İçeriğe Yönlendir

Röveşata: Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci Titanium

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Bir Ford ile daha testi tamamladık tabi montajı anca yetişti ve bazı modelleri önüne koyunca yayınını geç sağlayabildik.

2014 model Yeni Tourneo Connect'i 2015 sonunda ancak teste alabildik.

Keyifli seyirler  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kubilay hocam bütün ekibin ve direksiyon başında and abinin ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Pov videosunu bekliyorum. Pov videoları özellikle sinan abinin katılımı ile daha neşeli geçiyor başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Kubilay hocam bütün ekibin ve direksiyon başında and abinin ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Pov videosunu bekliyorum. Pov videoları özellikle sinan abinin katılımı ile daha neşeli geçiyor başarılarınızın devamını dilerim.

Pov çok güzel bir video ile geliyor. İpucu: Editörlerde var  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Test güzeldi ancak araç biraz fazla ağır olmuş gibi geldi rakipleri kaç kilo merak etmedim değil

Bizimkilerin dediğine göre motor çok çok güzelmiş.

Yorum bağlantısı
Misafir

Otopark.com eşşiz bence. Fakat bu testte seste bi sıkıntı var herhalde. İzlerken hoparlörmü bozuldu naptı diye başka videolara geçtim. Sinan reise selamlarımı iletirseniz çok memnun olurum. Eserleriyle büyüyoruz :D . Notumuda iletirseniz çok makbule geçer. Kolay gelsin.   :)

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

otopark boş zamanlarımda zevkle izlediğim program,arkadaşların sempatikliği öne çıkan beraberinde inceleme kıstasları,binmeden bak tanıtıma aracı al denilebilir.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Doğru

120 Hp powershift i denemek isterseniz yardımcı olabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kameralar arıza mı yaptı Kubilay?, And'ı sadece profilden görebildik bu testte  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Otopark.com eşşiz bence. Fakat bu testte seste bi sıkıntı var herhalde. İzlerken hoparlörmü bozuldu naptı diye başka videolara geçtim. Sinan reise selamlarımı iletirseniz çok memnun olurum. Eserleriyle büyüyoruz :D . Notumuda iletirseniz çok makbule geçer. Kolay gelsin.   :)

Onunda selamı var :)

Elinize sağlık yine güzel bir inceleme olmuş... :)

Teşekkürler abi :)

otopark boş zamanlarımda zevkle izlediğim program,arkadaşların sempatikliği öne çıkan beraberinde inceleme kıstasları,binmeden bak tanıtıma aracı al denilebilir.....

Çok sağol abi eyvallah :)

Kameralar arıza mı yaptı Kubilay?, And'ı sadece profilden görebildik bu testte  :unsure2:

Ben yeni kamera açısını beğenmedim. Arka çaprazdan alınsa daha iyi olur gibi geliyor hem yoluda görürüz :)

Doğuş abi kameranın Connect'e koyulabilecek en iyi açışı bu açısı. Tavan koysak And abinin kafasının üstü gözüküyor, yan arkaya koysak o kameradan sesi aldığımız için ses duyulmuyor ve kamerada açı olarak uzak kalıyordu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Doğuş abi kameranın Connect'e koyulabilecek en iyi açışı bu açısı. Tavan koysak And abinin kafasının üstü gözüküyor, yan arkaya koysak o kameradan sesi aldığımız için ses duyulmuyor ve kamerada açı olarak uzak kalıyordu.

Araba o kadar büyükki doğrudur valla böylede güzel olmuş ellerinize saglik :) Sinan pov videoda gözükmüş problemi çözüldü mü acaba? 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Araba o kadar büyükki doğrudur valla böylede güzel olmuş ellerinize saglik :) Sinan pov videoda gözükmüş problemi çözüldü mü acaba? 

Yok abi. Ama hepsini çözeceğiz yakında :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...