İçeriğe Yönlendir

Köksal'ın Naylonu

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Servet Aydın

Janjanlı yapacakmış, böyle kımıl kımıl olacakmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Janjanlı yapacakmış, böyle kımıl kımıl olacakmış

Yav o kadar abartı bişey değil, görünüm renk standart metalik gri olacak, boya azcık değişik
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

o sensörün ayından w124 e takmıştım. sizin ki ne kadar gider bilmem ama benimki ikinci ayıdan sonra su koyuvermişti.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

o sensörün ayından w124 e takmıştım. sizin ki ne kadar gider bilmem ama benimki ikinci ayıdan sonra su koyuvermişti.

Kısmet artık abi, garanti belgesini atmayalım o zaman :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Eline sağlık Köksal. :flowers:  Park sensörsüz araç düşünemiyorum. Olmayan aracım yoktu. Yokken aldıklarımın hepsine ilk iş sensör taktırmak oldu hep. Park sensörü candır!  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Park sensörünün ne kadar iyi birşey olduğunu kuryeyi alınca anladım büyük rahatlık güle güle kullanın kardeşim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aynen abi park sensörü rahatlıktır. Hastayım senin şu temizleme işlerine. Elimden gelse ben de yapacağım ama kesin kırarım trimleri..

Köksal abi bana bir halı temizleyici aldırmıştın adı neydi? Şu an işteyim eve gidip bakamıyorum da :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aynen abi park sensörü rahatlıktır. Hastayım senin şu temizleme işlerine. Elimden gelse ben de yapacağım ama kesin kırarım trimleri..

Köksal abi bana bir halı temizleyici aldırmıştın adı neydi? Şu an işteyim eve gidip bakamıyorum da :)

Ford trimleri reno ve hyundai ye göre daha sert/tok. Biraz fazla asılmak gerekebilir. Plastik trim aparatı tavsiye ederim çok faydalı oluyor, çizme riski de yok.

Valla çok oldu konuşalı,tam hatırlamıyorum ben yazayım sen içinden seç;

Atas vinet

Atas detap

Valet pro carpet cleaner

Meguiars apc

Ismi burda yoksa rengi nasıldı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valet abi. Çok iyi bu. Kaynanam el koyacak giderken de, yenisini sipariş edeyim diyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Valet abi. Çok iyi bu. Kaynanam el koyacak giderken de, yenisini sipariş edeyim diyorum :)

Valet pro ise 5 lt al, evde, işte, okulda, arabada heryerde kullan ekonomik olur uzun yıllar gider. Detailbox, detailing dükkanı veya erdem boyadan alabilirsin :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valet pro ise 5 lt al, evde, işte, okulda, arabada heryerde kullan ekonomik olur uzun yıllar gider. Detailbox, detailing dükkanı veya erdem boyadan alabilirsin :)

Abi bize çok az yetiyor onu hanım evde bir yere sığdıramaz da çatıya gönderir şimdi :)

Tekrar teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçen ay baş gösteren kalorifer rezistansı sorununu King in tavsiyeleri ile hallettik. Lehim işlerini yeğenim yaptı. Sökme-takma işleri benden. Aslında 80 tl ye parçanın yan sanayisini bulmuştum ama olay 2 tane 1-2 tl lik sigorta olunca almak istemedim. King e burdan tekrar teşekkür ederim

Sigortalar aliexpress ten

d0a3483d3687612d32d34b9c1241897c.jpg

Lehimin sıcaklığı termik sigortayı bozduğu için lehimsiz yaptık, testi de geçti gayet iyi çalışıyor.

c860fef18a8453cc27706840a050737b.jpg

11edc47a64bc6d1f9522dd015fc7cb1d.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kablolar ince ve pek uzun ömürlü olmayacak gibi. Aman dikkat

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kablolar ince ve pek uzun ömürlü olmayacak gibi. Aman dikkat

Abi 1.5 mm lik kablo, fotoda küçük göründüğüne bakma [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İşçilik yıkılıyor kanka

Sigorta, havalandırma pervanesi tarafından soğutuluyor o yüzden rüzgar alacağı biryerde olması şart. Çift taraflı bantlara güvenmedim, işi sağlama aldım

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kanka ben de bi çift taraflı bant var 10cm'i 900 gr tartıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kanka ben de bi çift taraflı bant var 10cm'i 900 gr tartıyor.

Not defterime yazdım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İşçilik yıkılıyor kanka

sen çok biliyon sanki. İşine bak işine :köksalböyledemekistediamadiyemedi:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

sen çok biliyon sanki. İşine bak işine :köksalböyledemekistediamadiyemedi:

İyi bir avukat bul kendine :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...