İçeriğe Yönlendir

Kalorifer Isınsın Diye...

Timuçin Orcan

Recommended Posts

Guest Misafir

Abi araç taşıyan treyler bulunsa ustaeller ile Ford servisi arasında 1-2km var tam nokta atışı olurdu :)

Abla senin kara kuzu yep yeni duruyor dışardan.. İçide öyle değil mi yoksa :)

Abi hayırlısı olsun . Anladığım kadarıyla usta yağlı parmaklarıyla araçta hatıralar bırakmış. Çok moralim bozulur düşünmeden oraya buray

Saolasin Yasincim[emoji5] Soyle ki, ici krem rengi oldugu icin cok cabuk kirleniyor:( Ben de duramiyorum ondan bahara yaptirayim diyorum[emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Saolasin Yasincim[emoji5] Soyle ki, ici krem rengi oldugu icin cok cabuk kirleniyor:( Ben de duramiyorum ondan bahara yaptirayim diyorum[emoji6]

Demek arabanın içi krem .. Yavaş yavaş aydınlanıyor kara kuzu..
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Demek arabanın içi krem .. Yavaş yavaş aydınlanıyor kara kuzu..

Aynen:) En eziyetli arabayi almisim[emoji5] Siyah zaten zor, ici acik renk 2 kati zor, titiz insan isi degil, yoruyor beni[emoji5]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Aynen:) En eziyetli arabayi almisim[emoji5] Siyah zaten zor, ici acik renk 2 kati zor, titiz insan isi degil, yoruyor beni[emoji5]

Aynen öyle abla bizim golfte füme ertesi gün toz tutuyor.. Açık gri koltukları var su damlacığı görse iz yapıyor. Yağmurda in -bin yaparken içim acıyor
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aynen öyle abla bizim golfte füme ertesi gün toz tutuyor.. Açık gri koltukları var su damlacığı görse iz yapıyor. Yağmurda in -bin yaparken içim acıyor

Ah ah sen onu bana sor hersey leke yapiyor ve zamanla siyahlasiyor acayip rahatsiz oluyorum[emoji17] Bir dahakine dis yine koyu olacak ama ici kesin koyu. Acik renk cok hos duruyor ama dedigim gibi kullanim...

Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Abi araç taşıyan treyler bulunsa ustaeller ile Ford servisi arasında 1-2km var tam nokta atışı olurdu :)

Abla senin kara kuzu yep yeni duruyor dışardan.. İçide öyle değil mi yoksa :)

Abi hayırlısı olsun . Anladığım kadarıyla usta yağlı parmaklarıyla araçta hatıralar bırakmış. Çok moralim bozulur düşünmeden oraya buray

malesef dıkkat etmemiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Arkadaşla kuaför işi tamam nem veya herhangi birşey kalmamış cok memnun kaldım 250 civarı pasta cila dahil normalmi dir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Arkadaşlar birde esas konumuza gelelim. Başka bir oto tamirciye gittim sebebi ise benim ustanın bilgisayarı haricinde baska bilgisayar danda emin olurum dedim gayet ıyıdı herhangi bir sorum cikmadi. Ama genel yorumlarda Ise esas bilgisayar servislerde olan imiş bır fark varmıdır acaba bedeli Ise 150tl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...