İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Telefon için şu balıkgözü ve geniş açı lens tavsiyesi olan var mı? Binlerce ilan var ama, bazıları balıkgözünde siyah oluyor etrafı, olmayan cinsleri varmış.

Bi arkadaş aldı hafif puslu çekiyor cam tam parlak değil, iyi olduğunu nasıl anlarız bilemiyorum
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Misafir

Bi arkadaş aldı hafif puslu çekiyor cam tam parlak değil, iyi olduğunu nasıl anlarız bilemiyorum

Bi ara bi yerlerde okudum link de atılmıştı ama forumdan değil, onu bi bulsam :) diğerleri evet çok kötü puslu ve karanlık çıkıyor
Yorum bağlantısı
Misafir

Gümrüğe takılır büyük ihtimalle.TRT bandrolü olmadığı için.

Bandrolden takılmasa bile başka birşeyden takılır bu :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Zafer Ayvacı
Eren bunun aynısının arka camı da kapatanını Gittigidiyor'da 35-40 lira gibi bir paraya aldık. Oraya da bakabilirsin, bu da 30 liranın üstünde sonuçta .
Yorum bağlantısı
Misafir

Eren bunun aynısının arka camı da kapatanını Gittigidiyor'da 35-40 lira gibi bir paraya aldık. Oraya da bakabilirsin, bu da 30 liranın üstünde sonuçta .

O daha iyiymiş abi [emoji1303][emoji4] bakayım bir ara
Yorum bağlantısı
Fatih Süleyman Özdemir

http://www.aliexpress.com/item/2-5-Inch-LHD-Bi-xenon-WST-Bixenon-bi-xenon-HID-Projector-Lens-With-ShroudsH1-H4/32558103460.html

Focus 2.5 aracıma xenon yada bi xenon değil de mercek + halojen far düşünüyorum bu linkteki ürün nasıldır sizce far da kesme biçme yapmak zorunda kalır mıyım bir de istediğim şekilde bir far mümkün mü acaba bir de olursa muayeneden geçme durumu nedir. Mobil uygulama ile teki 15 dolar gibi bir fiyata geliyor.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)

http://www.aliexpress.com/item/2-5-Inch-LHD-Bi-xenon-WST-Bixenon-bi-xenon-HID-Projector-Lens-With-ShroudsH1-H4/32558103460.html

Focus 2.5 aracıma xenon yada bi xenon değil de mercek + halojen far düşünüyorum bu linkteki ürün nasıldır sizce far da kesme biçme yapmak zorunda kalır mıyım bir de istediğim şekilde bir far mümkün mü acaba bir de olursa muayeneden geçme durumu nedir. Mobil uygulama ile teki 15 dolar gibi bir fiyata geliyor.

hocam benim aklımdada şunlardan var bu daha ucuz çifti 28 dolar. Çok fazla satış yapmış uygulamasıda basit görünüyor ama nasıl olur tam karar veremedim.

http://www.aliexpress.com/item/Car-Styling-LHD-RHD-2-5-inches-Mini-WST-HID-Bi-xenon-Headlight-Projector-Lens-H1/32290777652.html?spm=2114.13010208.99999999.261.uZh9AO

tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Süleyman Özdemir

Kesme biçme yoksa zaten farları açma planım var karartma uygulayacağım farda hoşuma giden mercek ve siyah zeminli olması xenon fln pek de düşünmüyorum mercek + halojen uygulamada sorun çıkarmasa güzel olur benim için

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
  • 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Sami Aktaş

Ebay alışverişi yapabilen var mı arkadaşlar?Araba için iki parça var acil almam gereken paypal sorunu yüzünden alamıyorum...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Ömer Türkşanlı

Bir ara 150 Euro olacak diye duymuştum. Bu hiç iyi olmadı :unsure2:

Bende 100 euro diye[emoji31] [emoji31] [emoji31]
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir
Mustafa Özcan
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...