İçeriğe Yönlendir

Sürgülü Kapı Tek Seferde Tam Kapanmıyor

Gökhan Öz

Recommended Posts

Gökhan Öz

Aracı alalı 1900 km oldu ama aldım alalı sürgülü kapı iyi kapanmıyor. Arka kısım sürekli hafif açıkta kalıyor. Ben kapatırken biraz sert kapatıp hallediyorum tabi ama genelde kimse kapatamıyor ve içeriden giderken uyarı vermeye başlıyor. Araç frende falan esnediği için switch e çarpıp iç aydınlatmayı kapatıp açıyor sürekli.

Bu sorunun çözümü nedir? Kronik mi? WD 40 sıkacağım çözer mi acaba?

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Aracı alalı 1900 km olduysa 0 alınmış farzederek servise gitmenizi öneriyorum. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

serviste ayar yaptırın .rayda kilttte sorun varsa değişsinler

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Aracı alalı 1900 km olduysa 0 alınmış farzederek servise gitmenizi öneriyorum. Geçmiş olsun.

Evet sıfır sayılır "33" km de satın aldım. Teşekkürler

bi süre sonra kullanıldıkça daha rahat açılıp kapanır

Çok açılıp kapandı sayılır,

Sanırım servise gideceğim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Aracı alalı 1900 km oldu ama aldım alalı sürgülü kapı iyi kapanmıyor. Arka kısım sürekli hafif açıkta kalıyor. Ben kapatırken biraz sert kapatıp hallediyorum tabi ama genelde kimse kapatamıyor ve içeriden giderken uyarı vermeye başlıyor. Araç frende falan esnediği için switch e çarpıp iç aydınlatmayı kapatıp açıyor sürekli.

Bu sorunun çözümü nedir? Kronik mi? WD 40 sıkacağım çözer mi acaba?

kapı ayarlarından da olabilir fakat bana daha çok kapı fitiliymiş gibi geldi. Eğer kapı fitili standart değerlerinden daha sert ise böyle bişi olabilir diye düşünüyorum.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

servise gitmekte fayda var. sizin zorlamanızla kapanıyorsa "kullanıcı hatası" diyip işin içinden çıkabilirler alimallah

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hazır olun, "bu modeller böyle" yanıtını servisten duymanıza çok az kaldı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...