, benim alnım uzun. :seytan:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Herşeyin orjinali hem maden olan yerde ot bitmez diye eskiler boşuna dememiş. :p

Vakti zamanından 15/16lı yaşlarda dökülme başlayınca envai çeşit eczanelerden ilaç ismi lazım değil bilinen tüm serim şampuan tonik vs. aldım kullandım. Sonuç hiç bir işe yaramadı, düzgün bir ekim işlemi haricinde hepsi yalan.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ama ben bir ilaç denemek istiyorum diyenler için "minoksidil" etken maddesini içeren ilaçları önerebilirim. Bu maddenin kıl çıkarma özelliği onaylıdır. Linkteki gibi, 15 yıl emek verip sağlık bakanlığından onay alması unutulmuş, eczane raflarına giremediğinden internet vasıtasıyla kendine müşteri bulmaya çalışan ürünler gibi değildir :D Bu maddeyi bulanlar bakanlıkça onaylarını alıp eczane raflarında yerini almışlar. İstediğiniz eczanede bulabilirsiniz. 

Kel olup, düzenli kullanım sonucu çimen gibi saç kılları çıkmış birisini gözlerimle gördüm. O günden sonra sadece minoksidil içeren ürünleri tavsiye ediyorum. 

Bende bununla saçı çıkan kişilere şahit oldum. Ama kullanımı bırakılınca eskiye dönüş başlıyor, firmada bunu belirtiyor zaten.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ama ben bir ilaç denemek istiyorum diyenler için "minoksidil" etken maddesini içeren ilaçları önerebilirim. Bu maddenin kıl çıkarma özelliği onaylıdır. Linkteki gibi, 15 yıl emek verip sağlık bakanlığından onay alması unutulmuş, eczane raflarına giremediğinden internet vasıtasıyla kendine müşteri bulmaya çalışan ürünler gibi değildir :D Bu maddeyi bulanlar bakanlıkça onaylarını alıp eczane raflarında yerini almışlar. İstediğiniz eczanede bulabilirsiniz. 

Kel olup, düzenli kullanım sonucu çimen gibi saç kılları çıkmış birisini gözlerimle gördüm. O günden sonra sadece minoksidil içeren ürünleri tavsiye ediyorum. 

İlacın tam adını alabilir miyim? Bir arkadaş soruyor da :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...