İçeriğe Yönlendir

Araba Fiyatları

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Konuyu nereye açacağımı bilemedim.

2015 kasım 17.. Kuşadası kahyaoğulları fordddan focus tdci style model aracımı 73000 TL ye aldım. Almam da ki en büyük sebebler; araç fiyatlarının her yıl sürekli artması özellike yıl için de 10bin TL gibi bir artış oldu diğer bir konu ise yıl sonu 7bin TL indirim yaptıkları 2016 yıl içerisin de 80bin TL olacağı idi.

Şu herhangi bir ford bayiini aramadım araç ne kadar oldu diye.

Bundan sonra araba fiyatların da ucuzlama olur mu böyle giderse nerelere kadar çıkabilir...

İyi mi yaptık kötü mü....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

115 ps sedan ise şu an liste fiyatı 77 bin lira.. Muhtemelen 73-74'e alınır 2015 modeli.. 

http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac-fiyatlari

İkinci elleri ise 64 bin liradan başlıyor... Tasarruf için aldıysanız yanlış yapmışsınız... İhtiyaç ise, güle güle kullanın.. Doğru seçim.. 

http://www.sahibinden.com/ford-focus-1.6-tdci-style?pagingOffset=20&pagingOffset=20&a5_min=2015&sorting=price_asc&address_country=1&a5_max=2015

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yanlış anlamadıysam 73.000 tl para bağlayıp araç fiyatlarının artmasıyla bir süre sonra 83.000 e satıp 10 bin tl yatırım yapmış olmayı düşündünüz sanırım.

17 Kasım salı günü 1 dolar 2.87 idi, 15 Ocak cuma günü 3,03

73.000 lt lik dolar alsaydınız şuan herhangi bir masrafınız olmadan 4.069 tl niz olacaktı kar ettiğiniz. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yanlış anlamadıysam 73.000 tl para bağlayıp araç fiyatlarının artmasıyla bir süre sonra 83.000 e satıp 10 bin tl yatırım yapmış olmayı düşündünüz sanırım.

17 Kasım salı günü 1 dolar 2.87 idi, 15 Ocak cuma günü 3,03

73.000 lt lik dolar alsaydınız şuan herhangi bir masrafınız olmadan 4.069 tl niz olacaktı kar ettiğiniz. 

Seni kapitalist. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Konuyu nereye açacağımı bilemedim.

2015 kasım 17.. Kuşadası kahyaoğulları fordddan focus tdci style model aracımı 73000 TL ye aldım. Almam da ki en büyük sebebler; araç fiyatlarının her yıl sürekli artması özellike yıl için de 10bin TL gibi bir artış oldu diğer bir konu ise yıl sonu 7bin TL indirim yaptıkları 2016 yıl içerisin de 80bin TL olacağı idi.

Şu herhangi bir ford bayiini aramadım araç ne kadar oldu diye.

Bundan sonra araba fiyatların da ucuzlama olur mu böyle giderse nerelere kadar çıkabilir...

İyi mi yaptık kötü mü....

Fevzi Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Aziz Akın

Ford'un fiyat politikası çok esnek. Sana ayrı bana ayrı fiyat çıkarıyorlar focuslar'da cok fazla filo var bunlar bu sene piyasaya çıktığı an piyasa yine alt üst olacak çok değer kaybediyor malesef diğer marka araçlara göre.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
(düzenlendi)

Yatırım için almadım, en az onbeş sene binmek için... (kaza bela olmaz ise tabii ki...)

Daha yüksek bir fiyat olsa alamazdım..çok yükseleceğinden korktuğum için aldım

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
(düzenlendi)

Alınmış alınmıştır güle güle kullanın. Bu ortamda çok ince hesap yapan kafayı yer zaten. Aracınıza binin keyfini sürün. :nazar:

tarihinde Fikret Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Araba bir yatırım aracı değil ulaşım aracıdır..önemli olan bütçenize göre araba seçmektir..bütün parayı arabaya vermek bence yanlış..aracınızı alıp satıncaya kadar geçen zamandaki değer kaybı sizin bütçeniz için sorun olmayacak bir araba seçmekte fayda var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...